Lunární test: Měsíc vám řekne, co potřebujete ve svém životě změnit

/
 • Co vám chce Luna sdělit?
  Co vám chce Luna sdělit? (profimedia.cz)
  13. února 2017 ● 10:00

  Všechno se opakuje v cyklech, i naše pocity. Všimli jste si, že se v některé fázi měsíce cítíte lépe? Těšíte se na úplněk, nebo vám je lépe, když měsíc zmizí? To vám vaše Luna sděluje, že máte svůj život posunout dál. 

 • 1.

  Nov

  a

   

  Hledáte nový začátek. Chcete se zbavit něčeho, co vás tíží, oprostit se a utéct.  Toužíte po tom, abyste měli čistý stůl, útěk však není řešením. Svou změnu si budete muset odpracovat.

 • 2.

  Dorůstající srpek

  a

   

  Žijete nadějí, sny a plány. Stagnující situace vás uvrhne do zoufalství, máte rádi, když jsou věci v pohybu. Váš problém jsou vzdušné zámky. Snažte se být při plánování realističtější.

 • 3.

  První čtvrt

  a

   

  Jste rození budovatelé, jakmile jeden projekt ukončíte, okamžitě se vrháte do jiného. Pořád jste „v procesu“. Snažte se ale své plány dotáhnout, než začnete s něčím dalším, i když je to pro vás těžké, nebo se spojte s někým, kdo to dokáže.

 • 4.

  Dorůstající měsíc

   

  a

   

  Jste velmi aktivní, nečinnost vás deptá, ale zároveň dokážete být pragmatičtí.  Nereálné plány a fantazírování, na to vás neužije. Chcete uspět a většinou také uspějte. Snažte se však neválčit na mnoha frontách, nebo se uštvete.

 • 5.

  Úplněk

  a

   

  Máte rádi okázalost, drama, vzrušení. Užíváte si, když jste v centru pozornosti, a rádi žijete tak trochu na hraně. Úspěchy i pády, bez toho byste se v životě nudili. Pozor, tahle emocionální lochneska může být hodně vyčerpávající.

 • 6.

  Couvající měsíc

   

  luna 5

   

  Chcete si dát pauzu, jen tak žít, pozorovat svět kolem sebe, odpočívat, možná byste se rádi zbavili toho, čeho už jste v životě dosáhli, výměnou za trochu klidu a svobody. Může se to týkat práce, vztahů i majetku. Pozor ale, abyste nezničili funkční věc.

 • 7.

  Poslední čtvrt

  a

   

  Nejste spokojení se svým životem a odhodláváte se ke změně. Možná jste se okolím nechali vmanipulovat do situace, která vám nevyhovuje, možná jste dospěli k poznání, že jste na špatném místě. Neničte ale nic v hněvu, rozvařujte své kroky.

 • 8.

  Ubývající srpek

  a

   

  Potřebujete si odpočinout, zvolnit, ubrat, zastavit se a nadechnout, abyste mohli jít dál. Nenamlouvejte si, že jste nepostradatelní, hrozí vám vyhoření a problémy z něj plynoucí. Utlumte rozumně své aktivity a počkejte, až se síly obnoví.

   

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Lýdie TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz