Chcete být šťastnější? Lvi potřebují uznání, Váhy životní harmonii

/
 • (Shutterstock)
  24. března 2017 ● 06:00

  Podle astroložky a hypnozitérky Sandry Sitron má každý z nás nějaké to svoje „šťastné místo“, které je ovlivněno naším slunečním znamením. Podle toho, kdy jsme se narodili, můžeme najít nejen radost v našem životě, ale taky potřebnou motivaci pro to, abychom byli šťastní. Co byste měli udělat pro svoje štěstí právě vy?

 • 1.

  Beran

  ..

   

  Kdy je šťastný: Beran je šťastný, když musí jednat.

   

  Rychlé řešení: Prostě se rozhodněte.

   

  Dlouhodobé řešení: Vytvořte si život, ve kterém máte autonomii. Buďte aktivní a hlídejte si svůj zdravotní stav. Jedině s dobrým zdravím můžete být aktivní a dostat se i na vedoucí pozici ve své kariéře.

   

 • 2.

  Býk

  ..

   

  Kdy je šťastný: Býk je šťastný, když se cítí dobře ve svém těle, to potřebuje k udržení kvalitního života.

   

  Rychlé řešení: Cvičte v dopoledních hodinách, noste pohodlné oblečení a jezte zdravé potraviny, ideálně v bio kvalitě.

   

  Dlouhodobé řešení: Vytvořte si takové životní hodnoty, díky kterým si budete moct vážit sami sebe. Obklopujte se objekty, které jsou krásné a udržitelné a ctěte svoje vlastní tempo.

   

  Co si myslí známé krásky o štěstí? Tohle!


  Video
  720p480p480p360p240p

  Co je štěstí? Zeptali jsme se známých krásek • Adam Balažovič

 • 3.

  Blíženci

  ..

  Kdy jsou šťastní: Blíženci jsou spokojení, když shromažďují a sdílejí informace. Jejich životní cestou ke štěstí je potřeba vstřebávat informace.

   

  Rychlé řešení: Mluvte a diskutujte s přáteli o tom, o čem přemýšlíte.

   

  Dlouhodobé řešení: Vraťte se do třídy! Najděte pokaždé způsob, jak být znova studentem nebo učitelem, ideálně obojím naráz. Vzhledem k tomu, že Blíženci umí vládnout písmenkům a bývají z nich dobří spisovatelé, uspokojení jim přinese vedení časopisu.

 • 4.

  Rak

  ..

  Kdy je šťastný: Rak je šťastný, když žije naplno a když jsou jeho city opětovány.

   

  Rychlé řešení: Odhalte svoje vnitřní dítě a představte si ho, jak sedí vedle vás a vy k němu láskyplně mluvíte.

   

  Dlouhodobé řešení: Vytvořte si oduševnělou domácí zónu, která bude odrážet vás a vaše vztahy, a ujistěte se, že každý objekt ve vaší domácnosti vám přináší radost a že vám připomíná šťastné okamžiky, které jste prožili.

 • 5.

  Lev

  ..

  Kdy je šťastný: Lvi jsou šťastní tehdy, když mohou ukázat svoje pravé já a když jim ostatní prokazují uznání.

   

  Rychlé řešení: Dělejte něco, co vám symbolicky něco dá a co vyjádří svou jedinečnost. Může to být příprava sendviče pro děti nebo vymalování pokoje, cokoli, co zahřeje vaše srdce a vyjádří vaši velkorysost.

   

  Dlouhodobé řešení: Musíte v životě najít své publikum, protože velká část vašeho štěstí má co do činění s pocitem být respektován, milován a ctěn. Snažte se tedy pohybovat tam, kde můžete očekávat potlesk. Pokud jste příliš stydlivé ukazovat se na veřejném jevišti, hledejte respekt alespoň ve svém osobním životě.

 • 6.

  Panna

  ..

  Kdy je šťastná: Panny jsou šťastné, když mají ve svém životě perfektní pořádek.

   

  Rychlé řešení: Udělejte něco, co není potřeba, aspoň něco malého, díky čemuž se budete cítit, že o sebe pečujete. Klidně si zapisujte, co máte udělat.

   

  Dlouhodobé řešení: Abyste byli šťastní co nejdéle, měli byste dolaďovat svoje každodenní návyky. Rozhodněte se, které jsou pro vás nejlepší (plán, jídelníček, organizace práce, řízení času), a pak je začněte plnit.

 • 7.

  Váhy

  ..

  Kdy jsou šťastné: Váhy budou šťastné, když najdou svého spřízněného partnera. Váhy totiž potřebují harmonii, kterou najdou v partnerském vztahu.

   

  Rychlé řešení: Zavolejte nejlepší kamarádce, partnerovi nebo terapeutovi.

   

  Dlouhodobé řešení: Zařiďte si svůj domov podle feng-šuej a definujte osobní hranice ve vztazích. Učte ostatní, jak by s vámi měli zacházet a vy se zase naučte být diplomaté. Vytvořte si systém pro rozhodování, díky tomu budete spokojenější.

 • 8.

  Štír

  ..

  Kdy je šťastný: Štíři jsou šťastní, když se jim podaří objevit emocionální vztah s jinou osobou a když se naučí vnímat svoje vlastní emoce.

   

  Rychlé řešení: Místo hlubokomyslných hovorů sáhněte raději po knize, která vám pomůže pochopit, proč došlo k tomu, k čemu došlo.

   

  Dlouhodobé řešení: Vaše cesta ke štěstí spočívá v tom, že postupně odpustíte všem, kteří vám ublížili. Odpuštění je však dlouhodobý proces, který byste měli zahájit pouze tehdy, pokud už neexistuje hrozba opětovného zranění. Máte-li pocit, že jste v bezpečí, jednoduše začněte odpouštět, a to i sami sobě.

 • 9.

  Střelec

  ..

  Kdy je šťastný: Střelci jsou šťastní, když mohou neustále v životě něco prozkoumávat.

   

  Rychlé řešení: Udělejte si výlet, prozkoumejte nové čtvrti; čtěte inspirativní citáty a knihy.

   

  Dlouhodobé řešení: Obklopte se optimistickými lidmi a definujte svou vlastní pravdu a filozofii a podle toho žijte.

 • 10.

  Kozoroh

  ..
  Kdy je šťastný: Kozorozi potřebují plány a řád, pak jsou spokojení.

   

  Rychlé řešení: Vytvořte si krátkodobý plán.

   

  Dlouhodobé řešení: Připravte si větší plán s dalšími podrobnostmi, abyste mohli vytvářet prostor pro pokroky ve vašem životě. Všechno by mělo směřovat k dosažení cíle. Nezapomeňte na té cestě neustále děkovat a být vděční.

 • 11.

  Vodnář

  ..

  Kdy je šťastný: Vodnáři jsou spokojení a šťastní, když mohou něco vymýšlet a když jsou jedineční.

   

  Rychlé řešení: Udělejte něco hodně spontánního a neočekávaného.

   

  Dlouhodobé řešení: Buďte jedineční v tom, co děláte, sbírejte inspirativní myšlenky a živte kreativitu. Dopřejte si také flexibilitu posunovat se více směry. Pravidelně si plňte svoje sny a touhy, účastněte se skupinových aktivit, a to zejména v případě, že jsou politické.

 • 12.

  Ryby

  ..

  Kdy jsou šťastné: Ryby jsou spokojené a šťastné, když opustí svoje ego a spojí se s tajemstvím vesmíru.

   

  Rychlé řešení: Svoboda!

   

  Dlouhodobé řešení: Budujte si energeticky „čisté“ domácí prostředí, hledejte způsoby, jak být prospěšní jiným lidem, naslouchejte a sdílejte svůj pohled na věc.

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Mona TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz