Jaká jste v posteli? Prozradí to o vás barva vašich rtů!

/
 • (iStock)
  28. června 2017 ● 06:00

  Jakou barvu rtěnky používáte nejraději? Červenou, růžovou nebo vám stačí lesk? Víte o tom, že vaše preferovaná barva nejenže souvisí s vaším znamením, ale hlavně vypovídá i o tom, jestli jste spíše sexuální dračice, nebo nesmělá?

 • 1.

  Klasická červená

   

  Použitím červené barvy projevujete odvážný smysl pro sexualitu a ambice. Tahle barva doslova křičí: Podívejte se na mě! Navíc mužům sděluje, že jste klasický typ, který miluje eleganci. Jste pravá dáma a červená rtěnka je skvělý způsob, jak poukázat na vaši úroveň a jak zesílit váš sex appeal. V posteli si pak ráda hrajete a oceníte nejrůznější pomůcky. Rozhodně se taky nebráníte drsnějšímu milování, protože jste odvážná a energická, ochotná kdykoli převzít velení.

   

 • 2.

  Růžová

   

  Růžová na rtech symbolizuje nevinnost a velmi často ji používají ženy, které jsou právě takové. Poněkud sytější růžový odstín znamená, že jste sice nevinná, ale máte dobrodružné sklony. Jste pravděpodobně velmi zábavná a koketní, a to i v posteli. Tak trošku lolitka, která se ráda podřídí, ale tam uvnitř ví moc dobře, co chce.

   

  Co muži nesnášejí v posteli? Podívejte se na naše VIDEO:

  Video
  720p480p360p240p

  10 věcí, které muži v posteli nesnášejí • BPŽ/iStock.com/ccmixter.org

   

 • 3.

  Nude (tělová)

   

  Preferujte rty, které přetřete pouze tělovou rtěnkou? Nechcete navenek moc flirtovat a přitahovat, váš styl je klasický. Ovšem pozor, čím neutrálnější barva rtěnky, tím dychtivější žena uvnitř je. První dojem ještě neznamená, že v posteli nemůžete být femme fatale. Neutrální odstíny říkají: Ráda si hraju v bezpečí. Jste v posteli spíše konzervativní, ovšem pozor, patříte mezi ženy, které se nebrání sexu a známosti na jednu noc.

   

 • 4.

  Černá

   

  Používáte černé rtěnky? Černá je tajemná a silná, ale je také spojená s tichem. Říká o vás, že jste odvážná a že věříte něčemu vyššímu nad vámi. V posteli se můžete chovat tajemně, ovšem určitě ne nesměle.

   

 • 5.

  Žádná rtěnka nebo lesk

   

  Pokud nepoužíváte vůbec žádnou rtěnku, v posteli budete zřejmě velmi ráda experimentovat a muži se rádi podřídí vašim choutkám. Sáhnete-li raději po lesku, i ten podobně jako růžová barva symbolizuje nevinnost. Ovšem spíše ho používají ženy, které samy nevědí, co chtějí. A to ani při sexu.

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Rozárka TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz