S kým si porozumíte v sexu? Váhy s Beranem, Lvi s Vodnářem

/
 • (Shutterstock)
  25. listopadu 2016 ● 06:00

  Můžete mít možná slabost pro toho chlapíka s obrovskými svaly, co nosí tak rád flanelovou košili, ovšem výběr sexuálního partnera možná lépe předpovědí hvězdy. Některá znamení k sobě prostě pasují lépe a chemie mezi nimi funguje na sto procent. Mezi kterými to silně doutná a vře, pokud jde o sexuální hrátky?

 • 1.

  Beran a Váhy

  ...

  Tato dvě znamení jsou energická a aktivní, takže když se spolu sejdou v posteli, může to být divoká jízda po celou noc. Beran miluje koketní kouzlo Váhy a Váha trošku brzdí tempo Berana, který to chce hned a okamžitě.

  Nejlepší místo pro milování: Nejdřív začněte ve stoje, pak se přesuňte do ložnice.

 • 2.

  Býk a Štír

  ...

  Oba jsou spíše pomalejší, ale za to vášnivá znamení, která mají ráda každý okamžik, který můžou strávit s tím druhým v erotických pozicích. Milují dlouhé pohledy do očí a ještě delší milostné předehry. Naprosto ideální spojení pro oba.

  Nejlepší místo pro milování: Napusťte si vanu plnou horké vody, zapalte svíčky a pak se oddejte smyslným intimním hrátkám, které zahrnují spousty pěny.

 • 3.

  Blíženci a Střelec

  ...

  Tihle dobrodruzi podle zvěrokruhu jsou k době přitahováni doslova magickou silou. Jsou zvídaví a nebojí se experimentovat, takže v jejich případě v sexu není skoro nic tabu.

  Nejlepší místo pro milování: Improvizované dostaveníčko na neobvyklých místech téhle dvojici naprosto vyhovuje. Můžou se milovat kdekoli, třeba ve výtahu, v bárce na moři nebo v prádelně na pračce.

   

  Video
  720p480p360p240p

  Bezdotyková stimulace klitorisu? Jde to, zkuste sexuální hračky pro páry • Adam Balažovič

   

 • 4.

  Rak a Kozoroh

  ...

  Jen si nemyslete, i když jsou tahle znamení zdánlivě chladná, spolu jim to půjde naprosto skvěle – za zavřenými dveřmi samozřejmě. Rak je super tajemný, a to divokého Kozoroha pěkně rozparádí. Plus, Kozoroh patří k jednomu z nejvíce výstředních a excentrických znamení a Rak je více než ochoten tohle vyzkoušet.

  Nejlepší místo pro milování: Sexuální hry na cokoli na podlaze.

 • 5.

  Lev a Vodnář

  ...

  Tahle dvě individualistická znamení moc dobře vědí, kdo jsou a co chtějí. Milují obdiv toho druhého a vychutnávají si štědře pozornost, kterou na sebe upírají. Ideálně během cesty do ložnice a z ní.

  Nejlepší místo pro milování: Někde, kde budou dost silné zdi, protože tihle dva jsou při sexu dost hlasití.

   

 • 6.

  Panna a Ryby

  ...

  Jsou to milenci a dárci zvěrokruhu, takže když se potkají, mohou se doslova ztratit jeden v druhém, jak jim to bude klapat.

  Nejlepší místo pro milování: Navrhujeme, aby si tahle dvě znamení našla svoje „tajná“ místa, kde budou mít dostatek intimity. Pak navrhujeme, aby začali objevovat až dosud ignorovaná erotogenní místa.

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Mona TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz