Sex podle zvěrokruhu: Ryby jsou smyslné, Raci milují orální sex

/
 • (Shutterstock)
  4. března 2017 ● 06:00

  I když čtete horoskopy jen pro zábavu, možná budete valit oči, až se začtete do sexuální astrologické kompatibility. Víte, že skvělý sex můžete mít i v závislosti na tom, v jakém znamení se narodil váš partner? S kým vám to tedy bude klapat a kde budou lítat jiskry jak šílené?

 • 1.

  Beran (21. 3. – 19. 4.)

  ...

   

  Berani jsou asertivní a taky agresivní a doslova si vychutnávají akt pohlavního dobývání. Mají sklon být spíše pronásledovatelem než tím, kdo následuje. Pokud toužíte po okamžitém uspokojení a nelíbí se vám emocionální hrátky, pak si k sobě zvolte Berana.

   

  Nejlepší sexuální partner: Lev, Váhy, Blíženci, Štír

 • 2.

  Býk (20. 4. – 20. 5.)

  ...

   

  Býci milují smyslnost, touží víc po stimulaci než po vzrušení. Důležité jsou pro ně vůně, zvuky a dotyky. Neradi plýtvají energií, takže jakákoli akce, kterou přispějete do sexuálního aktu, přispěje k zážitku.

   

  Nejlepší sexuální partner: Štír, Rak, Panna, Kozoroh

   

   

   

   

   

   

   

   

 • 3.

  Blíženci (21. 5.- 21. 6.)

   

  ...

   

  Blíženci jsou pohodlní a nekonfliktní, pokud jde o sexualitu. Mají odvahu provozovat sex na nejméně pravděpodobných místech a nestydí se o něm ani mluvit. Jsou dobří ve flirtu a rádi se milují s vtipnými partnery. S Blíženci budete v jednom velkém sexuálním experimentu.

   

  Nejlepší sexuální partner: Beran, Blíženci, Střelec, Vodnář

   

   

   

   

   

   

 • 4.

  Rak (22. 6. – 22. 7.)

  ...

   

  Váš přístup k milování je kreativní a smyslný, ale ten druhý vás musí oslovit. Raci jsou intuitivní a snadno vycítí, co jejich partner chce. Pro vás je sex milující a žádostivý a vaše láska k jídlu vede často k zálibě orální stimulace jakéhokoli druhu.

   

  Nejlepší sexuální partner: Býk, Lev, Kozoroh, Ryby

   

   

   

   

   

   

   

   

  Video
  720p480p360p240p

  Horoskop lásky na rok 2017 podle astroložky Martiny Boháčové • 

   

 • 5.

  Lev (23. 7. – 22. 8.)

  ...

   

  Lvi jsou známí pro konzistentní a silný sexuální apetit a můžete se s nimi spolehnout na jejich šarm a chemii, které vás budou přitahovat. Milují dávat potěšení a potěšení také rádi přijímají. Jako milovníci jsou vášniví a pozorní, přesto vyžadují často potvrzení svých sexuálních schopností. Milují předehru a svádění a záda jsou jejich největší erotogenní zóna.

   

  Nejlepší sexuální partner: Štír, Beran, Střelec, Lev

   

   

   

   

   

   

 • 6.

  Panna (23. 8. – 22. 9.)

  ...

   

  I když to vypadá, že jsou Panny tiché vody, nejsou až tak cudné. Ve skutečnosti je tohle znamení velmi sexuální a smyslné. Můžete je ochutnávat a dotýkat se všech možných míst a využít tyto činnosti k předehře. Masáž milují a zvýší jejich vzrušení. Nepotřebují hodně zvuků, ale můžete si s nimi vychutnat skutečně poctivé a dobře provedené milování.

   

  Nejlepší sexuální partner: Býk, Váhy, Ryby, Kozoroh

 • 7.

  Váhy (23. 9. – 22. 10.)

   

  ...

  Váhy jsou často považovány za nejvíce rafinované ze všech znamení zvěrokruhu, s výbornou chutí a jemnou citlivostí. Není divu, sex s Váhami zahrnuje i duševní stimulaci a slovní předehru. Vhodný partner dokáže spojit vášeň s flirtováním, a máte-li rádi sugestivní prvky, jako jsou třeba spodní prádlo a hudba, určitě je s Váhami využijete.

   

  Nejlepší sexuální partner: Beran, Blíženci, Lev, Střelec

   

   

   

   

   

 • 8.

  Štír (23. 10. – 21. 11.)

  ...

   

  Štíři mají pověst vášnivých, žádostivých a velkých sexuálních milovníků. Se Štírem si zažijete hodně dramat a vzrušení a často se s nimi budete oddávat scénářům, které zahrnují moc a kontrolu. Silná sexuální touha a silné emoce – to vše dá vašemu sexu úžasný nádech.

   

  Nejlepší sexuální partner: Býk, Lev, Štír, Ryby

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 • 9.

  Střelec (22. 11. – 21. 12.)

   

  ...

  Střelci jsou známí jako proutníci, jsou okouzlující, laskaví a pozorní, zejména v ložnici. Ale mají tendenci se brzo nudit, takže je nutná i neustálá spontánnost ve vašem sexuálním životě. Střelci bývají neuvěřitelně koketní a možná i promiskuitní a v této kombinaci jsou otevření k dobrodružství a ke zkoušení nových věcí.

   

  Nejlepší sexuální partner: Lev, Beran, Blíženci, Vodnář

   

   

   

   

   

   

 • 10.

  Kozoroh (22. 12. – 19. 1.)

  ...

   

  Stejně jako Štír i Kozoroh má pověst jednoho z nejvíce sexuálních znamení, ale zároveň je také velmi smyslný. Nebere nic příliš komplikovaně, má silné libido a nejvíce erotogenních míst má na nohou, zejména kolena jsou citlivá. Rádi se dvoří a svádí a bývají pyšní na svoji sexuální výdrž.

   

  Nejlepší sexuální partner: Rak, Býk, Kozoroh, Panna

   

   

   

   

   

 • 11.

  Vodnář (20. 1. – 18. 2.)

  ...

   

  Vodnáři jsou obecně považováni za intelektuály a idealisty, kteří se často nechávají ovlivnit. Mohou si tedy vychutnat okamžiky svádění, nesnáší však, když jsou ovládáni zcela. Pod povrchem jsou Vodnáři nadšení a nápadití milenci a sex je pro ně nejen fyzický akt, ale také akt mentálního sblížení.

   

  Nejlepší sexuální partner: Blíženci, Vodnář, Střelec, Panna

   

   

   

   

   

   

 • 12.

  Ryby (19. 2. – 20. 3.)

   

  ...

  Ryby jsou známé pro jejich schopnost vyjít se všemi typy lidí a nemají potíž přilákat k sobě houf obdivovatelů, aniž by musely být agresivní. V posteli jsou romantické, smyslné a hravé a jejich oduševnělá stránka oceňuje nápadité sexuální techniky. Zaměřují se více na to, aby potěšily svého partnera, než aby samy zažily rozkoš.

   

  Nejlepší sexuální partner: Štír, Rak, Panna, Váhy

   

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Klára TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz