Numerologie pro zvířata: Jaké jméno se hodí pro vašeho psa, kočku nebo morče?

/
 • (iStock)
  13. září 2017 ● 06:00

  Chcete mít s domácím parťákem ideální vztah? Toužíte, aby byl spokojený a šťastný? Dobře vybírejte jeho jméno. Čísla můžou ukázat u člověka i zvířat, proč jsou smutní, nespokojení nebo proč jim chybí energie. Ne každé jméno je totiž vhodné právě pro vašeho mazlíčka!

 • 1.

  K čemu slouží numerologie u zvířat?

  Autor: iStock

   

  Jak říká autorka knihy Velká kniha numerologie Editha Wüstová, i zvířata se potřebují ztotožnit se svým jménem. Jezevčík se jménem Harras není zrovna moc dobrou volbou. A jméno Lola se nehodí pro malou tlustou kočku, spíš pro chrta nebo loveckého psa. Máte doma Abraxase? Koho by napadlo, že jde o kanárka! Orlí pero zase krásně ladí se jménem pro koně, ale bernardýna? I jméno pro domácího mazlíčka vybírejte pečlivě. Když mu dáte vhodné jméno, bude hned spokojenější, výkonnější a šťastnější.

   

 • 2.

  Výklad jména zvířete

  Autor: iStock

   

  Číslo jména zvířete se vypočítá stejně jako to naše. Mělo by harmonizovat s datem narození (když ho samozřejmě znáte). Takže jak na to? Příklad výpočtu pro jméno kočky Merlin:

   

   

  M=4, E=5, R=9, L=3, I=9, N=5, tedy: 4+5+9+3+9+5=35, 3+5=8. Číslo pro zvířecí jméno Merlin je 8.

   

   

   

   

   

 • 3.

  Číslo jména 1 pro zvíře, které vede stádo

  Autor: Profimedia

   

  Hodí se zejména pro záchranářské, pastýřské nebo strážné psy. Jednička podporuje zvíře ve vytrvalosti, síle, cílevědomosti, sebevědomí a příkladnosti.

   

 • 4.

  Číslo jména 2 pro zvíře vhodné pro terapii

  Autor: Profimedia

   

  Hodí se především pro jména koček a psů. Číslo 2 podporuje zvířata v citlivosti, laskavosti, dobrém pocitu a pochopení pro ochranu svých paniček a páníčků, dokážou zmírnit jejich strach. Zvířata s číslem 2 intuitivně rozpoznají, kdy jsou zapotřebí.

 • 5.

  Číslo jména 3 pro zvíře vhodné pro (psycho) terapii

  Autor: Profimedia

   

  Číslo 3 podporuje zvířata ve schopnosti vcítit se a povzbudit smutné, melancholické lidi a osoby s psychickými problémy. Dokáže v nich probudit radost ze života a veselost.

   

 • 6.

  Číslo jména 4 pro pracovité zvíře

  Autor: Profimedia

   

  Tohle číslo jména se hodí pro osly, pastýřské nebo lovecké psy. Číslo 4 podporuje zvířata ve vytrvalosti, disciplíně, koncentraci a odpovědnosti za své úkoly, nejraději prováděné v přírodě.

 • 7.

  Číslo jména 5 pro svobodu milující zvíře

  Autor: Profimedia

   

  Ideální číslo jména pro ptáka, kočku nebo psa. Pětka podporuje zvířata v zažívání svobody. Jsou často inteligentní, v roli prostředníka, milují změnu a ráda se potulují. Tohle číslo je ideální pro lovecké psy, zvířata, která potřebují být hodně venku nebo hodně často cestují v autě. Milují cestování a chtějí zažívat stále něco nového.

   

 • 8.

  Číslo jména 6 pro rodinná a chovaná zvířata

  Autor: Profimedia

   

  Jsou to ideální jména pro koně, krávy, prasata a všechna domácí zvířata. Šestka je podporuje v tom, aby s láskou následovala lidi a jejich přání. Tahle zvířata jsou nejraději doma, jsou si vědoma svých povinností a chtějí vám být po vůli. Na rozdíl od pětek, které se rády toulají, šestky upřednostňují teplo domova, oceňují starostlivost rodiny a chtějí být opečovávány a hýčkány.

 • 9.

  Číslo jména 7 pro zvířata, která svůj život nejraději tráví venku, ve svém přirozeném prostředí

  Autor: Profimedia

   

  Je to vhodné jméno pro zvířata volně žijící, jako například ptáky, plazy a hlodavce. Číslo 7 podporuje zvířata v citlivosti, inteligenci a vitalitě. Nejraději tráví svůj život v přirozeném prostředí s přirozeným příjmem potravy.

   

 • 10.

  Číslo jména 8 pro ušlechtilá zvířata

  Autor: Profimedia

   

  Je to číslo vhodné pro zvířata, jako jsou chovní psi, kočky a koně. Osmička podporuje zvířata, aby se dokázala prezentovat, ukazovala svou eleganci a vystupovala se sebejistotou. Často jsou to zvířata s vysokou citlivostí, mající vysoké požadavky na majitele. Ráda se nechávají opečovávat, česat, hřebelcovat a navštěvují salony krásy.

 • 11.

  Číslo jména 9 pro všechna zvířata

  Autor: Profimedia

   

  Stejně jako u lidí v sobě číslo 9 obsahuje téměř všechny vlastnosti předcházejících čísel. U zvířat je číslo 9 něco jako univerzálně použitelné číslo. Podporuje sounáležitost, spokojenost, intuici, ale také flexibilitu. Často jsou devítky prostředníky mezi lidmi a zvířaty anebo mezi sobě rovnými.

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Nikol TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz