Otestujte se: Co o vás prozrazují vaše prsty?

/
 • Kam míříte? Vaše prsty to vědí.
  Kam míříte? Vaše prsty to vědí. (profimedia)
  26. ledna 2017 ● 06:00

  Pozorně si prohlédněte svůj ukazovák. Jaký je? Kam směřuje a co vám ukazuje?
  Čtení osudu z dlaně je stará věštecká disciplína, ale i prsty o nás prozrazují mnohé. 

 • 1.

  Rovný prst

  prst


  Jste silná a vytrvalá osobnost. To, co si umanete, většinou dotáhnete až do konce. Překážky vás neodradí, právě naopak, nakopnou vás. Jste nezávislí a ukazovat své pocity vám není nejpříjemnější. Uvnitř jste velmi citlivý, emocionální člověk s velkým srdcem, který nikdy nenechá ty, na kterých mu záleží, bez pomoci.

   

 • 2.

  Špičatý prst

  prst


  Jste kreativní, a pokud si někoho oblíbíte, je to navždy, i když vás ten člověk zraní. Když jednou dáte někomu své srdce, dáváte ze sebe maximum a nikdy byste nepošlapali jeho důvěru. Prožít celý život s jedním partnerem je to, co je vám blízké a po čem toužíte. Pokud si jednou stanovíte nějaký cíl, nic vás nezastaví, abyste ho i dosáhli. Býváte příliš důvěřiví, i když si umiňujete, že si příště dáte pozor, a jste zároveň velmi zranitelní, protože si všechno příliš připouštíte.

 • 3.

  Prst s výrazným článkem

  prst

   

  Nemáte rádi změny a jste z nich nervózní. Stejně neradi vystupujete ze zajetých kolejí, v nichž se cítíte pohodlně a bezpečně. Jste velmi citliví a přemýšlíte dvakrát, co řeknete, abyste někoho nezranili. Vaše trpělivost si zaslouží obdiv. Nevzdáváte to ani v momentech, kdy jsou už jiní s nervy na konci. Jiní u vás často hledají oporu. Býváte trpěliví a velmi starostliví rodiče.

Autor: neo

Klíčová
slova

chiromantie prsty test osobnosti

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Barbora TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz