Závislosti podle hvězd: Berani mají sklony k pití, Lvi jsou závislí na penězích

/
 • (iStock)
  15. listopadu 2017 ● 06:00

  Každý jsme někdy na něčem závislý. Nebo na někom. A nemusí jít zrovna o závislost na alkoholu nebo drogách. Stačí zdánlivě neškodná závislost a může to znamenat velký problém! K jakým závislostem máte blízko podle zvěrokruhu?

 • 1.

  Beran

  Autor: iStock

   

  Berani neumí rozvrhnout své síly. Neustále jedou jako buldozer, přeskakují překážky a ničí všechno na cestě, po které jdou. Pro takový život jsou zapotřebí nervy z oceli. To vede k tomu, že Berani řeší přetlak velmi často alkoholem a popíjením energetických nápojů. Kromě toho jsou Berani závislí na pocitu svobody, ten je pro ně velmi důležitý.

   

 • 2.

  Býk

  Autor: iStock

   

  Býci milují fyzickou intimitu a také jídlo, které musí i hezky vypadat. Na tom jsou doslova závislí. Velmi často upadají do závislosti na počítačových hrách, nebo dokonce hazardu. Jsou rádi první a potřebují, aby je stále někdo chválil. Na chvále jsou závislí a také na pocitu nadřazenosti.

 • 3.

  Blíženci

  Autor: iStock

   

  Blíženci jsou často závislí na alkoholu a lécích, které do sebe ládují poměrně nekontrolovaně. Milují experimenty a změny, jsou rádi v obraze a chtějí vědět vše, co se kolem děje. I proto rádi brouzdají na internetu a sociálních sítích, na nichž bývají velmi často závislí. Bez telefonu s přístupem k internetu by nepřežili zřejmě ani den.

   

 • 4.

  Rak

  Autor: iStock

   

  Jejich neřestí, která se stává i závislostí, je strach ze samoty a z toho, že je jejich partner opustí. Nesnášejí loučení a rozchody, takže se dost často stávají závislými na vztazích – a to někdy až přehnaně. Potřebují lásku a pocit, že je jim někdo nablízku.

 • 5.

  Lev

  Autor: iStock

   

  Spousta Lvů zneužívá alkohol a cigarety, aniž by se báli následků. Mají ovšem i jinou závislost – a to na nakupování. Záleží jim na postavení a potřebují být sami se sebou spokojení. Chtějí být prostě vždy nejlepší, to je jejich hlavní droga. Peníze jsou jejich další závislost. 

   

 • 6.

  Panna

  Autor: iStock

   

  Panny jsou poměrně složité bytosti. Mezi jejich závislosti patří sklony k přejídání, kouření, lhostejnost a touha najít jednoduché řešení. Ovšem možná nejstrašnější závislostí Panny je touha po životě bez problémů. Panny trpí, pokud dojde k náhlým změnám v zaměstnání či v osobním životě. Panny jsou taky závislé na věcech, které si samy koupily, takže pozor, až k nim půjdete na návštěvu, abyste něco nerozbili.

 • 7.

  Váhy

  Autor: iStock

   

  Váhy rády kouří a popíjejí alkohol, pokud je jejich život až moc fajn, nebo naopak moc špatný. Jsou závislé na lásce, a to nejen duchovní, ale i fyzické. Jsou také závislé na svých koníčkách – což je pravděpodobně jediná pozitivní závislost napříč všemi znameními zvěrokruhu.

   

 • 8.

  Štír

  Autor: iStock

   

  Štíři jsou závislí na své nezávislosti. Nikdy si ji nenechají vzít. Nenávidí, když se někdo snaží je řídit a organizovat jim život. I Štíři se rádi napijí, ale na rozdíl od jiných moc dobře vědí, kdy přestat. Štíři taky milují sex, proto si pečlivě vybírají životní partnery. Jakmile je najdou, je to super a sex se stane jejich další závislostí.

   

 • 9.

  Střelec

  Autor: iStock

   

  Střelci často podlehnou alkoholu a taky dost kouří. Mají rádi hazard a chtějí velmi často zvítězit. Mají v sobě silného konkurenčního ducha a jsou závislí na ambiciózních cílech, které si neustále dávají. A kterých velmi často dokážou dosáhnout. Milují taky peníze, ale ne z hlediska jejich hromadění, ale z hlediska výdělků. Oni totiž rádi pracují a potřebují neustále něco vymýšlet.

 • 10.

  Kozoroh

  Autor: iStock

   

  Kozorozi pečlivě skrývají své slabosti a zlozvyky. Mají tendenci dosahovat vyšších cílů a jsou ochotni za to zaplatit téměř vše, co mají. Jde o jedno z nejatraktivnějších znamení zvěrokruhu, ovšem jen oni sami moc dobře vědí, že jejich největší závislostí jsou peníze. A to tak silnou, že pro vás nehnou ani prstem, dokud jim nezaplatíte.

   

 • 11.

  Vodnář

  Autor: iStock

   

  Internet a počítače – to jsou závislosti Vodnářů. Tihle lidé vydrží sedět v bytě celé dny i týdny, když je nějaká hra zaujme. Vodnáři milují svět, v němž jsou silnější, lepší a schopnější. Zástupci tohoto znamení milují nebezpečné sporty a jsou závislí na vzrušení. Z nějakého zvláštního důvodu jsou také často kuřáci.

   

 • 12.

  Ryby

  Autor: iStock

   

  Mezi Rybami je velké množství alkoholiků. Proč, to není jasné, ale tento typ závislosti je mezi Rybami velmi populární. Možná kvůli tomu, že jsou Ryby citlivé a hned podlehnou myšlence, že je nikdo nemá rád. Jsou závislé na ostatních lidech a přátelích a velmi často musí s touhle závislostí bojovat, aby je nepohltila docela.

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Eleanor TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz