Sex podle krevních skupin: Měl pan Gray nulku?

/
 • Víte, jakou má váš miláček krevní skupinu?
  Víte, jakou má váš miláček krevní skupinu? (profimedia)
  20. února 2018 ● 14:21

  Krevní skupiny jsou důležité nejen při transfuzi. Kromě jiného určují také druh temperamentu, který se pozná i pod duchnou. Jste vášnivá "nula", nebo citlivé "ábéčko"? Otestujte se.

 • 1.

  Krevní skupina 0 – Ohnivý živel – Vůdce

  ..
  Nulky jsou ambiciozní, sebevědomé, trochu násilnické a dobrodružné. Nemají rády kompromisy, naopak riziko jim nevadí.  Jsou ješitné a žárlivé, při sexu vynalézavé a nebojí se ani sm praktik. Často ovšem neberou příliš velký ohled na nadšení partnera. Milují experimenty.

 • 2.

  A – živel Země – Ochránce rodiny


  ..
  Áčka jsou praktická a trpělivá, jsou to ochránci řádu a nedělá jim problém ostatní „přivést k pořádku“. Ve vztazích jsou zodpovědná, ale zradu neodpouštějí a pomsta někdy bývá velmi citelný. V sexu jsou důkladná, potřebují ho dost, ale na hraní si příliš nepotrpí.  

 • 3.

  B – živel Vzduchu - Bohém


  ..
  Béčkaři nemají rádi klid, nudu a omezování. Jsou to dobrodruzi, kteří se neohlížejí na společenské konvence. Jsou schopni fungovat s kolektivem, ale musejí mít motivaci.  Béčka mají ráda sex pro sex, bývají dost promiskuitní.  V posteli jsou vášniví a divocí, hledí ale hlavně na sebe. Když se zamilují, jdou do vztahu naplno.

 • 4.

  Krevní skupina AB – živel Vody - Intelektuál

  ..
  Lidé s krevní skupinou AB jsou racionální, ale nerozhodní.  Často volí kompromisní řešení, protože si nejsou jisti svým názorem. V sexu jsou romantičtí a něžní, ale teprve když získají k partnerovi důvěru, opravdu se otevřou. Rádi vyzkouší nové praktiky a nezvyklá místa, ale poté se zase vrátí k tomu, co už mají osvědčené. Nevěra jim není vlastní.

   

   

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Ludmila TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz