Test osobnosti: Most, který si vyberete, odhalí vaši budoucnost

/
 • Mosty spojují, v tom je jejich kouzlo.
  Mosty spojují, v tom je jejich kouzlo. (archiv)
  24. listopadu 2016 ● 12:30

  Mosty v sobě mají zvláštní symboliku a kouzlo, spojují břehy, lidi, a také minulost s budoucností. Jaká je ta vaše?

 • 1.

  1.

   

  Budoucnosti se nebojíte, věříte, že dokážete případné problémy zvládnout a že každá situace má řešení. Umíte relaxovat, ale neodříkáte se ani dobrodružství. I na cestě zalité sluncem mohou ale číhat nebezpečí a je lepší být připraven.

 • 2.

  2.

   

  Často vás přepadne nostalgie, nebo utečete do vzpomínek a snů. Realitě jste schopni čelit, a také to děláte, ale někdy jen s nechutí. Jste skeptik, vaše sklenice je spíš poloprázdná, a rádi jste považováni za dekadentní filozofy. Život se vaří jinde, než ve fantasii a mohl by vám proklouznout mezi prsty.

 • 3.

  3.

   

  Máte rádi tajemství, smířili jste se s tím, že život není vždycky perfektní, ale přesto jste zvědaví, co vás za dalším rohem čeká. Jste tak trochu chaotici, ale máte kuráž. Někdy je toho zmatku ale kolem vás trochu moc


 • 4.

  4.

   

  Máte rádi své prověřené jistoty, k experimentům saháte jen neradi a z donucení a tohle optikou posuzujete i ostatní. Někdy tím můžete být pěkně protivní, i když máte dobré srdce. Dejte si pozor, aby se z vás nestaly nepříjemné konzervy.

 • 5.

  5.

   

  Dáváte přednost pohodlnému životu, rádi se obklopujete hezkými věcmi, příjemnými lidmi, ale to neznamená, že nejste pro své cíle ochotni bojovat.  Rádi se však držíte v mezích daných slušným chováním a od ostatních požadujete totéž. Někdy je ale prostě třeba bojovat bez rukavic.

 • 6.

  6.

   

  Nečekáte, že věci půjdou snadno a umíte se radovat i z překážek. Jste prostě společník do nepohody, užijete si adrenalin a největší uspokojení máte z překonávání nesnází. Na své kvality jste náležitě pyšní. Musíte si ale uvědomit, že to, že ne každý má stejné hodnoty jako vy, z něj nedělá horšího člověka. 

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Eliška TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz