Peříčkový test osobnosti: Které pírko je to vaše?

/
 • Které je to vaše?
  Které je to vaše? (archiv)
  22. února 2018 ● 10:00

  Peří lidé často přičítali magickou moc, dokonce se traduje, že pokud najdete ptačí pírko a fouknete na něj, splní se vám přání.  Svůj význam mají i barvy. Zvolte pírko a otestujte se. 

 • 1.

  ...
  Pokud jste vybrali toto pero, jste perfekcionista. Cítíte se špatně, když něco nejde, jak jste plánovali. Lidé, kteří si vybrali první pero, jsou ovšem také nápadití a chtějí být nadřazení.  Rádi vystupují jako vůdci.

   

 • 2.

  ...
  Ti, kteří si zvolili druhé pero, se dokáží přizpůsobit novému prostředí, ale radši jsou sami. Také se rychle učí a milují poznávání nových věcí. Ke svým blízkým se chovají loajálně a jsou jim vždycky oporou.  

 • 3.


  ...
  Lidé, kteří si vybrali třetí pírko, se narodili jako podnikatelé. Milují nové podniky a aktivity, všechno se snaží dotáhnout do úspěšného konce.  

 • 4.

  ...
  Pokud jste se rozhodli pro čtvrté peříčko, hledáte harmonii. Jste štědří, rádi pomáháte ostatním a nejlépe se cítíte ve společnosti svých blízkých.

 • 5.

  ...
  Toto peříčko si vybírají lidé, kteří jsou umělecky zaměření a kreativní. Někdy však nemají dostatek sebevědomí a nedokážou své vize prosadit.

 • 6.

  ...
  Ti, kteří si zvolili toto pírko, jsou nezávislí a orientovaní na výkon. Velmi tvrdě pracují na dosažení svých cílů. Nemají ale příliš vřelé vztahy k ostatním a dlouho trvá, než si pustí někoho k tělu.  

Klíčová
slova

test osobnosti peříčka barvy

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Ludmila TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz