Jaký den v týdnu jste se narodili? Ovlivňuje to, v čem se vám bude dařit!

/
 • (Shutterstock)
  17. května 2017 ● 06:00

  O lidech, kteří přišli na svět v neděli, se říká, že budou šťastní, protože narodit se právě v neděli přináší štěstí. Jak jsou na tom ostatní dny v týdnu s oním pověstným štěstím? Co myslíte, souhlasí to s tím vaším příchodem na svět?

 • 1.

  Pondělí

  Pondělí je ovládáno Měsícem a lidé, kteří se narodili v tento den, bývají velmi milí a vždycky by se rozdali pro ostatní – aniž by je o to ostatní museli žádat. Jsou také skromní a neradi se chlubí svými úspěchy. Vždy je budou zajímat druzí, ať už přátelé, členové rodiny nebo docela cizí lidé. Pokud jste se narodili v pondělí, jste velmi kreativní a orientovaní na rodinu.

   

  Víte, co jsou to vzorce duše? A k čemu je dobré je znát? Prozradí vám to ve videu astroložka Martina Boháčová!

  Video
  1080p720p480p360p240p

  Co jsou vzorce duše a jaký na vás mají vliv prozradí astroložka Martina Boháčová • Tereza Kovářová

 • 2.

  Úterý

  Narodili jste se v úterý? Pak máte skvělou intuici, jste inteligentní a především velmi stateční. Jste sice citliví na kritiku, ale máte dost energie na to, abyste dosáhli stanovených cílů. Býváte neuvěřitelně úspěšní, pokud jde o vaši kariéru, zejména díky své upřímnosti. Jste nejodvážnější ze všech a jdete tvrdě na věc, i když si nejste jistí výsledkem. Chybí vám někdy trpělivost, ale máte dobré srdce.

 • 3.

  Středa

  Středa je ovládána planetou Merkur, která vám dává do vínku smysl pro logiku a řešení věcí právě logickým způsobem. Nejste moc poetičtí, býváte skvělí v matematice, vědě a umíte výtečně komunikovat. Velice rychle taky řešíte nejrůznější hádanky a kvízy. Někdy se můžete cítit opuštění, ale v práci si vedete dobře, protože jste extrémně univerzální, pokud jde o kontakt s různými typy lidí. Snadno se učíte nové věci, jen vám dělá někdy problém organizace úkolů a práce.

 • 4.

  Čtvrtek

  Můžete mít radost, lidé narození ve čtvrtek bývají téměř vždy šťastní, vzrušení a pozitivní – i ve chvílích, kdy jsou okolnosti negativní nebo nejisté. Lidé narození v tento den bývají charismatičtí a extrémně vášniví a někdy je právě tahle vášnivost může dovést k vyhoření. Oni to ale jinak neumějí – vyjadřovat lásku a touhu právě tímto způsobem. Lidé narození ve čtvrtek jsou dříči – aby splnili své cíle, tvrdě pracují. Jsou obvykle velmi nezávislí a extrémně optimističtí. Umějí také projevovat úctu ostatním, pokud si ji zaslouží. Přitahují ostatní kvůli dobrodružnému životnímu stylu.

 • 5.

  Pátek

  Páteční lidé jsou nejvíce kreativní. Máte tendenci být jedněmi z nejchudších lidí mezi svými přáteli, často o vás říkají, že máte „starou“ duši. Jste extrémně duchovně založení a máte úžasný smysl pro intuici. Když neuspějete v něčem, co děláte, můžete se utápět v lítosti a zklamání. Jste pozorní vůči ostatním a často sympatizujete s těmi, kteří potřebují pomoct. Proto taky nikdy nebudete moc bohatí. K pátečním negativním vlastnostem totiž patří taky lenost, kterou musíte často tvrdě překonávat.

 • 6.

  Sobota

  Lidé narození v sobotu jsou výjimečně moudří, vždyť sobotu ovládá planeta Saturn. Jste přirozeně sebejistí, ale někdy můžete na ostatní působit jako snobi. Jakmile vás někdo požádá o radu, můžete se chovat povýšeně, což působí negativně. Býváte velmi hrdí na svůj vzhled a opravdu si dáte hodně načas, abyste vypadali dobře. Jste chytří, důvěryhodní a zodpovědní. Nejste do práce moc hrrr, ale jste velmi inspirativní a oddaní, pokud máte motivaci.

 • 7.

  Neděle

  Neděli vládne Slunce, což znamená, že lidé narození v neděli, bývají kreativní, jasní a odvážní. Nedělní děti bývají výjimečně umělecky nadané, hrdé na svou práci a nemívají moc problém vytvářet si nová přátelství. Totéž se týká dospělých. Máte rádi svůj prostor a čas od času chcete být sami. Můžete být také snadno frustrováni, jakmile nedokončíte to, co jste si předsevzali. Lidé narození v neděli jsou poměrně citliví a dost často si berou k srdci to, co jim druzí řeknou. Jste však pozitivní, a pokud můžete, usmívejte se tak často, jak jen to jde.

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Libuše TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz