Jaký je styl vašeho líčení? Štírky oslní kouřovýma očima, Panny milují přirozenost

/
 • (shutterstock.com)
  3. května 2017 ● 06:00

  Ať věříte nebo ne, sluneční znamení, ve kterém jste se narodila, vám může poskytnout spoustu informací o vaší osobnosti. A taky vám může poskytnout návod, jak se správně líčit nebo jaký účes zvolit. Souhlasí to s vaším naturelem?

 • 1.

  Beran

  Nejohnivější znamení zvěrokruhu Beran je extrémně sebejisté, impulzivní a vášnivé. Pro osoby narozené v tomto znamení je přirozená přírodní krása, takže vám bude stačit lesk na rty a řasenka a budete zářit na celý svět. Chcete-li, abyste přitáhla pozornost ještě víc, zvýrazněte si rty červenou rtěnkou, udělejte si dramatickou linku na očích a vykouzlete si nádherné vlny nebo odvážný drdol. Budete nezapomenutelná!

  Celebrity ve znamení Berana: Sarah Jessica Parker, Lady Gaga, Victoria Beckham

   

 • 2.

  Býk

  Jednoduchost, minimalismus a stát pevně nohama na zemi: to jsou tři slova, která nejlépe popisují Býka. Jednou z nejsilnějších vašich vlastností je praktičnost, takže i v líčení preferujete jednoduchý styl, který nebude poutat moc pozornost. Typické jsou pro vás snadno udržovatelný účes, středně dlouhé vlasy nebo ohon, který udrží vlasy mimo obličej. Pokud jde o líčení, preferujete zemské odstíny barev, jako jsou hnědá a šedá, na rty pak volíte nenápadné jemné odstíny.

  Celebrity ve znamení Býka: Anushka Sharma, Jessica Alba, Megan Fox

   

 • 3.

  Blíženci

  Žena ve znamení Blíženců ztělesňuje touhu po experimentech, risku a jedinečnosti. Jste doslova mistrem v kombinaci jemnosti s nápadností, jako jsou nenápadný make-up se sportovním outfitem, nebo naopak hravý a nápaditý make-up. Není divu, to je rys vaší duální osobnosti. Jste ochotná vyzkoušet od všeho trochu, ať už jde o výrazné barvy laků na nehty nebo o broskvovou rtěnku, která bude odpovídat vaší magické osobnosti. A druhý den může být všechno jinak – hlavně žádná nuda!

  Celebrity ve znamení Blíženců: Angelina Jolie, Natalie Portman, Nicole Kidman

   

 • 4.

  Rak

  Měkkost, ženskost a romantičnost – takové jsou ženy ve znamení Raka. Nosí srdce na dlani a ovládají je emoce. Milují růžovou barvu a ta jim taky sluší – od růžové rtěnky po růžové oční stíny. Ženy Raci vypadají rády hezky a jemně. Nicméně i vy máte talent na to, abyste čas od času i svým líčením překvapila, takže někdy použijete stříbrné oční stíny a výraznou řasenku, která prodlouží vaše řasy. Jen se ujistěte, že je voděodolná – víte, jak to máte s vašimi emocemi a slzami.

  Celebrity ve znamení Raka: Meryl Streep, princezna Diana, Helena Vondráčková

   

  Jak mít za pár minut hustší řasy? Podívejte se na naše VIDEO:

  Video
  720p480p360p240p

  Hustší řasy za pár minut • youtube.com_Terry MakeupTutorials/BPŽ

 • 5.

  Lev

  Hlasitá, sebejistá a odvážná – taková je Lvice. A jako Lvice jste nejšťastnější, když jsou na vás upřeny všechny oči. Z barev jsou nejoblíbenější oranžová, červená a zlatá, zvláště pokud jde o barvu rtěnky. Používejte, pokud to je možné, přírodní kosmetiku. Sluší vám a taky je milujete: dlouhé vlasy, kouřové líčení a kovové nehty. Pak jste opravdová diva, která oslní.

  Celebrity narozené ve znamení Lva: Madonna, Jennifer Lawrence a Jennifer Lopez

   

 • 6.

  Panna

  Panny jsou perfekcionistky. Váš styl je tedy  klasičtější a spíše volíte minimalismus než nápadnost v obličeji. Proto volíte spíše úhledně upravené vlasy a svěží pokožku, aby vynikly vaše nejzajímavější rysy. Sednou vám sofistikovaná francouzská manikúra nebo červeně nalakované nehty a broskvová nebo bledě růžová rtěnka. Jste in, pokud jde o trendy, ale váš styl je obvykle nadčasový, takže se řídíte hlavně sama sebou.

  Celebrity narozené ve znamení Panny: Beyoncé, Tereza Maxová, Cameron Diaz

   

 • 7.

  Váhy

  Jste romantická dáma, která je nejraději, když dosáhne perfektní rovnováhy mezi klasikou a moderností. Maximálně vám záleží na vašem vzhledu a chcete, aby o vás naplno a hezky „křičel“. Ať už jde o vlasy nebo perfektní nalíčení – to všechno máte pod palcem. Můžete však překvapit světlemodrými očními stíny, které budou působit uklidňujícím dojmem. Všechno však musí vypadat co nejlépe!

  Celebrity narozené ve znamení Vah: Gwyneth Paltrow a Kate Winslet

   

 • 8.

  Štír

   Ženy Štírky jsou krásné, tajemné a smyslné. A i jejich make-up bývá sexy dokonalý, včetně účesu. Černě lemované oči přitáhnou pozornost k vašemu osobnímu tajemnému kouzlu, rozjasňovače, tmavý lak na nehtech a výrazně nalíčené rty také vyhovují vašemu přání být viděna. Ano, vy se nebojíte zvýraznit to, co je na vás hezké!

  Celebrity narozené ve znamení Štíra: Lucy Liu a Anne Hathaway

   

 • 9.

  Střelec

  Neklidný a svobodný, takový je Střelec. Ženy v tomto znamení rády vyzařují hravost a roztomilost. Od stylizovaného bobu na hlavě až po odvážné pruhy. Milují experimentování a žijí pro přítomný okamžik. Proto žena Střelkyně miluje rychlé a snadné líčení a jednoduché účesy, které budou vypadat elegantně i bez námahy. Dávají přednost purpurové barvě na nehtech a očním stínům odrážejícím smysl pro dobrodružství a optimismus. Každopádně – vy jste ženy s nejlepším vkusem.

  Celebrity narozené ve znamení Střelce: Scarlett Johansson, Tyra Banks

   

 • 10.

  Kozoroh

  Ženy ve znamení Kozoroha vyzařují eleganci ve všem, co na sobě mají, a hlavně tím, jak se nalíčí. Moc neriskují, drží se toho, co jim nejlépe sluší, a pokaždé vypadají úžasně. Pečlivě se starají o své vlasy, pravidelně je odměňují maskami a olejovými zábaly. V jejich životě je mnohem víc zajímavých věcí, na které se zaměřují, než je hromadění make-upu. Preferují tedy nude styl, přirozené obočí a hnědé odstíny očních stínů – to je znakem jejich osobnosti.

  Celebrity narozené ve znamení Kozoroha: Kate Middleton, Michelle Obama, Taťána Kuchařová

 • 11.

  Vodnář

  Ženy Vodnářky rády pracují s okouzlujícími detaily a mají talent na zajímavé experimenty. Ať už jde o volné copánky nebo květy ve vlasech či ozdobný účes, vždy na dálku poznáte, že jde o ženy Vodnářky. Milují tyrkysovou, fialovou barvu na očích, stejně tak na nehtech. K tomu krásně a jednoduše nalíčené rty, které dodají pečeť jejich éterickému stylu.

  Celebrity narozené ve znamení Vodnáře: Jennifer Aniston, Shakira, Paris Hilton

 • 12.

  Ryby

  Rybám sluší zelená barva jako žádnému jinému znamení zvěrokruhu. Zdůraznění vašich očí je pro vás prioritní, a zdůrazní tak vaši krásu, stejně tak spousta maskary, která vám dodá na dramatičnosti. Milujete rozjasňovače, které vám pomůžou zářit na dálku. Vaše vlasy bývají delší až superdlouhé a nikdy nezapomenete na dokonale pěstěné nehty. A co je vaší slabostí? Boty!

  Celebrity narozené ve znamení Ryb: Rihanna, Cindy Crawford, Sharon Stone

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Lýdie TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz