Jaké nemoci vám hrozí podle horoskopu? Berani trpí na migrény, Panny na žaludek

/
 • (Shutterstock)
  25. ledna 2017 ● 06:00

  Přemýšlíte, proč právě vy máte problémy se zády, koleny nebo žaludkem? Zeptejte se hvězd, možná vám odpoví. Už Hippokrates kdysi řekl: Lékař bez znalosti astrologie by neměl být nazýván lékařem. A ve skutečnosti mnohé studie potvrdily spojitost mezi datem narození a nemocemi. Co tedy odhaluje vaše sluneční znamení o vašem zdraví?

 • 1.

  Beran

  beran

   

  Berani mívají tvrdé palice a často žijí ve velkém zápřahu. Neradi se zastavují, aby si odpočinuli, takže není divu, že to má vliv na jejich hlavu a mozek. Mají tendenci přemýšlet o všem až do té míry, že je začne bolet hlava, zuby nebo se jim objeví na obličeji různé skvrny a flíčky. Někdy můžou bolesti hlavy přerůst až v úporné migrény.

   

   

   

   

   

 • 2.

  Býk

  býk

   

  Býkům vládne Venuše, která řídí spodní čelist, krk a produkci inzulinu. Silný Býk má obvykle dobrý sluch a jemné, ale kvalitní zuby, ale bohužel je náchylnější k nachlazení a zánětům dýchacích cest. Když je Býk oslabený, velmi často ho bolí v krku a může dostat angínu. Trpí také na problémy se štítnou žlázou a ušními infekcemi, zejména tehdy, když dostane strach nebo je až moc tvrdohlavý.

   

   

   

   

   

  Video
  720p480p360p240p

  Horoskop zdraví na rok 2017: Jak to vidí kartářka a astroložka Dagmar Kludská • Adam Balažovič/BPŽ

 • 3.

  Blíženci

  blíženci

   

  Blíženci jsou vzdušné znamení, které je ovládané Merkurem, jenž má na starosti duální části jejich těla – ruce, nohy a tak dále. Bohužel také trpí na problémy s dýchacím systémem. Oslabení Blíženci mají tendenci přitahovat běžná nachlazení více než jiná znamení, častěji taky dostanou chřipku, kašel nebo zánět svalů. Mívají též problémy s astmatem.

   

   

   

   

 • 4.

  Rak

   

  rak

   

  Raci by si měli dávat pozor na žaludek a trávicí ústrojí, což souvisí s tím, že jsou velmi intuitivní a emocionálně nabití. Když „pohřbí“ své pocity a nepustí ven hněv a bolest, vliv Měsíce může vést k potížím s trávením, střevním neduhům a také refluxní chorobě (kdy se vrací kyselina ze žaludku zpět do jícnu).

   

   

   

   

   

 • 5.

  Lev

  lev

   

  Lvi jsou temperamentní a do všeho jdou naplno. Není divu, že právě tohle se může negativně podepsat na jejich zdraví. Zejména pak na problémech se srdcem a krevním tlakem. Lvi jsou přirozeně autoritativní, takže pokud nejde všechno podle nich, mohou se u nich projevit bolesti se zády, letargie či srdeční onemocnění.

   

   

   

   

 • 6.

  Panna

   

  panna

   

  Panny jsou velmi zranitelné, takže se velmi často potýkají s trávicími obtížemi, především si stěžují na žaludek a střeva. Mívají také problémy s poruchou příjmu potravy, a to kvůli tomu, že mají tendenci věci uspěchat. Svůj nabitý rozvrh by si měly Panny pravidelně odlehčit nějakým příjemným relaxem, jinak se mohou objevit i žaludeční vředy, zácpa či potravinové alergie.

   

   

   

   

   

 • 7.

  Váhy

  váhy

   

  Váhy mají podobně jako Panny velmi často problémy s trávením a zpracováním potravin. Váhy ovládá Venuše, která kontroluje ledviny a močový měchýř. Váhy si rády dopřejí, rády dávají i přijímají, ale když to přeženou, může je potrápit průjem. Pokud jde o ženy, mívají často potíže s menstruací.

   

   

   

   

   

 • 8.

  Štír

   

  štír

  Přirozeně intenzivní Štíři bývají žárliví a mohou mít sklon k obsedantním poruchám. Pokud jejich jednání motivuje negativita, Pluto, který Štíry ovládá, může to způsobit katastrofu v jejich reprodukčním a hormonálním systému. Můžou se objevit bolestivá menstruace (nebo nepravidelná), časté infekce močového měchýře, dokonce i pohlavní nemoci. Pozor by si měli dávat i na cukrovku!

   

   

   

   

   

   

 • 9.

  Střelec

  střelec

   

  Ze všech znamení mívají Střelci nejlepší zrak, tedy pokud o něj řádně pečují. Jejich problémem můžou být játra a také sklon k modřinám. Stačí, aby do něčeho narazili, a hned jim vyskočí modrý flek. Střelci se tedy nejčastěji potýkají se zhoršeným viděním a poruchami a onemocněním páteře.

   

   

   

   

   

 • 10.

  Kozoroh

  kozoroh

   

  Kozorozi by si měli dávat celý život velký pozor na své kosti, zejména kolena. Protože jsou ambiciózní a odhodlaní, mohou jít do všeho po hlavě, takže se může stát, že to jejich křehké kosti nevydrží a prasknou. Pozor tedy na artrózu a také na krevní tlak. Určitě by neměli zapomínat na pravidelnou dodávku vápníku!

   

   

   

   

 • 11.

  Vodnář

   

  vodnář

  Vodnáři bývají velmi šikovní, pokud jde o pohyb. Proto by si měli dávat pozor hlavně na paže a nohy, aby nedošlo k úrazu. Uran, který stojí nad Vodnářem, má na starosti oběhové záležitosti a nervové vzruchy, takže když nebudou mít zrozenci tohoto znamení čas dýchat a relaxovat, brzo se to projeví na zdraví. Objevit se pak mohou srdeční problémy, otoky končetin, křečové žíly, astma a alergie.

   

   

   

   

 • 12.

  Ryby

   

  ryby

   

  Ryby mívají potíže s nervovým systémem a reflexy. Bojí se riskovat, protože se bojí zklamání. Jsou totiž velcí idealisté. V případě, že nastane nějaké velké zklamání, může se u nich objevit srdeční arytmie nebo oslabená imunita. Překvapivě mívají také častěji kuří oka a puchýře – zřejmě se bojí pořádně došlápnout tam, kam mají.

   

   

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Anastázie TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz