Spřízněná duše podle hvězd! Býci ji najdou v Panně, Lvi ve Střelci!

/
 • (iStock)
  8. listopadu 2017 ● 06:00

  Najít člověka, který bude vaší spřízněnou duší, není snadné. Ovšem když někoho takového najdete, musíte vztah chránit a pečlivě opatrovat. Zkuste se řídit podle zvěrokruhu, některá znamení jsou pro vás vhodnější než ta druhá. Mezi kterými máte šanci najít spřízněnou duši?

 • 1.

  Beran

  Autor: iStock

   

  Vaše spřízněná duše bude ta, která s vámi udrží krok. Berani jsou poměrně agresivní a podnikaví, kteří žijí rádi v rychlosti. Nemají čas táhnout za sebou někoho v podobě pomalé koule, naopak potřebují někoho, kdo s nimi jejich tempo vydrží a nebude fňukat. Spřízněná duše musí být sebejistá, asertivní a nebojí se rizika.

  Potenciální spřízněné duše: Beran, Lev, Střelec, Blíženec a Vodnář


   

 • 2.

  Býk

  Autor: iStock

   

  Býci potřebují věrného a romantického partnera, který bude mít oči jen pro ně. Pokud Býk najde svou spřízněnou duši, bude jí věrný až do konce život. Potřebuje ale někoho, komu bude moc vracet přízeň a taky toho, kdo se podřídí jeho smyslu pro závazek. Jejich ideální spřízněná duše bude někdo, kdo je důvěryhodný, přímočarý a nehraje žádné hry, protože na to Býci nemají čas.

  Potenciální spřízněné duše: Rak, Kozoroh, Panna a Ryby

   

 • 3.

  Blíženci

   

   

  Autor: iStock

   

  Blíženci najdou spřízněnou duši v někom, kdo má mozek, smysl pro humor a je natolik rozdílný, že je nebude nudit. Blíženci jsou někdy trochu vybíraví, ale rozhodně je zaujme někdo, kdo je zvláštní. Jejich ideální spřízněná duše musí být zábavná, chytrá a zajímavá. Hlavně ne nudná a fádní, to by nefungovalo.

  Potenciální spřízněné duše: Lev, Váhy, Beran a Vodnář

   

 • 4.

  Rak

  Autor: iStock

   

  Raci mají obrovské srdce a touží dávat co nejvíc lásky. Pokud chcete získat jejich srdce, musíte lásku ale taky dávat a vracet. Raci potřebují někoho, kdo je dostatečně inteligentní, aby je zaujal, ale taky dost láskyplný, aby s ním měli pocit, že jsou milovaní. Nemají čas na sobectví, takže jejich spřízněná duše musí být především empatická.

  Potenciální spřízněné duše: Štír, Býk, Ryby a Panna

   

 • 5.

  Lev

  Autor: iStock

   

  Lvi potřebují někoho, kdo je sebejistý, tajemný a schopný zvládnout jejich lví povahu. Lvi jsou totiž beznadějně přitahováni k záhadným lidem, kteří jsou tak trochu tajemní. Chtějí někoho, kdo má rád dobrodružství a nebojí se dělat ztřeštěné věci. Ovšem chtějí taky někoho, kdo je bude zajímat natolik, že je nechá, aby se hádali, a dokonce se bude těšit na to, co přijde.

  Potenciální spřízněné duše: Blíženci, Váhy, Střelec a Beran

   

 • 6.

  Panna

  Autor: iStock

   

  Panny jsou poněkud složité, ambiciózní, ovšem zcela oddané bytosti. Potřebují někoho podobně složitého a sofistikovaného, jako je luxusní francouzské víno. Jejich spřízněná duše by měla být ambiciózní a organizačně zdatná, rozhodně ji nenajdou v někom, kdo celý den prosedí a nic nedělá. Panna prostě potřebuje někoho, kdo jí bude zcela oddaný, jako ona jim.

  Potenciální spřízněné duše: Štír, Kozoroh, Rak a Býk

   

 • 7.

  Váhy

  Autor: iStock

   

  Váhy mají vysoce nastavenou laťku, pokud jde o partnera. Spřízněnou duši najdou v někom, kdo je sebevědomý a ničeho se nebojí. Nespokojí se s náhodným partnerem, který nesplňuje jejich požadavky na kvalitu. Jejich spřízněná duše je trojnásobná hrozba: Někdo s hezkou vizáží, inteligencí a důvěryhodností. Váhy milují fyzickou krásu, protože mají cit pro estetiku. Ovšem krásný obal bez inteligentní duše jim taky nevoní, takže najít spřízněnou duši pro ně nebude snadné.

  Potenciální spřízněné duše: Blíženci, Vodnář, Střelec a Lev

   

 • 8.

  Štír

  Autor: iStock

   

  Pokud jste se Štírem, pak víte, že jejich city bývají hluboké, intenzivní a velmi bezpodmínečné. Potřebují někoho, kdo dokáže dostat pod kontrolu jejich vášeň a intenzitu. Ideální spřízněná duše bude někdo s představivostí, hlubokými city a kdo neodkryje všechny karty naráz hned napoprvé. Štíři totiž milují trochu tajemství a intriky, takže pokud budete vtipní a trochu řízní, budou z vás celí pryč.

  Potenciální spřízněné duše: Ryby, Panna, Kozoroh a Rak

   

 • 9.

  Střelec

  Autor: iStock

   

  Střelci si váží své svobody a nezávislosti, takže potřebují duševně otevřenou a svobodomyslnou bytost, která nebude trvat na tom, aby je změnila. Nesnášejí taky posedlost a závislost, jejich ideální spřízněná duše bude zábavný a otevřená osoba, jež je nebude svazovat. Střelci nemají rádi pravidla a rutinu, a netouží po tom, aby je někdo usměrňoval. Naopak, spřízněnou duši najdou v někom, kdo je bude inspirovat a kdo jim nebude střihat křídla.

  Potenciální spřízněné duše: Lev, Vodnář, Beran a Váhy

   

 • 10.

  Kozoroh

  Autor: iStock

   

  Kozorozi potřebují elegantní, stylovou a fascinující duši, která zaujme jejich mysl a zůstane loajální až do konce. Kozoroh se nebojí dlouho vybírat, pokud jde o spřízněnou duši, zvláště pokud hledá někoho, kdo bude duševně na stejné úrovni. Jejich ideální partner musí být třída, které se jen tak někdo nevyrovná. Musí být inteligentní a komunikativní, ale především důvěryhodný a věrný.

  Potenciální spřízněné duše: Ryby, Býk, Panna a Štír


   

 • 11.

  Vodnář

  Autor: iStock

   

  Vodnář najde spřízněnou duši v zábavné, milující a vtipné osobě, která má navíc talent na vaření. Musí také chápat občasné bláznivé chování Vodnáře, a hlavně musí mít velký smysl pro humor. Jakmile najdou někoho takového, kdo se dokáže smát i sám sobě, je vyhráno. Umění vařit je pak velké plus, protože Vodnář miluje jídlo!

  Potenciální spřízněné duše: Váhy, Beran, Blíženci a Střelec

   

 • 12.

  Ryby

  Autor: iStock

   

  Ryby žijí ve vlastním světě a nikdy neberou život moc vážně. Potřebují proto někoho, kdo má kreativní myšlení a otevřenou mysl dostat se na podobnou vlnovou délku. Jejich ideální spřízněná duše je někdo se zdravým sebevědomím, tvůrčími schopnostmi a uměním přemýšlet nestandardním způsobem.

  Potenciální spřízněné duše: Rak, Štír, Kozoroh a Býk

   

   

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Libuše TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz