Afrodiziaka pro každé znamení! Panny vzruší čokoláda, Býky vůně kůže

/
 • (iStock)
  27. ledna 2018 ● 06:00

  Už od nepaměti lidé hledali jídla, nápoje, bylinky, vůně či jiné látky, které zvýší sexuální touhu u jejich partnerů. Chcete-li rozparádit svého partnera, nebo sami sebe, vybírejte podle zvěrokruhu. Pro někoho se hodí šampaňské, pro jiného růže, pro dalšího třeba vůně vanilky.

 • 1.

  Beran

  Berani mají všechno založené na vnějším vzhledu, a červená barva je doslova utrhne ze řetězu. Beran má taky rád vůni kůže, takže pokud se setkáte s Beranem v posteli, nemusíte se obtěžovat do sprchy, vůně potu je pro ně tím největším afrodiziakem.

 • 2.

  Býk

  Podobně jako Berani, i Býci milují vůni kůže, a to ve všech podobách. A to nejen vaší pokožky, ocení i kožené oblečení, které budete mít na sobě. Věřte, že pak jeho sexuální touha vyletí do nebeských výšin. Kromě toho má Býk velmi dobrý sluch, takže miluje i atmosféru prosycenou hudbou.

   

 • 3.

  Blíženci

  Blíženci mohou působit komplikovaně, ale pokud jde o afrodiziaka, platí u nich, čím jednodušší, tím lepší. Rozparádí je vanilka, ale i jiné „čisté“ vůně, třeba ty, které se linou z vaší sušičky. Blíženci taky milují stimulaci těla a mysli, takže pohlazení kolen během sledování filmu, ruční masáž při mluvení nebo noha na jeho noze pod stolem při večeři – to všechno je rozehřeje.

 • 4.

  Rak

  Raci milují léto a všechny vůně tohoto ročního období, jako je okurka, meloun či květiny. Milují taky vzhled mokrých, rozcuchaných vlasů, bosé nohy a nehty, které jsou pečlivě upravené. Fialová barva je eroticky naladí, a pokud jde o muže, ty zase rozparádí hlazení po hrudi.

   

 • 5.

  Lev

  Lvi mají rádi luxus, hedvábí a krajku, dobré a kvalitní pití. To jsou jejich největší afrodiziaka. Milují taky pomalou a smyslnou předehru, která je ještě víc nažhaví. Sexuální touhu v nich podpoří taky masáž, zejména zad. No a samozřejmě jsou to taky vůně, zvláště ty lesní.

 • 6.

  Panna

  Panny ocení sugestivní vzhled a čisté vůně. Jejich afrodiziakem je šampaňské, tichý prostor a tlumená světa. Raději ocení večeři, kterou jim připravíte doma než noc ve městě. A co je dostane a nabije erotickou touhou? Jejich oblíbená čokoláda!

   

 • 7.

  Váhy

  Váhy milují komplimenty a starou školu plnou romantiky. Chtějí se hezky obléct a vyrazit do nějaké osvětlené restaurace. Váhy jsou také neuvěřitelně vizuální a milují, když se jejich partner vyšňoří právě pro ně. Jakmile se pak vrátí domů, stačí jim sáhnout na zadek, a rozpoutáte peklo.

 • 8.

  Štír

  Štíři jsou velmi intenzivní, takže na ně žádné jemnosti platit nebudou. Zbožňují červenou barvu a mají ji rádi taky na vás. Obecně platí, že Štír je plný touhy a chtíče, nemá rád prudernost, takže největším afrodiziakem pro něj bude to, že se i vy zcela odvážete.

 • 9.

  Střelec

  Dobrodružní Střelci milují přírodu a venkov, takže pokud cítí stopy přírody na své pokožce i vlasech, budou okamžitě sexuálně vzrušení. Prospěje jim dlouhá procházka po večeři, ideálně v dešti nebo větru. Stejně tak je „zapne“ smích a humor, můžete na ně zkusit improvizovanou show nebo se podívat na romantickou komedii.

   

 • 10.

  Kozoroh

  Kozorohy nejvíc rozehřeje pohled na vaše tělo a vůně vašeho těla. Milují také modrou barvu, ta je pro ně velkým afrodiziakem. Taky mají rádi horká a pikantní jídla, takže na to myslete, pokud chcete rozpálit touhu u Kozoroha.

 • 11.

  Vodnář

  Vodnáři milují dobrodružství a udělají cokoli mimořádného, aby ve vás nebo v sobě rozpálili erotický žár. Chcete-li být pro ně pořád zajímaví, musíte být i vy zajímaví. Nebaví je rozhovory na téma, kde jste vyrůstali, chtějí mluvit o tom, kam by chtěli cestovat a jak by utratili milion korun. Největším afrodiziakem Vodnáře je hra na pravdu.

 • 12.

  Ryby

  Rozpalte Ryby tím, že si obléknete něco v barvě indiga, která je známá tím, že má velký vliv na divoké Ryby. Kromě toho se můžete obklopit ovocnými vůněmi, jako je liči nebo fíky – Ryby zbožňují cokoli s exotickým nádechem. A další afrodiziakum? Nohy, takže pokud jim uděláte pedikúru, věřte, že se z nich stanou doslova sexuální divoši.

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Rozárka TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz