Jak si v roce 2017 podle feng-šuej přičarovat peníze? Poradí vám kouč Jiří Černák

/
 • (Shutterstock)
  23. prosince 2016 ● 06:00

  Nový rok bude ve znamení Ohnivého Kohouta. Jaký bude, pokud jde o finance? Zbohatneme, nebo naopak o peníze přijdeme? Odborník přes feng-šuej Jiří Černák nám poradí, jak na to, aby se nás peníze držely.

 • 1.

  Co nás čeká v novém roce?

  Video
  720p480p360p240p

  Jak s pomocí feng-šuej získat v roce 2017 peníze: Radí Jiří Černák • 

   

  V roce 2016 jsme se měli zaměřit na příležitosti a v novém roce bychom je měli dotáhnout do konce. Jak nám v tom může pomoci energie Ohnivého Kohouta? „Přinese lidem možnost soustředit se na detail a taky na dokončení věcí či jejich zkvalitnění. Jestli se vám tedy podařilo v roce 2016 čapnout příležitost za pačesy, v roce 2017 budete mít příležitost ji zužitkovat,“ říká Jiří Černák.

   

 • 2.

  Halíře dělají talíře

  ...

  Pokud jde o peníze, platí heslo: Halíře dělají talíře. Snažte se dávat každou korunu stranou a na konci roku se možná budete divit. Nezaměřujte se tedy na rychlé zisky, v roce 2017 spíše skládejte peníze po malých částech. Jedině tak můžete skutečně zbohatnout. Energie peněz patří do energie kovu, takže pokud chcete tuto energii podpořit, a tak k sobě přitáhnout peníze, určitě si do bytu pořiďte spoustu kovových doplňků, které se lesknou a třpytí.

   

 • 3.

  Misky plné mincí

  ...

  Stejně tak neuděláte chybu, když si do bytu rozmístíte do nejrůznějších misek (samozřejmě kovových) mince. Osvědčují se i čínské mince, které mají uprostřed otvor. Čím větší, tím lepší a ideální je provázat je červenou nebo zlatou stuhou a navázat je třeba na rostliny. Mince byste měli mít stále na očích.

   

 • 4.

  Přitáhněte si bohatství

  ...

  Chcete-li si do života přitáhnout více peněz, zaměřte se také na zónu bohatství ve svém bytě. Ta se vyskytuje v levém zadním rohu a tohle rozmístění můžete aplikovat na celý byt nebo na jednotlivé pokoje. V levém zadním rohu byste měli mít talismany, které souvisejí s bohatstvím – kromě mincí jsou to pokojové rostliny ve tvaru stromků nebo třínohá žába pro štěstí, která symbolizuje příliv bohatství.

   

   

 • 5.

  Pořádek i košaté rostliny

  ...

  Aby mohla ve vašem bytě proudit správně energie bohatství, nesmí jí nic překážet v cestě. Udržujte pořádek, utírejte prach, vše, co je zbytečné, vyhoďte. Starejte se o květiny a vhodné je pořídit si košaté – symbolizují rostoucí finance. Z bytu také odstraňte vše, co připomíná nedostatek peněz – účtenky, tramvajenky, faktury, prostě vše, co už nepotřebujete. A ještě něco: představujte si, že k vám míří peníze a ani vnitřně je neodmítejte, nepřišly by k vám.

   

   

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Libuše TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz