Jaká jste milenka? Prozradí to vaše nohy

/
 • Které z nožek patří vám?
  Které z nožek patří vám? (scom)
  20. července 2017 ● 10:10

  Mužský pohled na nich často spočine, a navíc tvar nohou napovídá o anatomii, která má vliv na sexuální život. Chcete zjistit, ke kterému typu žen patříte? Stačí rovně se postavit a přitisknout nohy co nejvíce k sobě.  

 • 1.

  A

  Máte nohy těsně vedle sebe až na jednu mezeru, která začíná od kotníku a končí těsně nad polovinou lýtek? Tak patříte do tohoto typu.

   

  Panuje názor, že čím menší je vzdálenost mezi semknutými nohama, tím jste lepší v posteli. Majitelky takových nohou jsou prý velmi přizpůsobivé a poddajné, v sexu spíš submisivní. Patří mezi nejpřitažlivější příslušnice něžného pohlaví.

   

  Nerady přebírají iniciativu a očekávají, že budou v sexu spíš objektem, což může být pro partnera svůdné, ale časem taky nudné a únavné.

  Pokud patříte k typu A, zamyslete se nad tím, jestli v sexu nejste příliš pasivní.

 • 2.

  B

  Nohy se nedají spojit. Setkávají se až u kotníku, i když jsou vedle sebe.

  Ženy s takovýma nohama bývají opakem typu A. Jsou aktivní, chtějí určovat směr, kterým se události pohnou.  Bývají přirozeně dominantní, v sexu rády experimentují, a to jejich partnery okouzluje.  Pozor ale, abyste nechaly prostor pro aktivitu i partnerovy a příliš netlačily na pilu. Pořád se podřizovat baví jen málokoho.

 • 3.

  C

  Nohy se nedotýkají zejména ve spodní části.

   

  Ženy s takovýma nohama bývají romantičky, ale dobře se ovládají a mají přísnou sebekázeň.  Mají dost komplikovanou povahu,  a když se rozjedou, jsou k nezastavení. Pak ale těžko dostávají situaci pod kontrolu a jejich partneři mohou být takovým chováním zmatení.


  Pokud patříte k tomuto typu, dopřávejte si raději malé radosti a výstřednosti, než abyste si je odpírala a pak se najednou „utrhla ze řetězu“.

 • 4.

  D

  Nohy jsou ve vzájemném kontaktu v horní části boků, v oblasti kolen, lýtek a kotníků. Vznikají tak dvě hlavní mezery. Jedna menší v horní části a větší v dolní části končetin.

   

  Nejčastější typ. Ženy s takovýma nohama jsou přirozené, nemají rády velké experimenty a rády se drží zaběhané praxe.  Na druhé straně neodmítají pestrost, pokud o ni partner usiluje.

   

  Varianta D představuje snad nejčastější typ konstrukce nohou. Jejich majitelky se chovají přirozeně, protože vědí odhadnout, co na jehož muže platí. Nemají rády přílišné experimentování a sázejí raději na jistotu.

   

  Tyto ženy umějí vzbudit v mužích důvěru, protože dokážou ve všem najít zlatou střední cestu, která vyhovuje oběma partnerům.

Autor: neo

Klíčová
slova

nohy typologie povaha

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Rozárka TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz