Cikánský horoskop: Kdo jste a jak vás vidí vaše rodina?

/
 • Jaké je vaše znamení cikánského horoskopu?
  Jaké je vaše znamení cikánského horoskopu? (profimedia)
  15. května 2017 ● 09:53

  Občas je dobré podívat se na znamení horoskopu novým pohledem. Vystihují vás charakteristiky cikánského horoskopu?

 • 1.

  Kalich (21. leden - 19. únor)


  ...
  Tito lidé bývají inteligentní, věrní a loajální. Jsou chápaví a milí, respektují jiných lidí a obklopují se přáteli, kteří přemýšlejí podobně jako oni. Jsou kreativní a moudří. Jejich rodina je na ně hrdá. Partnera, kterého si vybrali, budou upřímně milovat a důvěřovat mu.
   
 • 2.

  Kaple (20. únor - 20. březen)


  ...
  Lidé narození v tomto znamení jsou duchovně založení, celý život vyhledávají náboženské témata, která je fascinují. Snaží se hledat a objevovat sami sebe. Mají velmi rozvinutou intuici a vnitřní hlas. Jsou velmi citliví a otevření. Hodně sní, a netrápí se ani tehdy, když se ocitnou v těžké situaci. K okolí jsou velmi empatičtí.

 • 3.

  Dýka (21. březen - 20. duben)


  ...
  Lidé dýky jsou bojovní, stateční a úspěšní.  Jsou spravedliví a snaží se porazit zlo. Nic je nevystraší ani neodradí, bojují o věci, v které věří a jsou pro ně důležité. Vždy se postaví za svou pravdu a rádi pomáhají ostatním. Mají skvělé vůdčí schopnosti. V lásce jsou vášniví a empatičtí. Nejvíce se jim daří v jarním období, ve kterém se narodili.

 • 4.

  Koruna (21. dubna - 20. května)


  ...
  Koruna je symbolem peněz, energie, respektu, lásky a odvahy.  Má v cikánském horoskopu výjimečné místo.L idé narození v tomto znamení se nebojí výzev ani soubojů, potřebují materiální jistotu a jsou ochotni hodně pracovat, aby dosáhly finanční nezávislost. Občas to s prací přehánějí, ale udělají vše pro to, aby si zajistili dobrý život a luxus sobě i členům rodiny.
 • 5.

  Svíčka (21. května - 20. června)


  ...
  Svíčka je znamení, se kterým se spojuje víra a empatie. Přináší světlo tam, kde je tma. Lidé narození v tomto znamení mají přirozenou schopnost zaujmout a okouzlit okolí. Snaží se žít v pravdě a bojují o ni. Hodně a zajímavě povídají, vynikají inteligencí. Jsou chápaví, umí se vcítit do jiných a přátelé i členové rodiny si je proto velmi váží. Často se jich ptají na názor a rady. Takoví lidé milují život a spontánnost. Jsou otevření, veselí a komunikativní, ale občas potřebují být sami se svými myšlenkami.

   

 • 6.

  Kolo (21. červen - 21. červenec)

  Kolo
  Toto znamení je symbolem rodiny, mateřství, lásky a a vývoje. Takoví lidé jsou velmi komplexní osobnosti, mají silnou intuici, velmi si váží rodiny. Bývají náladoví, ale protože jim vztahy dávají sílu, jejich duševní harmonie se opět rychle vrací do rovnováhy.

   

 • 7.

  Hvězda (22. července - 22. srpna)


  ...
  V cikánské symbolice má hvězda 6 cípů, které symbolizují mír a štěstí. Lidé narození v tomto znamení celý život stojí při své rodině a podporují ji. Díky pozitivnímu smýšlení jsou vždy připraveni na to, aby mohli obejmout celý svět. Mnozí z nich se uplatní v umělecké oblasti.  Cítí se příjemně, když je lidé obdivují a mohou být středem pozornosti. Mají rádi životní změny a respektují je. V soukromém životě chtějí mít vše pod kontrolou, ve vztazích jsou chápaví a empatičtí.

   

 • 8.

  Zvon (23. srpna - 23. září)


  ...
  Člověk narozený v tomto znamení usiluje o dokonalost a preciznost. Jsou to důležité ctnosti, které bychom v sobě měli mít všichni. Takoví lidé vždy bojují za svou pravdu a mají rádi, pokud se věci vyvinou tak, jak chtějí oni. Na druhé straně dokážou být přehnaně kritičtí a nároční, především na sebe. Dříve, než se do něčeho pustí, vše si pečlivě rozmyslí a zváží. Přestože jsou takoví opatrní a rozvážní, ze všeho nejvíc touží po osudové romantické lásce.

 • 9.

  Mince (23. září - 22. října)


  ...
  Mince je symbolem rovnováhy a pravdy. Je to jedno z nejsilnějších znamení, protože v mnoha věcech dokáže zásadně ovlivnit svět. Tito lidé jsou bojovní, vytrvale bojují za svou pravdu i sami za sebe a za ty, kteří jsou pro ně důležití. Často se z nich stávají právníci, ale lákají je i kreativní věci. Rádi sní a mají umělecké sklony. Milují tanec, zábavu, hudbu, krásné a drahé věci. Na druhé straně se vyznačují až přehnanou důvěrou, dokážou slepě uvěřit komukoliv a jejich důvěřivost se může snadno obrátit proti nim. 

 • 10.

  Meč (23. října - 21. listopadu)


  ...
  Meč může působit děsivě, protože symbolizuje život i smrt. V cikánském horoskopu patří mezi nejdůležitější znamení. Mečoví lidé jsou silní, inteligentní, analytické, intuitivní a chápaví. Jsou odhodláni zdolávat všechny možné překážky. Občas se jejich silná osobnost a odhodlání mohou obrátit proti nim. Měli by se snažit udržet svou sílu pod kontrolou, jinak je může často ovládnout smutek, hněv či chamtivost. Ve vztazích a lásce se nechávají unášet city.

 • 11.

  Sekera (22. listopadu - 21. prosince)


  Sekyra - ilustr. foto
  Sekera je symbolem svobody a překračování závazků. Zároveň je to jedno z nejveselejších znamení, znamená štěstí a ochranu. Lidé narození v těchto dnech zbožňují objevovat nové věci. Jsou ochotni bojovat za své sny, chtějí si splnit všechny touhy. Jsou proto vážení členové společnosti. Kromě toho se vyznačují přímostí, diskrétností a ohleduplností vůči jiným. Jsou svobodní a nevázaní, milují společnost přátel, ale občas se rádi vzdálí a vyhledají samotu, aby mohli být jen tak sami se sebou.


 • 12.

  Podkova (22. prosinec - 20. leden)


  ...
  Podkova je symbolem štěstí, tvrdé práce a námahy. Takoví lidé rádi pracují. Rodina se na ně může spolehnout. Vždy si každého vyslechnou, a pokud vědí, pomohou. Jsou to kariéristé a nevyhýbají se výzvám. Občas budí dojem, že jsou studení, tvrdí a ambiciózní. Touží po úspěchu a kariéře. Jsou přesvědčeni, že základem spokojeného života jsou materiální jistoty a nezávislost. Uvědomují si své nedostatky, což se projevuje na jejich strachu z konfliktů. Ve vztazích jsou spíše opatrní.

   

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Nikol TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz