6 způsobů, jak být doma nebo v práci šťastnější a zdravější!

/
 • (Profimedia)
  16. června 2017 ● 06:00

  Věděli jste, že pozitivní energii mají nejen lidé, ale taky prostředí, ve kterém se nacházíme? Protože absorbujeme energii i z našeho okolí, jedním ze způsobů, jak můžete zvýšit svoje vlastní vibrace, je zvýšit vibrace vašeho prostředí. Díky tomu budete šťastnější, zdravější a taky efektivnější. Co všechno může pomoct?

 • 1.

  1. Stanovení záměru

   

  Záměr a myšlenka jsou velmi silné, takže pokud si předem nastavíte záměr pro lepší vibrace ve vašem domě nebo na pracovišti, získáte snadnou, rychlou a efektivní metodu. Jak na to? Sedněte si a začněte meditovat, během meditace si představte, že je váš prostor naplněn láskou a bílým světlem. Tenhle záměr praktikujte několikrát do roka, protože po čase může váš prostor doma nebo v práci absorbovat negativní energii od jiných lidí a také od událostí, které se uvnitř uskutečnily.

   

 • 2.

  2. Hořící šalvěj

   

  Pálení šalvěje v domě nebo kanceláři je také skvělý způsob, jak zlikvidovat negativní energii, ačkoli je to časově náročnější. Otevřete okna a dveře. Řekněte rychlou modlitbu nebo zaměřte svou mysl na pozitivní energii v domě. Dejte šalvěj do misky s pískem. Pak zapalte šalvěj a ujistěte se, že kouř filtruje všechny rohy, okna a dveře.

 • 3.

  3. Geody a krystaly

   

  Drahé kameny a krystaly jsou známé pro vyzařování nebo absorpci specifických energetických vibrací. Geody jsou vhodné do domácnosti i do kanceláře, kam vnesou nejen tajemnou auru, ale taky prostředí „očistí“. Geody jsou nejčastěji oválného tvaru, který v sobě udržuje a zesiluje energii, čímž napomáhají jejímu hlavnímu šíření do místnosti. Vhodný je například růženín, který vyzařuje lásku, citrín, který přináší bohatství a hojnost, nebo ametyst, který čistí negativní energii. Před použitím kameny pravidelně čistěte pod tekoucí vodou po dobu několika minut nebo je nechte na parapetu při úplňku.

   

 • 4.

  4. Barvy

   

  Bohaté, syté barvy dodávají teplo a lásku do domova i do kanceláře. Hluboké červené barvy mohou být zvláště dobré v místech, kde se potkáváte s jinými lidmi. Bílá barva může přinést do domu hodně pozitivní energie, zatímco černá může absorbovat negativní energii. Ujistěte se, že nemáte v bytě až moc bílé barvy (může to být nadměrně stimulující), a pokud máte černou barvu v domě, hlídejte, abyste ji vyrovnali dostatečným množstvím jasných barev.

   

  Jak zařídit dětský pokoj podle feng-šuej? Podívejte se na naše VIDEO:

  Video
  720p480p240p

  Jak zařídit dětský pokoj podle feng-šuej? Poradí vám Jiří Černák • BPŽ/Adam Balažovič

   

 • 5.

  5. Sluneční světlo a pohodlí

   

  Sluneční světlo poskytuje spoustu přírodních a přirozených vysoce vibračních energií. Pro lepší vibrace otevřete všechna okna, pokud tedy můžete. V bytě mějte také dostatek pohodlných a příjemných přikrývek, povlečení, polštářků, židlí a lehátek. Prostory, které poskytují příjemný komfort, mají lepší vibrace než ty, které ho neposkytují. Místa pro posezení i lenošení mají být pohodlná a příjemná, nikoli sterilní a tvrdá.

   

 • 6.

  6. Vonné látky

   

   

  Špatné pachy v domácnosti jsou „špinavé“, které negativně působí na tok vaší pozitivní energie. Navíc negativně působí i na váš prostor. Pokud to jde, snažte se každý den pálit doma svíčky nebo používat aromalampu, abyste zvýšili pozitivní vibrace vašeho domova nebo pracoviště.

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Laura TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz