Bylinky pro štěstí: Kopr vrátí do vztahu erotiku, zázvor přinese úspěch v práci

/
 • (Shutterstock)
  16. listopadu 2016 ● 06:00

  Vše, co je zelené a roste, je plné energie. Ať jsou to tráva, stromy nebo rostliny a květy. V magii se rostliny používají různými způsoby – dají se drtit, pálit, sušit. Pak je můžete dát do sáčků a nosit u sebe. Pomůžou vám získat to, co chcete, nebo vás ochrání.

 • 1.

  Ochrana před čímkoli

  Kapradina japonská

  Každou sobotu si vyrobte kytičku z bylinek. Do vázy dejte rozmarýn, bazalku, petržel a mátu. Pak přidejte pár listů kapradí. Vázu dejte na hlavní stůl v obýváku. Budete pak chránění před vnějšími vlivy. Každý týden kytici ale vyměňte.

 • 2.

  Jak být přitažlivá

  vanilka

  Noste s sebou tři vanilková semínka, budete připadat každému muži přitažlivá! Pokud si chcete přivábit lásku, pak snězte jablko a sesbírejte jadérka. Ta dejte na bílou látku a nechte je uschnout. Pak je posypte levandulovou drtí a dejte pod polštář.

 • 3.

  Jak zjistit, že vás miluje

  a

  Nejste si jistá, že vás opravdu chce? Napište jeho jméno na kousek papíru, pak dejte na papír hromádku kaštanů. Dotyčná osoba vám brzo řekne, co opravdu cítí – a vy budete mít konečně jasno.

 • 4.

  Uzdravení zlomeného srdce

  Jilm

  Zlomil vám nějaký muž srdce? Najděte jilm a obejměte ho. Pak si přejte, aby vás uzdravil z nešťastné lásky. Na místě nechte u jilmu nějakou minci.

 • 5.

  Navrácení erotiky do vztahu

  Kopr

  Potřebujete okořenit váš partnerský vztah? Zkuste podrtit pačuli s koprem a dvě hodiny před spaním posypte tímhle práškem prostěradlo. Budete se divit, co to s vaším partnerem udělá.

   

 • 6.

  Pro bohatství a udržení peněz

  pekanové ořechy

  Ke vstupním dveřím dejte mísu s pekanovými ořechy. Nesmíte je ale sníst, jinak byste snědli své finance. Pro získání peněz pak nasypte mezi bankovky muškátový oříšek, peníze by se vám měly rozmnožit.

 • 7.

  Pro úspěšné podnikání

  sezam

  Chcete být úspěšnější? Pak dejte za dveře své firmy nebo kanceláře misku se sezamovými semínky posypanou troškou zlaté barvy.

 • 8.

  Ochrana před zloději

  Kmín

  Bojíte se, že vás někdo okrade? Pověste na zadní dveře ve svém bytě červený látkový sáček se stahovací stužkou a naplňte ho kmínem. Ten vás ochrání!

 • 9.

  Ochrana před pomluvami

  Rozmarýn se skvěle hodí k masu i do nádivek.

  Aby vás lidé nepomlouvali, dejte do černého látkového sáčku hrst neuvařené rýže a trochu rozmarýnu. Sáček pak vezměte do ruky a vizualizujte si, že pomluvy se k vám už nikdy nedostanou.

 • 10.

  Ochrana dětí

  Bobkový list

  Aby byly vaše děti v bezpečí, dejte jim pod polštář bobkový list a představujte si ochranu, o kterou žádáte. Můžete vzít také trochu fenyklu a rozdrtit ho v hmoždíři. Pak fenykl hoďte dětem do bot. Aniž o tom budou vědět, budou chráněny.

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Lea

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Lea TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz