Peníze podle hvězd: Raci jsou šetřílci, Blíženci moc netrpěliví!

/
 • (shutterstock.com)
  2. června 2017 ● 06:00

  Sluneční znamení o vás prozradí mnohé, nejen to, jaké je pro vás vhodné povolání nebo životní partner, ale taky to, zda máte shůry dány vlohy k investování. Jak jsou na tom jednotlivá znamení zvěrokruhu? Numeroložka Ester Vosátková to vidí následovně!

 • 1.

  BERAN

  Berani chtějí výsledky hned. Investování je pro ně z dlouhodobého hlediska nezajímavé. Nejen že jsou sami o sobě netrpěliví, nyní navíc mají ve svém znamení planetu Uran. A tato planeta je přímo nutí ke změnám a k netrpělivosti.

   

  Už jsme sice v polovině roku, ale podívejte se na naše VIDEO a přesvědčte se, jak jste na tom s kariérou:

  Video
  720p480p360p240p

  Horoskop na rok 2017: Co nám přinese v oblasti kariéry? Zeptali jsme se Dagmar Kludské • 

   

 • 2.

  BÝK

  Býci jsou jako sedláci, kteří přemýšlejí do budoucna. Nejde jim o okamžité výsledky, uvažují spíše o tom, v jaké pohodě budou žít ve stáří, obklopeni statky. Dlouhodobé investice jsou pro ně to pravé. Mají radost, že po nich zůstane také něco pro jejich blízké.

   

 • 3.

  BLÍŽENCI

  Blíženci se lehce nadchnou pro cokoliv nového, ale také je třeba nenechat je dlouho přemýšlet a nerozebírat s nimi všechny možnosti. Nikdy totiž nevíte, kam vás jejich myšlenky zavedou. Může přijít někdo s jiným názorem a oni ten svůj hned změní.

   

 • 4.

  RAK

  Raci jsou šetřílci. Mají vždy nějakou finanční jistotu pod matrací. Neradi se rychle rozhodují. Ideální jsou pro ně investice do nemovitostí – do něčeho, co mohou vidět a neustále se přesvědčovat, že udělali dobře.

 • 5.

  LEV

  Lvi a investice? Ideálně do zlata, stříbra a drahých kamenů. Rádi se pochlubí a svou sebejistotou dokáží nadchnout i ostatní.

   

 • 6.

  PANNA

  Panny jsou, pokud jde o investování, nenápadné a mají o všem přehled. Dáme-li jim výhled do budoucna – ideálně ve spojení s praktickým využitím – rády budou pomalu přidávat další a další investice. Po nízkých částkách a s jistotou. Tak, aby případné ztráty byly v konečném výsledku v rovnováze se zisky.

   

 • 7.

  VÁHY

  Váhy obvykle uvažují raději o více drobných investicích než o jedné zásadní. Jejich hlavní motivací je neohrozit rodinu a přitom se nenápadně zajistit na stáří.

   

 • 8.

  ŠTÍR

  Štíři dovedou překvapit. Vycítí příležitosti a dokáží je beze zbytku využít. „Hra“ s penězi je baví a umějí to s nimi.

   

 • 9.

  STŘELEC

  Střelci jsou většinou střelci. Nedělají si těžkou hlavu a bezstarostně riskují. Zkušenosti nepotřebují, učí se za pochodu. Investice v zahraničí u nich není výjimkou.

   

 • 10.

  KOZOROH

  Kozorozi jsou velmi opatrní a bojí se špatného rozhodnutí. Vše si dobře zjišťují a analyzují. Nechtějí udělat chybu, a tak raději věří tomu, co mají doma pod matrací než tomu, co by jim opravdu mohlo něco přinést.

   

 • 11.

  VODNÁŘ

  Nové technologie, vývoje i možnosti, které daleko přesahují to, co je schopen vnímat běžný člověk, to je pro Vodnáře to pravé. Rádi se totiž zapojují do vizionářských projektů.

   

 • 12.

  RYBY

  Jen malé procento Ryb má rádo investice. Zbytek je hodně opatrný a bojí se. Ryby bývají snílci, kteří před rozhodnutím raději utečou.

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Libuše TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz