Jak jste na tom se zdravím? Vodnářům hrozí alergie, Lvům infarkt!

/
 • (Profimedia)
  10. května 2017 ● 06:00

  Sluneční znamení, ve kterém jste se narodili, může odhalit spoustu věcí. Kromě jiného třeba i to, jak jste na tom se zdravím a nemocemi. A neberte to na lehkou váhu, existují výzkumy, které svědčí o tom, že datum narození má velký vliv na vaše zdraví. Na co byste si měli dát pozor právě vy?

 • 1.

  Beran

   

  Vašemu znamení vládne mozek a hlava a s tím spojené onemocnění. Berani dost často přemýšlejí nad věcmi, které nejde vyřešit – proto se můžete potýkat s onemocněním čelistí, bolestmi zubů a hlavy. Zkuste některé věci vypouštět a nemyslet na ně příliš intenzivně.

   

   

 • 2.

  Býk

   

  Znamení Býka vládne krk, dolní čelist a orgány, které jsou zodpovědné za tvorbu inzulínu. Pokud jste silní, máte většinou dobrý chrup a sluch, ovšem pokud vás něco oslabí, lehce se nachladíte. V oslabení se můžete potýkat také s častými angínami, ztuhlostí krku a šíje, problémy se štítnou žlázou a infekcemi v krku a uších. Zejména pak tehdy, trváte-li na svém nebo vás něco znepokojuje.

   

 • 3.

  Blíženci

   

  Blíženci jsou rtuťovité znamení, které řídí duální části těla, jako jsou nohy, paže a dýchací systém. Velmi často přitahujete takové nemoci, jako je běžné nachlazení, kašel, chřipka nebo zánět šlach, zejména Achillovky.

   

   

   

   

 • 4.

  Rak

   

  Lidé narození ve znamení Raka jsou silně citově „nabití“ a vysoce intuitivní. Jakmile se snažíte ovládnout svoje pocity a udržet svoji bolest nebo hněv uvnitř, může to mít vliv především na váš trávicí systém a žaludek. Pozor na pálení žáhy, refluxní a střevní choroby.

   

 • 5.

  Lev

   

   

  Lvům vládne krev a srdce. Lidé narození v tomto znamení jsou přirození vůdci s autoritou. Jakmile je tahle schopnost ale narušena, můžou se potýkat s letargií, onemocněním srdce nebo problémy se zády. Pozor, hrozí vám i infarkt!

   

 • 6.

  Panna

   

  Pannám vévodí žaludek a střeva. Lidé, kteří se narodili v tomto znamení, bývají velmi pedantní, a když nenajdou čas na to, aby se uvolnili a odpočinuli si, může je potrápit potravinová alergie, zácpa nebo žaludeční vředy.

   

   

   

   

   

 • 7.

  Váhy

   

  Vaše znamení řídí močový měchýř a ledviny. Lidé ve znamení Vah rádi přijímají i dávají, ale když to přeženou, můžou mít potíže právě s vylučováním. Občas vás potrápí průjem a ženy můžou bojovat s bolestivou menstruací.

   

 • 8.

  Štír

   

   

  Lidé narození ve znamení Štíra žijí velmi intenzivně, někdy jsou až posedlí nebo žárliví, což může vést k hormonálním problémům a také potížím reprodukčního systému. Mezi další nemoci, které vás můžou potrápit, patří cukrovka, infekce močového měchýře a nepravidelná menstruace.

   

 • 9.

  Střelec

   

  Střelci jsou ovládání planetou Jupiter, která řídí zrak, játra, stehna a boky. Jste velmi náchylní k poruchám páteře, bolestem zad, zhoršenému vidění a míváte problém s detoxikací.

   

   

   

   

   

 • 10.

  Kozoroh

   

  Lidé narození ve znamení Kozoroha jsou odhodlaní a ambiciózní, což někdy vede k tomu, že jsou dost tvrdohlaví. To má za následek oslabení kloubů a problémy s kostmi, zejména s koleny. Pozor i na hrozící osteoporózu!

   

 • 11.

  Vodnář

   

  Narodili jste se ve znamení Vodnáře? Pak vám hvězdy předpovídají, že můžete mít problémy s alergiemi, astmatem, křečovými žilami, srdečním potížím a také artritidou. To vše zejména v případě, že nemáte dost času na relaxaci. Naučte se správně dýchat!

   

   

  Rozeznáte alergickou rýmu od té klasické? Podívejte se na VIDEO:

  Video
  720p480p360p240p

  Není rýma jako rýma! Jak poznat alergickou od nachladnutí?  • Zuzana Brzáková, Daniela Pilařová

 • 12.

  Ryby

   

  Znamení Ryb je ve znamení nervového sytému. Protože jste idealisté, dost často se můžete zklamat. Jakmile dojde k velkému zklamání, můžete se dostat do problémů s chodidly a také imunitou, což vede následně k vyššímu riziku různých onemocnění.

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Lena TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz