Andělský kalendář: Který z nich nad vámi drží ochrannou ruku?

/
 • Který z andělů je vaším ochráncem?
  Který z andělů je vaším ochráncem? (iStock)
  16. prosince 2017 ● 06:00

  Nastala někdy ve vašem životě situace, kdy jste se ocitla v ohrožení, ale jako zázrakem se všechno v dobré obrátilo? Napadlo vás, že nad vámi někdo bdí a dává na vás pozor? Který z andělů je vaším ochráncem? Záleží na tom, kdy jste se narodila. Každý den v týdnu totiž náleží jednomu archandělovi, který opatruje lidi narozené v tomto dni a také jim „nadělí“ konkrétní vlastnosti, které je charakterizují. Pojďte zjistit, který anděl je ten váš!

 • 1.

  Pondělí - Archanděl Gabriel

  Gabriel je anděl dobrých zpráv. Pokud jste se narodila v pondělí, budete nejspíš půvabná, laskavá i přizpůsobivá. Všechno děláte poctivě, naplno a s nadšením. Nerozhazujete peníze a vždy máte nějaké úspory. Možná vlastníte nějakou sbírku, která vás těší. Hodně si toho pamatujete a vybavíte si detaily staré i mnoho let. Jestli jste pondělňátko, budete také nejspíš rozmarná, někdy až vypočítavá, zároveň ale romantická a se sklonem k přehánění. Své blízké ale podporujete, jak jen můžete. V lásce jste jemná, soucitná a oddaná, ale zradu neodpustíte. 

 • 2.

  Úterý - Archanděl Uriel

  Uriel dává lidem zrozeným v úterý vnitřní energii. Pokud jste se narodila v úterý, je pro vás nesmírně důležitá svoboda a nezávislost. Nesnášíte omezování, a to vás předurčuje k tomu, abyste v zaměstnání stejně jako v rodině nebo kolektivu přátel dosahovala vedoucích pozic. Máte silnou vůli a často ovlivňujete životy druhých. Ale pozor, síla vnitřní energie vás může trochu dostávat i do nervového vypětí. Můžete pak jednat až příliš emocionálně nebo zkratkovitě. Když milujete, tak nekriticky a zaslepeně. Od druhých očekáváte věrnost, upřímnost a poslušnost.

 • 3.

  Středa - Archanděl Michael

  Archanděl Michael lidi narozené ve středu obdaroval schopností přizpůsobit se prostředí. Myslíte analyticky, a tak vás hned tak něco nezaskočí, protože si vše promyslíte do detailů. A vaše rozhodnutí bývají obvykle nejrozumnější. Právě proto, že nic nenecháte náhodě. Máte skvělý smysl pro humor a ve vztahu k ostatním lidem jste nesmírně srdečná. Snadno navazujete nové známosti jak v soukromí, tak v práci. Milujete diskuse a pohybujete se v nich suverénně a samozřejmě. Máte spoustu zájmů a nic, co se okolo vás děje, neunikne vaší pozornosti. Vztahy vám někdy krachují, protože se vám zdají nudné a monotónní.

 • 4.

  Čtvrtek - Archanděl Haniel

  Předvídavost, skvělá intuice, dokonce možná prorocké schopnosti. Vy vděčíte archandělu Hanielovi za svou veselou a optimistickou povahu. Jen někdy mluvíte víc, než je úplně vhodné a příjemné. Málokdo se na vás ale dokáže zlobit, protože jste otevřená, poctivá a tolerantní. Platí to ale jen pro ty, se kterými jste se rozhodla spojit svůj život. Často a ráda filozofujete a mudrujete. Jste pozorná ke svému okolí, vnímavá vůči utrpení druhých a vždy ochotná pomoct. Milujete děti a zvířata. V lásce jste věrná a moc vám záleží na tom, abyste vytvářela a žila v dobrém a klidném rodinném prostředí. 

 • 5.

  Pátek - Archanděl Azrael

  Azrael pečuje o ty, kteří se narodili v pátek. Pokud jste to vy, budete rozvážná, jistě se smyslem pro spravedlnost, harmonii a pořádek. Máte skvělé schopnosti být dobrou diplomatkou nebo alespoň své diplomatické schopnosti využívat v životě a v situacích, kde je potřeba zvládat strategické postupy. Jste sice citlivá na vše, co se okolo vás děje, zároveň dokážete chladnokrevně posuzovat i odsuzovat další lidi a události. Jste upřímná a laskavá. A také umíte hluboce milovat. Vyhýbáte se násilí, konfliktům a nesnášíte nesrovnalosti. Ve finančních záležitostech jste opatrná. Ubližuje vám vaše roztržitost a odkládání problémů. 

 • 6.

  Sobota - Archanděl Zadkiel

  Zrozence sobotního dne má na starost archanděl Zadkiel. Nejspíš nesnášíte, když se vám někdo plete do osobního života. Toužíte po tom, být nezávislá a samostatná. Umíte u druhých ocenit logické myšlení, chytré nápady a zásady. Jste vážná a uzavřená do sebe. Všichni si na vás cení toho, jak věrná, spolehlivá a oddaná umíte být přítelkyně. Splnění daného slova je pro vás nadevše. Ráda každému, na kom vám záleží nebo koho milujete, poradíte a pomůžete. Nesnesete pochlebování, faleš a okázalé předvádění citů na veřejnosti. Příliš vám nesedí novoty, raději máte klid a navyklý pořádek. Málokdy se projevujete na veřejnosti, takže na někoho můžete působit chladně, odtažitě a nedůvěřivě. 

 • 7.

  Neděle - Archanděl Rafael

  Ti, kteří se narodili v neděli, žijí pod ochrannými křídly Rafaela. Je to anděl cestovatel. Pokud jste nedělňátko, budete veselá, s ohromným smyslem pro humor, vaše nálady asi budou podléhat rychlým změnám. Působíte dojmem silných osobností, ale někde uvnitř o sobě dost často pochybujete. Chcete být užitečná a pomáhat ze všech svých sil. Jako byste přímo cítila, že jste se narodila pro naplnění vyšších cílů. Většinou vyčníváte z davu, převyšujete všude tam, kde ostatní chtějí zapadnout. Vaší přirozeností je vynikat nad ostatními a vnucovat jim své názory. Jste ale milující, srdečná a nestydíte se projevovat své city.


Autor: Hana Vítková

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Libuše TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz