Test osobnosti: Jste spontánní, nebo potřebujete řád? Vločky odhalí vaši povahu!

/
 • Vločky jsou magické
  Vločky jsou magické (archiv)
  16. ledna 2017 ● 10:00

  Sníh je tajemný... magicky krásný i nebezpečný. A vloček jsou miliardy, každá jiná, každá jedinečná, stejně jako lidé. Najděte tu svou a zjistíte, co to o vás vypovídá. 

 • 1.

  1.

   
  vlocka
   

   

  Dáváte přednost prostým věcem a zavedeným pořádkům. Dokonce i ve vztazích ctíte tradiční role, na experimentování vás příliš neužije.  Říká se, že lidé jsou buď spíš diamant, nebo spíš pšenice. Vy jste ta pšenice. Vaši přátelé i rodina se na vás mohou spolehnout, pozor na přílišnou zkostnatělost.

 • 2.

  2.

  vlocka

   

  Spoléháte  na zajištěnou obranu, jste trochu introverti a hned tak na potkání se nikomu nesvěřujete.  Co se doma upeče, to se doma sní, to je vaše heslo. Jste věrní, berete život vážně a vaše slovo platí.  Pokud chcete v životě opravdu uspět, musíte ale občas vylézt ze své ulity, svět si vás jinak nevšimne.


 • 3.

  3.

  vlocka

   

  Jste veselí, originální a milujete život. Zvědavě zkoušíte každou novotu, neúspěch vás rozhodí jen na chvíli. Rádi se rozmazlujete, jste požitkáři a přinášíte radost vašemu okolí. Na druhou stranu,  trochu nepohodlí snést musíte, to se nedá nic  dělat.

   

 • 4.

  4.

  vlocka

   

  Máte rádi okázalost, a život v nedostatku vás děsí. Máte rádi pěkné věci, pěkné lidi kolem, prestižní práci... Nezáleží vám tolik na pohodlí, jste ochotni tvrdě pracovat, přetvařovat se, ovládat... ale zůstat příliš dlouho v šedivém světě bez radovánek, to vás děsí. Zkuste naplánovat si i radosti, které nestojí majlant, budete pak klidnější.

 • 5.

  5.

  vlocka

   

  Hledáte v kráse řád a v řádu krásu. Z každé práce dokářete udělat tak trochu umění, jste kreativní, ale přitom ne neukáznění. Vaše fantasie ozdobí i všední události, máte prostě dar. Někdy jste však zbytečně vážní a smutní, když vaše představy příiš tvrdě narazí na skutečnost.


 • 6.

  6.

  vlocka

   

  Máte kouzlo, a lidé k vám mají tendenci vzhlížet i když se k nim občas chováte tvrdě. Jste přesvědčeni že víte, co je pro ostatní dobré a nerozpakujete se jim to dávat najevo. Ne, že byste chtěli škodit, jen neumíte dělat kompromisy a ani nevíte, proč byste je vlastně dělat měli. Na druhé straně vám nevadí pro ostatní se trochu obětovat a lámat za ně kopí.  Zkuste se něky podívat na věci očima těch druhých, možná, že vás překvapí, že existují i jiná hlediska.  

        

Autor: neo

Klíčová
slova

test osobnosti vločky sníh magie

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Barbora TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz