Podle znamení: Jací jsou muži milenci?

/
 • Vášnivými milenci bývají Berani a Štíři
  Vášnivými milenci bývají Berani a Štíři (Shutterstock.com)
  20. listopadu 2017 ● 08:36

  Ženy samozřejmě zajímá, co jim jejich nové objevy poskytnou v loži. Pokud zjistíte milencovo datum narození, může vám být vodítkem sexuální horoskop. 

 • 1.

  Beran

  ...
  V posteli je impulzivní, netolerantní a o všem chce rozhodovat. Sex ho velmi baví a jde hned na věc. Milování s ním je rychlé, vášnivé a spontánní, ale stejně jako rychle začne, tak i rychle skončí.

  Dlouhé něžné milování od něj nečekejte. Je rád dominantní a rutina ho nudí. Pokud vás plácne po zadku a silně potáhne za vlasy, nebuďte překvapené.

   

 • 2.

  Býk

  ...
  V pubertě neustále myslí na sex, na ženy a jeho silnou ambicí je dostat to ze sebe. Je prakticky neukojitelný. Má velkou výdrž.

  Silně reaguje na vůně a tělesné pachy. Jeho city jsou trvalé a nemá sklony k sexuálním románkům.

   

 • 3.

  Blíženci  ...
  Sex pro něj není až tak důležitý. Spíše ho vzrušuje samotná představa, že by k němu mohlo dojít a jakoby probíhal. Má sklony k promiskuitě. Rád zkoumá a zažívá nové věci, ideálně s různými partnerkami.

   

  Sex s ním bývá rychlý a divoký. Pokud se však rozhodne usadit, dokáže své vášně vůči jiným ženám krotit.

   

 • 4.

  Rak

  ...
  Neustále potřebuje být povzbuzován. Rád poučuje, vysvětluje, ale při tom nemá sklony být agresivní dominantní. Nesnáší totiž vulgaritu.

   

  Vyžaduje něhu, smyslné doteky a dlouhé předehry. Je jemný, citlivý a mistr v orálním sexu.

   

 • 5.

  Lev

  ...
  Na sexu si velmi zakládá. Neuznává pravidla a nemá rád, když ho někdo chce řídit. Myslí si, že ho chce každá žena a že je nepřekonatelný milenec.

   

  Ve skutečnosti mu jde spíše o jeho vlastní uspokojení jak o to vaše. Pokud mu ale budete lichotit a obdivovat ho, dostanete ho tam, kde chcete.

   

 • 6.

  Panna

  ...
  Ženy neloví, více ho vzrušuje, když ony loví jeho. Všechno má naplánované do detailu - od prvního polibku až po orgasmu. Sexu ale nepřikládá velký význam, bere jak ho případnou tělesnou potřebu.

   

 • 7.

  Váhy

  ...
  Je pomalý, ale vytrvalý milenec. Ze začátku je nerozhodný a těžko se odhodlává k činu, ale jakmile se rozběhne, je nezastavite

   

  lný. Má rozkoš z toho, z čeho má rozkoš jeho partnerka. Obvykle rád experimentuje. Nesnáší vulgaritu, ale naopak ho vzruší dokonalá krása.

   

 • 8.

  Štír

  ...
  Velmi silně ho ovládá sexualita a má prakticky jediný cíl - co nejintenzivnější zážitek a co nejsilnější orgasmus. Zatímco ve vztahu umí být poměrně tolerantní, v posteli má tendenci ovládat a dominovat.

   

  Vzrušuje ho, když může způsobit bolest a smíchat ji s rozkoší. Mívá sklony k perverznosti a nic mu není cizí.

   

 • 9.

  Střelec

  ...
  Je velmi přelétavý - v mládí. Jde spíše po povrchu a nepatří mezi nejlepší milence. Dává přednost kvantitě před kvalitou.

   

  Sex s ním bývá rychlý, nikdy ho však neomrzí. Proto mívá i více milostných poměrů najednou.

 • 10.

  Kozoroh

  ...
  Sex je pro muže narozeného v tomto znamení stejně důležitý jako jídlo či spánek. Je silně sexuálně zaměřený, ale ani zdaleka není tak krutý jako Štír.

   

  Je vášnivý, smyslný a nesnáší, když se mu cokoliv odpírá. Současně má ale sklony k sadismu, oslovuje ho spojení bolesti a rozkoše.

   

 • 11.

  Vodnář

  ...
  O ženu se zajímá jako o člověka a ne jako o sexuální objekt. Sex s ním je pomalý, nepotrpí si na žádné divoké dovádění. Miluje dlouhé a pestré předehry. Je zvědavý, rád všechno vyzkouší včetně nejnovějších praktik.

   

 • 12.

  Ryby

  ...
  Právě on je ten, kdo se nechá ovládat ženami. Proto vyhledává starší a zkušenější ženy. Je rád, když mu partnerka říká, co má dělat. Svou ženu si idealizuje a ochotně udělá vše, co jí na očích vidí.

   

  Inklinuje spíše k tajným vztahům, což ale neznamená, že je promiskuitní.

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Anabela TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz