Jaké nemoci vám hrozí podle numerologie? Spočítejte si to!

/
 • (iStock)
  8. června 2018 ● 06:00

  Podle numerologů čísla ovlivňují nejen to, jací jsme a jaký bude náš život, ale taky to, k jakým nemocem budeme inklinovat. Karmická a kosmická čísla do velké míry určují náchylnost vůči určitým chorobám. Když o tom ale budete vědět, lépe se o sebe postaráte a můžete onemocnění předejít.

 • 1.

  Jaké je vaše číslo podle data narození

  Autor: iStock

   

  Den narození poukazuje na osobní rysy, zatímco měsíc vypovídá o celkové bytosti a rok narození slouží k výkladu budoucího osudu. Narodili jste se například: 21.9.1959. Sečtěte všechny číslice: 2 + 1 + 9 + 1 + 9 + 5 + 9 = 36 = 3 + 6 = 9. Vaše životní číslo je 9. A co vám tedy hrozí podle vašeho životního čísla za nemoci?

 • 2.

  Číslo 1

  Autor: iStock

   

  Máte předpoklady k onemocnění srdce a krevního oběhu a velkých cév, srdeční poruchy, angina pectoris. Trápit vás také mohou záda, páteř a svalstvo.

   

 • 3.

  Číslo 2

  Autor: iStock

   

  V životě vás mohou potkat mnohem častěji žaludeční, jaterní a žlučníkové potíže, které mají psychickou příčinu. Dvojky bývají přecitlivělé, mají sklon k cukrovce, žloutence či onemocnění střev.

 • 4.

  Číslo 3

  Autor: iStock

   

  Trojky by si měly dávat pozor na celý nervový systém, hrozí jim také dna, revma, migrény, bolesti hlavy a srdeční potíže. Častěji vás taky budou trápit otlaky, naraženiny, výrony či zlomeniny.

   

 • 5.

  Číslo 4

  Autor: iStock

   

  Vy buďte opatrní na nohy od kolen ke kotníkům, trápit vás můžou křečové žíly. Potíže můžete mít s cévami, vředy, záněty a štítnou žlázou. Čtyřky mívají sklon k hysterii, bolestem hlavy a depresím.

 • 6.

  Číslo 5

  Autor: iStock

   

  U pětek jsou v ohrožení hlavně dýchací orgány a nervový systém, taky trávicí trakt. Hrozí jim častější bronchitidy, zápal plic, rakovina plic, onemocnění ramen, paží. Pětky mívají potíže s astmatem, střevy, játry a žlučníkem či močovými kameny.

   

 • 7.

  Číslo 6

  Autor: iStock

   

  Šestky jsou obzvláště citlivé na krk, hrtan, ramena, ledviny, močové cesty a krevní cévy. Hrozí jim revma, hyperfunkce štítné žlázy, záněty mandlí, nadváha či obezita a poruchy látkové výměny. Lidé s šestkou bývají nervózní a mívají vysoký krevní tlak.

 • 8.

  Číslo 7

  Autor: iStock

   

  Sedmičky mají ohroženy nervy, krev, nohy a kotníky. Hrozí jim neurózy a neurotické potíže všeho druhu. Trápit vás může i anémie, edémy, křečové žíly či vrozené anomálie nohou, jako jsou vbočené palce, ploché nohy či zarůstající nehty.

   

 • 9.

  Číslo 8

  Autor: iStock

   

  Lidé s číslem osm mívají potíže s kosterním svalstvem, revmatem, dnou. Trpí často nedostatkem vápníku a nachlazením. Mívají také časté alergie, zejména na potraviny.

 • 10.

  Číslo 9

  Autor: iStock

   

  Tohle číslo má nejčastěji problémy se zuby a podbřiškem. Hrozí jim také migrény, zvýšený krevní tlak a chronická rýma. Mívají potíže s očima, ušima a nosem. Muži bývají velmi brzo plešatí a jsou přehnaně citliví v oblasti pohlavních orgánů. Mají též sklon k častým poraněním.

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Libuše TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz