Jaké je vaše životní číslo? Vypočítejte si ho z data narození. Co vás čeká?

/
 • (Shutterstock)
  26. listopadu 2016 ● 06:00

  Jak moc je datum narození pro život, který žijeme, důležité? Numeroložka Hilary Carterová říká, že datum narození nevyjadřuje pouze to, kolik nám je a v jakém slunečním znamení jsme se narodili, ale taky odhaluje naši osobnost, naše silné a slabé stránky a také to, kam se budeme ubírat. Víte, jaké je to vaše životní číslo?

 • 1.

  Naučte se porozumět svojí životní cestě

  ...

   

  Existuje jedenáct životních cest, z nichž každá nás učí různým dovednostem a disciplíně. Když objevíte svoji životní cestu, pomůže vám to porozumět i svým problémům, které je potřeba řešit. To vám může pomoci k pokroku. A jak si životní číslo vypočítáte? Napište si datum svého narození, pak sečtěte den, měsíc a rok odděleně a pokračujte tak dlouho, dokud vám nevyjde jedna jediná číslice. Pokud vám vyšla 11 nebo 22, čísla dále nedělte, mají svoje vlastní životní cesty. Například: Máte-li narozeniny 31. 12. 1988, postupujte takto: 31 = 3+1=4, 12=1+2=3, 1988=1+9+8+8 =26, pak 2 + 6=8. Sečtěte jednotlivá čísla: 4+3+8=15, snižte opět do jediné číslice přidáním 1+5=6. Vaše životní číslo je 6.

 • 2.

  Životní číslo 1

  ...

   

  Číslo jedna je o začátcích a svobodě. Mezi klady patří originalita, nezávislost, ambicióznost, aktivita, tvořivost, logika a smělost. Mezi hlavní nebezpečí ale patří sebestřednost a domněnka, že máte vždycky pravdu. Dalšími zápory jsou závislost, bojácnost, tvrdohlavost a lenost.

  Karmické poučení: Máte perfektní schopnost přenést svou energii do života. Pokud se ale věci zkomplikují, nezapomeňte, že vám stačí podniknout jednoduché kroky, abyste to dokázali.

 • 3.

  Životní číslo 2

  ...

   

  Je to číslo vypovídající o dualitě. Vašimi kladnými stránkami jsou přizpůsobivost, vnímavost, družnost, diplomatičnost a trpělivost. Umíte skvěle spolupracovat nejen s blízkými, ale i s kolegy a přáteli. Jen pozor na stydlivost, lhostejnost a přecitlivělost. To by vám mohlo uškodit.

  Karmické poučení: Jste emočně velmi otevření, takže tuhle dovednost rozvíjejte, díky tomu vaše duše poroste. Ale nedávejte potřeby druhých před své vlastní, protože to by vás stresovalo.

 • 4.

  Životní číslo 3

  ...

   

  Číslo tři je o objevování spirituality, takže v tomto životě máte jedinečnou příležitost dozvědět se, že božství není tam venku, ale ve vás uvnitř. Jste šarmantní, dobří, horliví, optimističtí, máte smysl pro humor, ale někdy se vychloubáte a chvástáte, urážíte se a jste povrchní.

  Karmické poučení: Přitahujete k sobě vše duchovní, ale buďte opatrní a snažte se stát i nohama na zemi. Ideální je pro vás cvičení jógy nebo taiči, protože tahle cvičení kombinují duchovní disciplínu s tělesným cvičením.

 • 5.

  Životní číslo 4

  ...

   

  Tohle číslo vypovídá o spořádanosti, organizovanosti, loajálnosti, pragmatismu a praktičnosti, také o zodpovědnosti a přesnosti. Ovšem lidé s tímto životním číslem bývají taky netaktní, skleslí či dokonce hrubí. Musíte se naučit zvládat i tyhle temnější stránky. Duše na této cestě se často nalézá v situacích, ve kterých jste něčím blokováni.

  Karmické poučení: Nesetrvávejte v situacích, které vás nemůžou posunout nikam dopředu. Také se učte naslouchat druhým, to vám pomůže, abyste se stali otevřenější.

 • 6.

  Životní číslo 5

  ...

   

  Číslo pět je o svobodě, o smělosti, progresivitě, nezávislosti a zvídavosti. Vaše duše je připravená prolomit duševní a fyzické překážky, které by vám mohly bránit vyjádřit sama sebe. Lidé s číslem pět jsou někdy pomalí, protiřečí si a podléhají beznaději.

  Karmické poučení: Musíte se snažit najít seznam pěti nejnaléhavějších cílů a těm se pak věnovat. Jakmile je splníte, udržte si to, čeho jste dosáhli.

 • 7.

  Životní číslo 6

  ...

   

  Tohle číslo je o lásce a harmonii. Tahle inkarnace vám nabízí možnost, abyste dávali tuhle energii dál. Lidé s tímto číslem bývají spolehliví, sympatičtí, soucitní, spravedliví a obětaví, ale taky někdy hrdí a spokojení sami se sebou.

  Karmické poučení: Přijměte zodpovědnost. Šestka jsou ti, kteří se na trati někdy ocitnou v situacích, kdy by měli přijmout pomoc od ostatních nebo by měli pomoci oni jim. To by se mělo stát vaší druhou přirozeností, podporovat slabší a zranitelné.

 • 8.

  Životní číslo 7

  ...

   

  Číslo sedm je o vyváženosti vašeho srdce. Vaše duše se snaží sdílet lásku a otevřít své srdce na hluboké úrovni. Sedmičky bývají moudré, mají schopnost vcítit se do druhých, jsou mlčenlivé a duchovně naladěné. Ovšem taky bývají kritické, odbojné a nervózní.

  Karmické poučení: Použijte své dovednosti k tomu, abyste pomáhali druhým. Tento život je asi opravdu spojením s dalšími lidmi. Proč nezkusit třeba nějakou dobrovolnickou činnost? Bude to přínosnější víc, než si myslíte.

 • 9.

  Životní číslo 8

  ...

   

  Osm je o učení, o tom, jak vyvážit vaše potřeby s vašimi touhami. Dávejte si pozor, abyste nebyli moc pohodlní nebo nebyli příliš extrémní. Osmičkám je vlastní síla charakteru, organizační talent, praktičnost, ale taky kritičnost, vychloubačnost a panovačnost.

  Karmické poučení: Míváte často pocit, že vám neustále něco chybí a chcete to mít – to vám dává pocit bezpečí. Neutrácejte tolik, protože máte pocit, že musíte. Než něco koupíte, zeptejte se sami sebe: Potřebuji to skutečně, nebo mám jen touhu to vlastnit?

 • 10.

  Životní číslo 9

  ...

   

  Devítky můžou neuvěřitelně hodně dávat, ale taky jsou občas sobecké. Život není jen o vás, zkuste se učit vcítit do kůže druhých lidí. Devítky jsou na jedné straně štědří dobráci, romantičtí idealisté, ale někdy nezdrženliví a povrchní. Hlídejte se, abyste nebyli neetičtí.

  Karmické poučení: Ocitnete se v situacích, kdy máte jen málo na výběr, ale klíčem je naučit se vzdát se a dávat i nezištnou lásku.

 • 11.

  Životní číslo 11

  ...

   

  Být jedenáctka je jako mít VIP přihrávku do života s ohromujícím štěstím, kdy se všechny vaše sny mohou stát skutečností. Lidé s tímto číslem chtějí inspirovat ostatní, vnést světlo do mas pomocí vědy nebo umění. Pokud tohle číslo neodpovídá vašemu směrování, jste „dvojka“.

  Karmické poučení: V průběhu života budete cítit mnoho výzev ke změnám. Chopte se příležitosti a dokážete mnoho!

 • 12.

  Životní číslo 22

  ...

   

  Dvacet dvojky jsou inspirující osoby plné hloubky a moudrosti. Nejraději by se rozdali pro lidstvo, chtějí být budovatelem v širokém slova smyslu. Chtějí být pány každé situace, mnozí mají potřebu vést velké skupiny lidí a sedí jim to v diplomacii či politice. Nevibrujete s tímto číslem? Pak jste „čtyřka“.

  Karmické poučení: Neztrácejte čas a využijte příležitost, která se vám naskytne. Žijte načisto, buďte k sobě laskaví a vždy zůstaňte pozitivní.

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Libuše TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz