Potřebujete pomoct? Přivolejte si domů anděly strážné! Poradíme, jak!

/
 • (Shutterstock.com)
  19. dubna 2018 ● 06:00

  I když v ně nevěříte, každý z vás nějakého anděla strážného má, který vás bezpodmínečně miluje, nesoudí vás a když ho zavoláte, pomůže vám nebo vás dokonce zachrání. Jak si je přivoláte do svého domova?

 • 1.

  Poznejte je a naučte se o nich něco

  Autor: iStock

   

  Chcete-li si k sobě domů pozvat anděly strážné, je důležité o nich něco vědět. Ne hned, ale měli byste v průběhu času vyvinout nějaké úsilí a zjistit, kdo vlastně jsou a který z nich má ten či onen konkrétní úkol. Teprve pak si můžete některého z archandělů vybrat. 

   

 • 2.

  Buďte konkrétní a několik si jich vyberte

  Autor: iStock

   

  Jakmile se seznámíte s úkoly jednotlivých archandělů, několik si jich vyberte. Ty pak pozvěte do svého osobního prostoru na určitou nebo neomezenou dobu. Nemusíte se nijak omezovat, váš seznam může být skutečně nekonečný – váš anděl strážný, anděl strážný vašich dětí, archanděl Ariel a Rafael. Vybírat byste měli podle toho, jak rezonují s vaším nitrem.

 • 3.

  Vyslovte záměr a pošlete do vesmíru požadavek

  Autor: iStock

   

  Když jsem poprvé do svého života přivolala anděla strážného, věděla jsem, že pokud mu budu opravdu věřit, pomůže mi. Bylo to ve chvíli, kdy můj syn bojoval po narození o život, a já věděla, že jedině archanděl Rafael ho může uzdravit. Vysílala jsem tam nahoru tiché prosby a syn se po několika dnech dostal z nejhoršího. Pokud tedy něco chcete, hlasitě vyslovte žádost (ale může to být i potichu, andělé vás uslyší i tak). Ve své prosbě požádejte anděly, aby vám pomohli v konkrétním úkolu, nebo vás ochránili či pomohli s uzdravením.

   

 • 4.

  Drahé kameny

  Autor: iStock

   

  Jakmile jste pozvali k vám domů své anděly, je dobré jim naznačit, že jsou u vás srdečně vítání. Jedním ze způsobů vyjádření vděku jsou drahé kameny, zejména pak celesit, selenit nebo angelit. To jsou krystaly speciálně určené k vítání andělů. Umístěte je v blízkosti oken nebo na parapet, aby je andělé, kteří mají zájem k vám vstoupit, viděli jako pozvánku ke vstupu.

 • 5.

  Světla a svíčky

  Autor: iStock

   

  Andělé jsou bytosti božského světla, proto se často ukazují jako beztvaré hmoty světla, obvykle v různých barvách. Pokud budete mít v domě či bytě různé zdroje světla, pomůžete andělům, aby se k vám snáze dostali. Proto mějte doma různé hranoly, které odrážejí světlo, zapálené svíčky a podobně.

   

 • 6.

  Květiny a vůně

  Autor: iStock

   

  Andělé se velmi často ztotožňují s květinami, zejména milují kopretiny, gardénie, narcisy a sedmikrásky. To jsou obyčejné květiny používané v andělské říši jako znak jejich přítomnosti. Mějte tyhle květiny ve vašem bytě a andělé se u vás začnou častěji objevovat. Kromě květin přivolá anděly i vůně, konkrétně pak levandule, růže nebo rozmarýn.

 • 7.

  Sošky a figurky andělů

  Autor: iStock

   

  Kromě drahých kamenů, světel a květin můžete po bytě rozmístit také sošky andělíčků. I to je pro vaše strážné anděly signál, že jsou u vás vítáni a že mohou kdykoli vstoupit. Je to jako když byste jim postavili oltář, který je znamením, že je respektujete a že věříte, že existují. Máte-li doma figurky andělíčků, je to znamení úcty a andělé s vámi budou chtít trávit spoustu času.

   

 • 8.

  Zvonky a zvony

  Autor: iStock

   

  Pokud jsou u vás doma zvonky, které se rozezní, andělé je uslyší a přiletí k vám mnohem rychleji. Zvonění navíc energicky čistí a harmonizuje vzduch a prostor, takže andělé k vám rádi najdou cestu. Kromě zvonků či zvonů můžete do bytu umístit i tibetské zpívající mísy, což je druh obráceného zvonu, ze kterého vyloudíte zvuk úderem nebo třením jeho hrany dřevěnou paličkou potaženou kůží.

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Libuše TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz