Největší lháři podle horoskopu: Štíři lež využívají jako zbraň, Vodnáři pro zábavu

/
 • (profimedia)
  29. ledna 2018 ● 09:59

  Lež je něco, co ve svých životech nevidíme moc rádi, ale i tak je jejich součástí. Milosrdná, zbabělá, v dobré víře i jedovatá jako had. Jak lžou znamení horoskopu?

 • 1.

  Beran

  U Berana člověk zpravidla ví, na čem je. Toto znamení usiluje o osobnostní rozvoj a nepotřebuje lhát. Nic neplánuje a žije přítomností. Pokud se ale dostane nečekaně do problému, zalže, aby si pomohl.

   

 • 2.

  Býk

  Býk je loajální a trpělivý člověk, který přirozeně dobře vychází s lidmi. Jeho velkou slabostí je to, že nedokáže říci ne, a tak se často upíše slibu, který není schopen dodržet nebo naplnit. Je v tom však celkem "nevinně".

   

 • 3.

  Blíženci

  Blíženci jsou velmi komunikativní a společenské povahy, které mají někdy dva životy. Jeden přizpůsobivý a jeden přelétavý. Je třeba brát je s rezervou, pravdu a lež berou dost relativně.

   

 • 4.

  Rak

  Rak vyhledává slabší povahy lidí, aby jim mohl sice podat pomocnou ruku, ale to jen z důvodu vlastního uspokojení malého ega. V otázkách komunikace se Raci stávají oběťmi vlastních slibů. Dokážou lhát, ale pokud jim na to někdo přijde, stáhnou se do bezpečí a trvají na tom, že ten, kdo to pokazil, nejsou oni. Vyhněte se tedy  ústním dohodám s nimi a raději se pojistěte smlouvou na papíře.

   

 • 5.

  Lev

  Suverénní vystupování, zdravé sebevědomí a nebojácnost dělají toto znamení překvapivě čestným. Lev má totiž obrovskou hrdost a nikdy by se neponížil hraním špinavé hry. Co na srdci, to na jazyku, i když ho to může stát ztrátu partnera – no víte alespoň, na čem při něm jste. Lvi lžou hlavně tehdy, když nechtějí přiznat chybu. 

   

 • 6.

  Panna

  Nejčistší znamení je zároveň i nejčestnějším. Panna se nehrne do něčeho, co nedokáže naplnit, a zbytečně si nedává velké cíle. Je proto spolehlivým člověkem ve všech směrech. Má dobře vyvinutý smysl pro detail, a tak jí nic neunikne.

   

   
 • 7.

  Váhy

  Váhy patří mezi nekonfliktní znamení, která se raději zdrží komentáře, než aby si měla někoho rozzlobit. Někomu se však mohou právě tímto chováním zdát falešné a bez názoru. Váhy lžou nerady, často však obelhávají samy sebe. 

   

 • 8.

  Štír

  Štír se zajímá o vše skryté, protože věří, že za tím je něco víc. Nesnáší autoritu a tlak společnosti. Spoléhá se především sám na sebe, a když selže, je ochoten udělat cokoliv, aby z dané situace vyšel ven jako nevinný. Lež využívá jako zbraň na ochranu svého postavení.

   

 • 9.

  Střelec

  Střelec je označován za věčného hledače pravdy. I proto se vyhýbá jakýmkoli konfliktům spojeným s intrikami a nekalou hrou. Je příliš hrdý na to, aby se do takového něčeho pouštěl. To ale neznamená, že je kliďas. Právě naopak – je velmi impulzivní a citově založený.

   

 • 10.

  Kozoroh

  Kozoroh si hlídá své soukromí a málokoho si připustí k tělu, proto může působit někdy povýšeně. Z každé situace se snaží vytěžit maximum, ale pokud mu někdo stojí v cestě, není ochoten pomáhat si lží a podrazem. Raději se vyhýbavě stáhne a zaujme neutrální postoj, vyslechne si několik stran, ale je si vědom toho, že je lepší si nechat tyto zprávy v tajnosti, aby sám nespadl do lži.

   

 • 11.

  Vodnář

  Vodnář se nenechá ničím a nikým omezovat. Je těžké odhadnout jeho povahu, protože je plný paradoxů a protikladů. Mezi všemi znameními je označován za rodilého lháře. Lhaní je součástí jeho každodenního života – a nekonečné sliby také.

   

 • 12.

  Ryby

  Ryby jsou uvnitř velmi křehké a zranitelné bytosti, ale navenek se to snaží zakrývat. Obměňují masky na obličeji – tváří se jako obětaví lidé s milosrdnou povahou, kteří slíbí i modré z nebe, ale skutečné činy nikdy není vidět v důsledku jejich lenosti.

   

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Eliška TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz