Odhalte své minulé životy! Co všechno zjistíte a v čem vám to prospěje?

/
 • (iStock)
  23. října 2017 ● 06:00

  Trápí vás smůla ve vztazích? Bojíte se výšek, létání nebo pavouků? Neumíte se rozhodnout? Nahlédněte do svých minulých životů! Pomůže vám v tom regresivní terapie. Její zastánci tvrdí, že si díky tomu zlepšíte svoje duševní zdraví, odblokujete se a vyřešíte neřešitelné. V čem všem vám může návrat do minulých životů pomoct?

 • 1.

  Pochopíte osobní vztahy

  Autor: Profimedia

   

  Každý máme vzpomínky na minulé životy uložené hluboko v podvědomí. Čas od času na nás vyskočí ze snů, při meditaci nebo ve chvíli, kdy prožíváme takzvané „deja vu“. Díky regresi pochopíte, že lidé, s nimiž jste v současném životě nejblíž, jsou ti, se kterými jste se nějakým způsobem setkali i v minulém životě. I proto řešíme nejvíc problémů s členy rodiny. Netrapte se tím, díky návratu do minulých životů vám všechno začne dávat smysl a můžete tak vylepšit i vztah, který se vám zdá neřešitelný.

   

 • 2.

  Můžete odhalit svůj skrytý talent

   

   

  Autor: iStock

   

  Možná jste byli v minulém životě koncertním klavíristou, takže v tom současném máte talent na to, abyste dobře hráli. Jenže jste nikdy neměli příležitost. Objevte svůj skrytý talent a dovolte, abyste ho využili naplno. Nemusíte hrát v Rudolfinu nebo Smetanově síni, bude stačit, když se občas dotknete kláves a zkusíte si něco vyťukat. Nový koníček vás může povznést a udělat vás šťastným.

   

 • 3.

  Můžete se zbavit svých fóbií a strachů

  Autor: iStock

   

  Nesnášíte létání? Bojíte se výšek, stísněných prostorů nebo hlodavců? Psychiatr Brian Weiss už dvacet let používá regresivní terapii pomocí hypnózy k tomu, aby zbavil svoje pacienty fobií. Díky regresi se uvolní traumata z minulosti a vy se už nebudete bát potkanů, myší, hadů či výšek. Regrese je extrémně účinná právě pro řešení většiny fobií. Stačí totiž, když si vzpomenete na nějakou traumatickou událost, a vyléčíte se. No není to super?

   

 • 4.

  Vyléčíte se emocionálně i fyzicky

  Autor: iStock

   

  Spousta lidí, kteří podstoupili regresi, si díky minulým životům uvědomili, co je pravou příčinou jejich současných citových potíží. Díky tomu se mnoho emocionálních jizev zacelilo. Totéž platí i o různých nemocech. Problémy, které jste prožili v některém z minulých životů, mohou být pravou příčinou současných zdravotních komplikací. Díky návratům do minulých životů se možná uzdravíte.

 • 5.

  Změníte negativní chování a vzorce

   

  Vzpomínky, které si s sebou neseme z našich minulých životů do toho současného, mohou přinést energetický náboj, který nás pozitivně ovlivní. Jakmile pochopíte, co se dělo v minulosti, váš současný život se zlepší na všech úrovních. Když procházíte regresí, pak jsou emoce, které zažíváte vlastně skutečné, a mohou přetvářet zažité vzorce, jež negativně ovlivňují vztahy i zdraví.

   

 • 6.

  Zažijete přechodné stavy smrti

  Autor: Shutterstock

   

  Spousta lidí, kteří prošli regresí, vyprávějí, že se v tom okamžiku spojili se svými duchovními průvodci. Jiní zažili hluboký relax, který je omladil fyzicky i na duchovní úrovni. Jedna moje známá říká, že teprve po regresi se přestala bát smrti, protože si v tomto stavu uvědomila, že duše je nesmrtelná. Máte-li iracionální obavy, nevysvětlitelnou nemoc nebo chronické obtíže, případně ve vás přetrvává hněv a vina, může to být důsledek minulých životů. Regresivní terapie vám pomůže pochopit, porozumět a vypořádat se s tím, s čím si nevíte rady.

   

   

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Pavlína TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz