Test osobnosti: Která panenka se vám líbí? Do jakých snů utíkáte?

/
 • Která panenka je ta vaše?
  Která panenka je ta vaše? (archiv)
  24. ledna 2017 ● 09:56

  Panenky nás provázejí dětstvím, jsou mlčenlivými důvěrnicemi našich her, ale mohou být i děsivé. Se kterou se do svých snů a vzpomínek vracíte vy? 

 • 1.

  1.

  panenka

   

  Ne snad, že byste se chtěla vrátit do dětství, ale občas máte chuť životu se vzepřít, udělat něco nepředloženého, utéct, hodit po kolegovi šlehačkový dort, prostě udělat něco bláznivého.
  A víte co? Dopřejte si to. Nemusíte začínat hned regulérní výtržností, ale když budete chytal vločky sněhu na jazyk, zákonu to neodporuje a vy se budete cítit líp. • 2.

  2.

  panenka

   

  Tak tohle už je vážné. Svět vás štve a vy máte chuť trochu mu to oplatit. Způsobná holka? To nikdy. Provokace je vaše druhé jméno, ráda lidi šokujete a děsíte. Na druhé straně, ne všichni, kdo nesdílejí váš náhled na svět a smysl pro humor, jsou pitomci.

 • 3.

  3.

  panenka


  Vy se na svět nezlobíte, jen se na něj tiše díváte a někdy kroutíte hlavou. Máte ráda klidné, hezké, bezpečné  věci, staré příběhy, klid a pohodlí. Hádky a konflikty vás děsí, raději se jim vyhýbáte, to ovšem někdy není řešení. Někdy je prostě třeba tím medvídkem vzít někoho po hlavě.

 • 4.

  4.

  panenka

   

  Ráda  se ohlížíte do minulosti, jste romantická, a kdybyste mohla, budete svůj čas trávit v knihách a při sledování filmů. Věříte, nebo spíš chcete věřit, že dřív bylo všechno lepší, lodě ze dřeva, muži ze železa… Neztrácejte tolik času sněním, každá doba má své a idyla to nebyla nikdy. Dejte pozor, aby vám život neproklouzne mez prsty.


 • 5.

  5.

  panenka

   

  Vidíte se jako romantická víla, máte ráda přírodu, malebné scenérie, jarní vzduch, výlety a cestování. Všední život vás dusí a ráda byste utekla ven, představa pěkné roubenky, srubu u jezera, nebo chaty na pláži vám rozhodně není cizí. Jen mějte na paměti, že příroda není jen vlahý vítr a slunečné dny a do svých snů vždycky pusťte i trochu realismu.

 • 6.

  6.


  panenka

   

  Toužíte po bezpečí. Ať už je to bezpečí vlastního dětství nebo do období vlastních rodinných povinností. Preferujete domov, svět bez agresivity a soutěžení, představu laskavých rodičů, kteří chrání.  Jste ale dospělá… ať chcete nebo ne, světu musíte čelit, jinak si své malé bezpečí neuchráníte.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Izabela TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz