Říjen podle numerologie: Zaměstnejte mozek, radí Lenka Suchardová

/
 • numeroložka Lenka Lippertová Suchardová
  numeroložka Lenka Lippertová Suchardová (archiv Blesku)
  9. října 2017 ● 10:00

  Tento měsíc se naopak vše zrychlí. Mozkové buňky ožijí a budou potřebovat dostatečné množství duševních činností, možná se zničehonic rozhodnete studovat.  Pokud si potřebné informace či zážitky nedodáte, pak si budete libovat v jakýchkoliv stresových okamžicích. Tudíž kritika a hádky by pak byly na denním pořádku. Vyberte si, co je vám příjemnější – atmosféra podivně napnutá a nebo příjem zajímavých informací i lidí navíc v ovzduší veselém, hravém a optimistickém.

 • 1.

  Láska/Vztahy

  Na vztahy vám nezbude příliš mnoho času. Kariéra vítězí, city jsou až na druhém místě. Rodina by vám měla vyjít maximálně vstříc.

   

  Může však dojít k napětí, hádkám i vzájemnému odcizení. Nic neřešte horkou hlavou, snažte se být diplomatičtí a uznejte názory druhých. Rozšíříte okruh svých známých. Do citového života vneste oživení, jednejte intuitivně ne násilně.

   

 • 2.

  Peníze/Práce

  Vyplatí se dravost, rychlost, pohotovost, svobodné myšlení a ochota riskovat. Všechny nápady okamžitě proměňte ve svůj prospěch. Čeká vás mnoho nových příležitostí. Jednejte rychle, aby vám šance neutekly.

   

  Situace nedramatizujte, ale zjednodušte na chci-nechci, líbí-nelíbí, potřebuji-nepotřebuji… Významný finanční přínos se může objevit začátkem měsíce.

   

 • 3.

  Zdraví

  Pocítíte-li napětí, nervozitu, tendence ke kritizování a vyčítání, raději se běžte projít, projet na kole. Díky čerstvému vzduchu, přírodě a pohybu se vám pročistí hlava. Pomůže také návštěva specializované poradny.

   

  Potrápit vás může kašel, projevy na kůži a cholesterol. Tělo doplňte vitamíny a minerály. Z pracovních či partnerských problémů se objeví bolesti a ztuhlost krku.

   

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Libuše TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz