Co na vás prozradí mateřské znaménko? Záleží na tom, kde ho máte

/
 • (iStock)
  24. dubna 2017 ● 10:00

  Mateřská znaménka v historii děsila jako ďáblova znamení, byla také pokládána za osobní talismany. Mohou být nevzhledná i pikantní, strašidelná i půvabná. Kde máte mateřské znaménko vy?

 • 1.

  Na spánku

  Lidé se znaménkem na spánku bývají velcí cestovatelé. Lákají jejich dálky a nebojí se nových výzev. Pokud máte znaménko na levém či pravém spánku, nedělá vám problém zvykat si na nová místa a máte dar cítit se všude doma.

 • 2.

  U kořene nosu

  Máte před sebou slibnou kariéru. Víte na sobě tvrdě zapracovat, a to přináší výsledky. Když si něco umanete, uděláte vše pro to, abyste toho dosáhli. Překážky vás neodradí, právě naopak, jsou pro vás výzvou.

 • 3.

  Pod obočím

  Znaménko mezi okem a obočím napovídá, že jste přizpůsobiví a dobře vycházíte s lidmi. Nehledáte konflikty, ale spíše schůdné cesty a řešení. Umíte být přirozeným vůdcem a lidé vás rádi následují.

 • 4.

  Nad rtem

  Jste atraktivní a přátelští. Lidé často vyhledávají vaši společnost, protože se s vámi cítí přirozeně a dobře. Máte rádi kvalitní věci, a to se týká všeho od jídla až po bydlení. Umíte si život vychutnávat. Srdce posloucháte více než rozum.

 • 5.

  Na lícní kosti

  Takové znaménko bývá znakem silné osobnosti s velkým osobním kouzlem a přitažlivostí. Pokud máte znaménko právě zde, s největší pravděpodobností jste velmi úspěšní a nemáte problém dosáhnout vše, co chcete.

 • 6.

  Na dlani

  Dáváte přednost stabilitě před vzrušením, změny vás stresují. Máte rádi věci pod kontrolou, jste ekonomický typ, který si umí vše dobře spočítat a hned vyhodnotit možné zisky a ztráty. Nejraději jste nohama pevně na zemi, ale skvěle se doplňujete s někým, kdo má hlavu v oblacích.

 • 7.

  Na chodidle

  Máte rádi všechno nové a neokoukané. Umíte se mluvit s každým na jakékoli téma - máte talent získat si lidi svou bezprostředností. Jste výborný vypravěč, ale i posluchač a lidé se vám proto svěřit se svými tajemstvími.

   

  Podívejte se také na video, jak si zařídit domov podle pravidel feng-šuej, aby se vám v něm dobře žilo.

  Video
  720p480p360p240p

  Specialista na feng-šuej Jiří Černák vám poradí, jak si zařídit domov. • Adam Balažovič

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Klára TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz