Láska podle feng-šuej: 15 snadných tipů, jak si ji přivolat a udržet

/
 • ...
  ... (Pinterest)
  2. listopadu 2016 ● 06:00

  Čínské umění feng-šuej věří, že štěstí, lásku, bohatství i zdraví můžeme pěstovat a usměrňovat. Feng-šuej často používá „léky“ – nápravné prostředky, které léčí nejen problémy v domácnosti, ale i v životě. Astroložka Skye Alexanderová vám nabízí několik snadných postupů, jak si přivolat nebo udržet lásku. Jsou jednoduché, účinné a měly by zabrat téměř okamžitě.

 • 1.

  Vyčistěte ložnici

  ...

  Odstraňte všechny zbytečné věci a překážky, které jsou blízko vchodu do vaší ložnice. Tím umožníte čchi (životní energii), aby snadno proudila do ložnice, a pozvete tak lásku, aby bez překážek vstoupila do vašeho života.

 • 2.

  Oprašte v ložnici nábytek

  ...

  Všechen prach, pavučiny a špína svědčí o nedostatečném využívání nebo přehlížení. Tím, že to uklidíte, oživíte i svůj milostný život.

 • 3.

  Pověste si do ložnice zrcadlo

  ...

  Zrcadlo otevírá cestu k novým příležitostem. Pro nejlepší výsledek ho pověste tak, aby se v něm zrcadlila postel nebo věc, která pro vás znamená lásku nebo partnerství.

 • 4.

  Umyjte v ložnici okno

  ...

  Čchi k vám přichází okny. Udržujte proto okna v ložnici čistá, aby k vám mohlo domů, a tím i do života vstoupit co nejvíce energie a také lásky.

 • 5.

  Vyměňte v ložnici prasklou žárovku

  ...

  Všechno, co je nefunkční, představuje podle feng-šuej oblasti života, které nefungují tak, jak by měly. Obzvláště světlo přináší energii, takže výměna žárovky pomůže, aby vaše láska nikdy nevyhasla.

 • 6.

  Zbavte se rostlin se špičatými listy

  ...

  Rostliny představují růst a život. Živá květina v ložnici je tedy dobrá, protože povzbuzuje romantiku a lásku. Ovšem pozor, ty s trny a ostrými listy mohou podnítit nedůtklivé reakce mezi partnery. Jediné růže jsou výjimkou.

 • 7.

  Dejte květiny do keramického a červeného obalu

  ...

  Červená barva je šťastnou barvou a naznačuje vášeň. Červený obal tedy oživí váš milostný život. Keramický obal zase jako element země povzbuzuje stabilitu a bezpečí ve vztahu.

 • 8.

  Zapalte si v ložnici vonnou tyčinku

  ...

  Vůně mají vliv na vaše emoce, například jasmín, růže, pižmo nebo ylang-ylang stimulují milostné city a touhy. Svíčky pak dejte do dřevěného stojánku, dřevo symbolizuje růst, napomáhá získání partnera a silnější lásce.

 • 9.

  Pověste si do ložnice čtyři obrázky do čtverce

  ...

  Tenhle nápravný feng-šuej prostředek používá číslo čtyři k podpoře důvěry, bezpečí a stability ve vztahu. Obrázky vybírejte podle toho, jaký je váš záměr.

 • 10.

  Dejte si do ložnice dvě sošky holubice

  ...

  Holubice je symbol míru a harmonie. V Číně lidé vnímají ptáky jako posly štěstí. Takže si pořiďte holubičky z keramiky, skla nebo kovu, abyste posílili váš vztah.

 • 11.

  Dejte si do ložnice červenou nebo růžovou hvězdu

  ...

  Hvězda je symbolem naděje. Červená nebo růžová jsou zase barvy, které jsou spojeny s láskou. Tenhle postup kombinuje oba symboly, abyste udrželi dobrý vztah a partnerství.

 • 12.

  Odstraňte z ložnice fotky jiných lidí

  ...

  Obrázky jiných lidí k sobě přitahují negativní pozornost a ruší a stahují vaši energii od partnera. Proto je nahraďte fotkami vás dvou. Z dovolené, ze svatby, jakékoliv vás napadnou.

 • 13.

  Dejte si do ložnice na noční stolek tmavomodrou věc

  ...

  Tenhle nápravný prostředek je dobrý tehdy, když chcete vyřešit svár nebo se dobrat nějaké dohody. Tmavomodrá barva usnadňuje kompromis a zlepšuje komunikaci mezi partnery.

 • 14.

  Dejte do keramické nádoby rýži

  ...

  Toužíte po dítěti? Jak rýže, tak element země (což je keramika) jsou spojeny s plodností. Jejich kombinace zvyšuje šance na početí. Podobně fungují i mušle v krabičce (mušle oživuje živé věci a ženskou energii). Ideální počet je devět.

 • 15.

  Dejte si kamínek do každého rohu postele

  ...

  Kámen je symbol stálosti a trvalosti. Tenhle nápravný prostředek se hodí tehdy, když chcete posílit důvěryhodnost a pocit bezpečí v milostném vztahu.

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Pavlína TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz