Který anděl nad vámi drží ochrannou ruku? Přivolejte si v nesnázích toho pravého

/
 • (Profimedia)
  20. května 2017 ● 06:00

  I když je nevidíte, jsou kolem vás. A když potřebujete pomoct nebo cokoli ve svém životě změnit, požádejte je, aby přišli. Andělé udělají to, co je pro vás v ten okamžik to nejlepší. Anděly můžeme podle jejich vlastností přiřadit ke čtyřem světovým stranám a čtyřem astrologickým prvkům: Ohni, Vodě, Zemi a Vzduchu. Jaký je ten váš ochránce?

 • 1.

  Oheň (Beran, Lev a Střelec)


  Archanděl Michael

  Vaším ochráncem je archanděl Michael. Je to bojovník plný odvahy a síly. Poskytuje vám fyzickou, duševní i duchovní ochranu. Máte-li před sebou nějaký nedokončený úkol, bude to právě on, kdo vám dodá nadšení a další motivaci. Jak říká specialistka na andělskou terapii Diana Cooper, lidé, kteří jsou v blízkém spojení s tímto andělem, jsou úspěšní v obchodování, podnikání či psaní.

   

  Michael je prospěšný také těm, kteří pracují v armádě nebo u policie. Tento archanděl taky ochrání váš majetek, pokud to budete potřebovat. Stejně tak bude chránit vaše blízké, když ho požádáte. Přivoláte si ho snadno: nahlas řekněte nebo jen v duchu jeho jméno a poproste ho, aby k vám přišel a dodal vám sílu a odvahu.

   

 • 2.

  Voda (Rak, Štír a Ryby)

  Autor: Shutterstock


  Archanděl Gabriel

  Gabriel je andělem harmonie, krásy, pročištění a umění. Je tím, kdo vám dodá naději a sílu posunout se vpřed místo toho, abyste uvízli na místě. Nabízí také lásku a naději a podporuje vaši intuici. Představuje jasnost, čistotu, řád a disciplínu. Pokud vám tyto vlastnosti scházejí, zavolejte si právě Gabriela. Dodá vám disciplínu, vytrvalost a výkonnost.

   

  Pokud se objeví něco, co je v rozporu s vaším posláním, Gabriel vám pomůže překonat překážky. Je také andělem porodů a vždy se účastní příchodu nové duše na svět. Jste-li v depresi nebo trpíte úzkostmi, požádejte ho, ať si stoupne po vaší levici a pomůže vám všechno vyřešit.

 • 3.

  Vzduch (Blíženci, Váhy a Vodnář)

  Autor: Shutterstock


  Archanděl Rafael

  Jeho jméno znamená v překladu doslova: „Bůh uzdravuje“. A je to tak. Archanděl Rafael je andělem, který umí léčit energiemi všeho druhu. Je také andělem tvořivosti, pravdy a vize. Tento anděl vám pomůže rozvinout váš vnitřní zrak a intuici. Trpíte-li například negativními myšlenkami a emocemi, požádejte Rafaela, aby vás „uzemnil“.

   

  Jeho léčivé schopnosti pomáhají rozpustit tyto negace a naopak posílit lásku. Je také andělem hojnosti, takže máte-li nějaké přání, s jeho pomocí se vám splní. Ideální den na kontakt s Rafaelem je středa – všechno pak bude účinnější.

   

 • 4.

  Země (Býk, Panna a Kozoroh)

  Autor: Shutterstock


  Archanděl Uriel

  Jeho jméno znamená „boží světlo“ a často ho můžete vidět s lucernou v ruce. Toto světlo vás povede k naplnění vašeho osudu, pokud si ho zavoláte na pomoc. Uriel pomáhá rozpouštět strachy, pomáhá pochopit motivy nebo skryté úmysly druhých.

   

  Dnem, kdy jsou Urielovy schopnosti nejsilnější, je čtvrtek, takže v případě nutnosti si ho přivolejte v tento den. Požádejte ho, aby posílil vaše odhodlání dosáhnout cílů, které jste si stanovili. Máte-li nějaké konflikty a strachy, pomůže vám je zlikvidovat a nahradí je klidem.

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Eleanor TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz