Ložnice podle feng-šuej: Aby se v ní lépe spalo i milovalo

/
 • (Shutterstock)
  18. ledna 2017 ● 06:00

  Chcete, aby se ve vašem intimním životě zlepšil i sex a přibylo v něm romantiky? Pak se inspirujte radami kouče a mistra feng-šuej Jiřího Černáka. Možná se nestačíte divit, jaké změny nastanou.

 • 1.

  Na místě záleží

  Video
  720p480p360p240p

  Ložnice podle feng-šuej: Jak si ji zařídit, aby vám to klapalo v sexu a romantice • Adam Balažovič/BPŽ

   

  Ložnice by měla být chrámem pro partnery, takže aby vám to v ní dobře klapalo, je vhodné, aby byla spíše směrem k severu, severovýchodu, severozápadu nebo západu. Určitě by taky měla být co nejdál od rušivých částí bytu a neměla by být v blízkosti koupelny. Další tipy vám prozradí Jiří Černák.

 • 2.

  Červená barva je oheň

  ...

  I když červená barva může působit rušivě na spánek, pokud jde o erotiku, je to naopak. Stačí třeba červené polštářky nebo doplňky, nemusíte mít celý byt vymalovaný do červena. Ložnici zařiďte smyslně, mělo by v ní být hodně polštářků a jemných látek, příjemných vůní a také intimní osvětlení. Kromě červené barvy funguje podobně i oranžová či růžová barva. Jen to nepřežeňte, jinak se vášeň přemění v agresi a hádky.

   

 • 3.

  Květiny a svíčky

  ...

  Smyslnou energii povzbuďte také čerstvými květinami nebo svíčkami, jen je pak nezapomeňte zhasnout. Vhodné jsou také erotické sošky nebo obrazy. Rozhodně uctívejte v ložnici prvek symetrie, kterým podpoříte harmonii ve vašem vztahu.

 • 4.

  Pořádek a minimum zbytečností

  ...

  Odstraňte z ložnice všechny překážky a věci, které jsou u vchodu – to proto, aby mohla čchi (životní energie) snadno proudit dovnitř. Tím také pozvete lásku, aby bez překážek vstoupila do vašeho života.

   

 • 5.

  Pozor na květiny

  ...

  Jestli je váš milostný život v pořádku, prozradí to o vás rostliny. Zejména to, zda jsou zdravé a nevadnou. Vyvarovat byste se měli květin se špičatými listy, kaktusů – ty by rozhodně neměly být nikde v ložnici u postele. Totéž platí o umělých a sušených květinách, které nemají žádnou energii. Doporučuje se, abyste měli v ložnici dvě stejné rostliny, které tvoří pár a symbolizují skutečné partnerství.

 • 6.

  Čistá okna

  ...

  Čchi k vám přichází okny. Nedá se nic dělat, ale pokud toužíte po oživení vašeho romantického vztahu, udržujte proto okna v ložnici čistá, aby k vám mohlo do ložnice vstoupit co nejvíce energie a také lásky.

   

 • 7.

  Keramické a červené květináče

  ...

  Červená barva naznačuje vášeň. Červený obal tedy může oživit váš milostný život. Keramika je element země a jako takový povzbuzuje stabilitu a bezpečí ve vztahu.

 • 8.

  Kamínky do postele

  Kámen je symbol stálosti a trvalosti. Dejte si tedy kamínky do rohů vaší postele, posílíte tak důvěryhodnost a pocit bezpečí v milostném vztahu.

   

   

   

   

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Libuše TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz