Test osobnosti: Který strom je vám nejbližší a co o vás vypovídá

/
 • Který si berete?
  Který si berete? (archiv)
  9. dubna 2018 ● 16:36

  Stromy nás uklidňují, relaxujeme v jejich společnosti, provázejí nás celý život. Vyberete si rozkvetlou sakuru, nebo spíš silný kmen?

 • 1.

  Milující a odpouštějící

  strom
  Jste laskaví a morální. Zaměřujete se na seberozvoj, jste progresivní a vaše standardy jsou velmi vysoké. Pracujete tvrdě, protože chcete, aby byl svět lepší místo.  Vaše láska je bezpodmínečná až do chvíle, kdy vám někdo ubližuje, ale i tak jsme připraveni odpustit. Bohužel, spousta lidí to neocení.

 • 2.

  Zábavní a pozitivní

  strom
  Jste zábavní, loajální. Ostatní lidé k vám mají důvěru a vy sami vynakládáte mnoho úsilí, byste se o ně postarali.   Jste inteligentní, pozitivní a rychlí. Váš životní příběh může ostatní inspirovat.

 • 3.

  Inteligentní a introvertní

  strom
  Jste velmi inteligentní a ceníte si vzdělání.  Vaše okolí považuje vaše názory za zajímavé, ale vy jste velmi introvertní. S ostatními vás spojují hlavně společné zájmy.  Hodně času trávíte filozofováním a úvahami o smyslu života. Řídíte se tím, co považujete za správné.

   

 • 4.

  Hloubaví a samotářští

  strom
  Jste mudrc a filozof, připadáte si jiní, než ostatní. Neřídíte se emocemi a instinkty, ale moudrosti dosahujete za cenu mnoha citových zranění. Máte vizi i umělecké vlohy, ale není pro vás snadné přinutit okolí, aby vás respektovalo. Jste velmi citlivý a váš život je rozdělen mezi světlo a temnotu.

 • 5.

  Sebevědomí a zásadoví

  strom
  Jste velmi sebevědomí a rádi máte věci pod kontrolou. Vždycky děláte to, co považujete za správné, bez ohledu na to, co si myslí ostatní. Jste silní a nezávislí, znáte své cíle, a vysoko si ceníte upřímnosti. Považujete se za dostatečně silné, abyste ji snesli.  

 • 6.

  Milí a citliví

  strom
  Jste milí a citliví, projevujete empatii svému okolí a lidé vás mají rádi. Vaši přátelé od vás čekají pomoc, cítí se vámi příjemně a v bezpečí. Chcete se pořád zlepšovat, být přátelští a jedineční.  Láska je vaše přirozenost, dokážete mít rádi dokonce i lidi, co se k vám nechovají dobře.

 • 7.

  Spokojení a spořádaní

  strom
  Jste přátelští, ale neradi na sebe upozorňujete. Svému okolí projevujete toleranci,  jste výborní posluchači a nemáte tendenci lidi soudit. Zajímá vás každý životní příběh. Umíte se přizpůsobit novým událostem a lidem.  Váš život je spokojený a spořádaný.

 • 8.

  Silní a svobodní

  strom
  Jste dynamičtí a nápadní. Máte velký smysl pro humor, jste silní a svobodní. Baví vás lidi překvapovat a šokovat, rádi se vrhnete do každého dobrodružství.  Milujete nové věci a když se pro něco nadchnete, věnujete se tomu náruživě.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Karolína TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz