Ať je to, jak je to, pokud máte v životě jakoukoli lásku, je svět mnohem krásnější a všechno se lépe zvládá. Astroložka a spisovatelka Martina Blažena Boháčová se v této předpovědi zaměřila právě na lásku a na to, jak a komu v příštím roce bude kvést.

Berani potkají v roce 2021 spoustu nových lidí, budou ze sebe vyzařovat moudro a úspěch a láska jim bude přát. Býci budou toužit po úspěšném partnerovi a je možné, že se zamilují do svého šéfa. Blíženci to budou mít hodně zajímavé, přibude jim ve vztazích zodpovědnost, a ta proškolí jejich vztahy. Mnoho Raků bude v roce 2021 pokračovat v tom, co začali, pracovat sami na sobě a začnou vyzařovat větší sex-appeal.

Lvi mohou potkat nového partnera, se kterým se mohou chlubit. Panny potřebují partnera, který s nimi sdílí lásku k přírodě, a vztahy budou procházet ozdravným procesem. Váhy budou prožívat rok lásky. Štíři budou chtít vylepšovat partnerské vztahy. Vztahy Střelců budu především o komunikaci. Kozorozi si budou uvědomovat hodnoty a budou hledat partnera, který je dostatečně soběstačný. Vodnáři pochopí, že je důležité udělat si takovou pozici, aby nebyli na nikom závislí. Rybí vztahy budou procházet velkou zkouškou.