Barva aury podle data narození: Jaká je ta vaše?

/
 • Barví auru naše ego?
  Barví auru naše ego? (profimedia.cz)
  22. června 2017 ● 09:00

  Aura je energetické pole, které vyzařují živé bytosti. Její barva ukazuje nejen povahu, ale také sílu energie, zdravotní strav a podobně. Vypočítejte barvu své aury podle numerologického vzorce. 

 • 1.

  Barvu vaší aury zjistíte podle data vašeho narození.

  ...

   

  Spočítejte čísla v datu vašeho narození. Pokud jste se narodili například 11.3.1980, budete počítat 1 + 1 + 3 + 1 + 9 + 8 + 0 a dostanete číslo 23, počítejte, dokud nedostanete jednociferné číslo, v tomto případě to je pětka.

 • 2.

  1 - ČERVENÁ

  Barva ctižádosti, vášně, ale i agresivity a asertivity. Takoví lidé jsou zábavní, většinou extrovertní, milují společnost, mají výborné komunikační vlastnosti.

   

 • 3.

  2 - ORANŽOVÁ

  Osoby citlivé, rodinně založené. A také velmi kreativní, s bohatou fantazií. Tito lidé jsou skvělými přáteli, partnery i rodiči.

   

 • 4.

  3 - ŽLUTÁ

  Úsměv na tváři za každých okolností, to je nejvýstižnější popis lidí se žlutou aurou. Mají rádi humor, umí se ale i dokonale přetvařovat.

  Mezi jejich negativa patří žárlivost, často i majetnické sklony.

   

 • 5.

  4 - ZELENÁ

  Je barva harmonie, občas i tajemství. Osoby s takovou barvou aury by měly co nejvíce zdržovat na čerstvém vzduchu, neměli by zapomínat na pravidelný pohyb, někdy jsou totiž příliš pasivní.

   

 • 6.

  5 - MODRÁ

  Na okolí mohou tito lidé působit chladně, až odměřeně, ale to je jen zdání, které klame. Jsou totiž silně citově založení. Jsou svobodní duchem, milují cestování, adrenalin i dobrodružství.

   

 • 7.

  6 - INDIGOVÁ

  Aura takového člověka je naplněna odvahou a množstvím snů a tužeb. Jsou však i žárliví a pomstychtiví. Když jednou někoho milují, je to cit velmi silný a pro své milované se dokážou i obětovat.

   

 • 8.

  7 - FIALOVÁ

  Je barvou duchovna a spirituality. Tyto osoby mají vyvinutý šestý smysl více než ostatní, jsou zvědavé, inteligentní a komunikativní. Jsou zastánci pravdomluvnosti, nenávidí faleš a přetvářku.

   

 • 9.

  8 - RŮŽOVÁ

  Lidé s touto barvou aury jsou ve svém okolí oblíbení, možná i pro něhu a lásku, kterou vyzařují. Okolí je obvykle podceňuje, což je chyba, protože za jejich jemností se ukrývá dravost, touha po úspěchu, uznání i kariéře.

   

 • 10.

  9 - BÍLÁ

  Bílá značí velkou dávku energie, vysokou inteligenci a velkou dobrosrdečnost. Tito lidé bývají k druhým spravedliví, upřímní, někdy jsou však málo empatičtí.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Laura TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz