Kdy máte cvičit, abyste rychle zhubli? Raci po západu slunce, Blíženci brzo ráno!

/
 • (Shutterstock.com)
  28. července 2017 ● 06:00

  To, kdy jste se narodili, určuje nejen vaši povahu, ale taky nejvhodnější dobu na nejrůznější činnosti – třeba cvičení. Sportujte tedy podle zvěrokruhu, rychleji zhubnete a budete se cítit líp.

 • 1.

  Živel: Vzduch

  Autor: Shutterstock


  Znamení: Blíženci, Váhy, Vodnář

  Pokud jste se narodili ve znamení Blíženců, Vah nebo Vodnáře, nejvíc radosti a energie získáte z pohybu hned po ránu, když zbytek světa ještě spí nebo se chystá do práce. Vzdušná znamení mají ráda začátek dne s nádechem vzrušení a endorfinových aktivit. Pokud držíte dietu, pak je rozhodně nejlepší pravidelné ranní cvičení, to je pro vás nejefektivnější a budete rychleji spalovat tuky.

   

  Naučte se posilovat doma – a začněte hned po ránu! Podívejte se na VIDEO, jak na to:

  Video
  720p480p360p240p

  Domácí posilování: Naučte se dělat kliky jinak!  • Adam Balažovič/BPŽ

   

 • 2.

  Živel: Oheň

  Autor: Shutterstock


  Znamení: Beran, Lev, Střelec

  Narodili jste se v ohnivém znamení Berana, Lva nebo Střelce? Pak máte rádi teplo, takže pro vás je naprosto ideální, když si zajdete do fitka v poledne nebo uprostřed pracovního dne (pokud tedy můžete). Ohnivá znamení mají tendenci vybuchnout, protože se v nich od rána nahromadí spousta energie a emocí, které musí ven. Proto je vhodné těsně před obědem vyrazit do parku nebo fitka a pořádně si dát do těla. Tak spálíte nejen tuky, ale taky agresivitu a sedavé vibrace, které jste během dne nastřádali.

   

 • 3.

  Živel: Země


  Autor: Shutterstock


  Znamení: Býk, Panna, Kozoroh

  Zrozenci v zemském živlu jsou konzervativní, praktičtí a opatrní. Máte pragmatickou povahu, takže je pro vás klíčová konzistence. Pro vás je nutné cvičit pravidelně a neustále, abyste si vytvořili zvyk. Nezáleží na tom, kdy budete cvičit nebo co budete dělat, důležité je, abyste cvičili konzistentně – to znamená 3x týdně ve stejnou dobu. Energie země může stagnovat, takže když si půjdete zacvičit třeba v poledne, pomůže vám to vyskočit z duševní a energetické rutiny. Stačí, když si dopřejete rychlou půlhodinovou procházku, a váš mozek začne opět skvěle fungovat.

   

 • 4.

  Živel: Voda

  Autor: Shutterstock

   

  Znamení: Štír, Rak, Ryby

  Pokud jste se narodili ve znamení Štíra, Raka nebo Ryb, patříte mezi vodní znamení. Pokud jde o cvičení, tma je váš nejlepší přítel. Jste totiž uzavření a citliví a nemusíte být pokaždé vidět. Denní cvičení by vás spíše energeticky zabíjelo a pohlcovala by vás energie dalších lidí. Pro vás je nejvhodnější cvičení po západu slunce, třeba jóga nebo kruhový trénink v tělocvičně, kde už skoro nikdo není. To vám pomůže potlačit vaše nálady, budete lépe spát a budete taky rychleji spalovat přebytečné kalorie.

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Rozárka TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz