Online chat
Krásný den Arianko, nedaří se mi zhubnout. Moje psychika je tím neskutečně narušena a tím i sebevědomí. Nevím co dělat. Jím zdravě ale mám sedave zaměstnání. Je to v tomto,nebo mám nějaký blok? Mám pocit ze tím pádem ani láska není u me možná. Co dělat? Děkuji hrozně moooc Kamca 5.11.81 (Kamila)
Foto
Jediná možnost je více chodit, každý je naladěný na něco jiného, u vás je to chůze.
Dobrý den , jsem narozená 30.8.1964 a chtěla by jsem se zeptat jestli mám zůstat u zaměstnavatele u kterého jsem teď, anebo jestli si mám hledat jinou práci a pokud ano , tak jestli jí si najdu dobrou práci i po finanční stránce. Najdou si mě nějaké finance třeba sportka , nebo losy.? Děkuji Vám moc, moc, za odpověď. Hezké dny.  (Ludmila)
Foto
Nesázejte, nevyhrajete a změnu práce nechte na listopad - prosinec.
Dobrý deň Ariana, som žena a mám priateľku- ženu, s ktorou sa lubime, milujeme sa, máme veľa spoločného, sme obidve kozorožky, máme rovnaké záujmy, podobné pocity a prežívanie, delí nás ale od seba väčšia dialka, preto sa stretávame veľmi málo, raz za pár mesiacov a je to tak veľmi ťažké, niekedy pre mňa až neznesitelné a momentálne nevidím šancu, že by sme si mohli byť bližšie, kvoli práci a jej rodine. Zaujímalo by ma, či nám tento vzťah na diaľku vydrží, alebo si nájdem niekoho kto je bližšie a nebudem stále tak osamelá, nie som už najmladšia a chcela by som partnerku, lásku mať pri sebe. Dakujem a prajem Vám všetko dobré. (Biba)
Foto
Vztah vypadá hezky, podle všeho i vydrží, bohužel nemáte zatím na vybranou, nějaké nové možnosti, jak byste mohli být blíže k sobě nastanou na přelomu roku 2017 a 2018, něco se obrátí ve váš prospěch.
Dobrý den Arianko prosím povítemi co mě čeká muj manžel mi moc ublížil křivě mě obvinil nesmyslně žárlil a pokusil se o sebevraždu zachránila jsem mu život a pa mě podvedl a tvrdí že to byla chyba a že toho lituje aže mi už neublíží ted se snaží pořad ho moc miluju měla jsem vživotě v srdci jen jeho mužu mu věřit moc děkuji AlenM  (Alen Maty)
Foto
Maty, Maty, jak to tak vypadá, nemůžete se domluvit, i když to asi není vaše chyba, ale asi by nebylo na škodu, kdyby váš pan partner absolvovat odbornou léčbu, něco v jeho rozhodování a myšlení není úplně v pořádku.
Dobrý den Arianko, Váš výklad se mně moc líbí, je takový přirozený. A teď k naší věštbě: prosím, prosím o náhled do kartiček pro našeho single syna Martina, nar. 21.7.1977 ve 2,50 hod. Je ještě naděje, že si najde (nebo ona jeho) životní partnerku? Je materiálně zajištěný, o sebe se postarat umí (10 let žil v Anglii). Tady kamarádi, kamarádky "se mu rozběhli" a teď zůstává sám. Potká životní lásku? Děkuji moc za Váš čas, umění a také za Váš bezprostřední šarm. (mamina Zdenka)
Foto
Zdenko, buďte bez obav, všechno bude a všechno přijde a podle karet by to mělo být i v pravý čas, takže, zatím ještě ten správný čas nenadešel.
Dobrý den,Ariano.potká mě letní láska?vydrží i do podzimu?kam mám správnému muži jít naproti? Znám ho nebo to bude někdo nový.dekuji za odpověď katka (katka )
Foto
Katko, bude to někdo z pracovního okolí nebo někdo s kým se už znáte a něco jste společně vyřizovali.
Dobrý den Adriano, chtěla bych vědět jak se bude dále vyvíjet můj vztah s přítelem, stále řeší expřítelkyni a jejich společný majetek, ona se nechce vyrovnat a tak mě zajímá, jak dlouho to ještě potrvá a zda se dočkáme klidu. A také prosím jak se budou vyvíjet nadále mé finance. děkuji Alena (Alena)
Foto
Alenko, tady se to potáhne donekonečna, spíše to vypadá, že sama přestanete mít trpělivost a najdete si nakonec někoho jiného, kdo umí lépe trávit svůj volný čas.
Dobrý den, dali jsme se s přítelem po roce opět dohromady....a připadá mi, že to snad funguje lépe než dřív....Paní Ariano, prosím, opravdu nám to bude fungovat a nebo si jen něco namlouvám. Děkuji a přeji krásný den...Hanka (1964) (Hanka)
Foto
Hani, i v kartách to vypadá velmi dobře, tak zkuste vytrvat a více si věřte.
Milá Arianko, Zuzana 15.4.1964, opustil mě manžel, v červenci to budou 2 roky.Rozvedení jsne 3 měsíce a já se z to stále nedovedu vzpamatovat,cítím se velmi osaměle.Přála bych si vědět, zlepší se má situace?Potkám lásku, muže který mě bude mít rád a budeme štastní? Děkuji........ (Zuzana)
Foto
Zuzanko, je to spíše otázka času a zvyku, všechno bude za pár měsíců lepší - a potom se objeví i nový partner, i kdyby to šlo ještě pomaleji než byste si přála, bude to do začátku roku 2018.
Dobrý den paní Arianko.Píšu Vám už po několikáté a zatím jste mi neodpověděla,ale zkusím to znovu a snad to tentokrát vyjde.Jsem dlouho sama a až nyní se objevil muž,který se zdá upřímný.Chtěla bych znát Váš názor,zda se nemám tohoto vztahu obávat.Jsem narozena 25.9.1967 a on 29.12.1973.Moc děkuji za odpověd a mějte se krásně. (Kája)
Foto
Kájo, ten muž se v kartách ukazuje jako charakterní a dobrý a určitě bude i upřímný. Můžete se dát dohromady hlavně po citové stránce a bude pro vás přínosem. Pokud byste přemýšleli o společném podnikání nebo společné práci, tak jakékoliv společné pracovní či ekonomické aktivity mohou vaši lásku zabít, bohužel...
Milá arinko , čeká me brzy láska ? Děkuji  (Tereza)
Foto
Terezko, čeká, karty se opakovaně na tuto otázku tváří nadšeně.
Milá Arianko, jsem moc ráda, že jste opět na chatu. Moc Vás prosím o odpověď, mám starost o sestru nar.5.7.1946,která teď leží na JIPU jak se vše bude dál vyvíjet.A moc bych Vás prosila jak na tom budu dále ve svém nynejším vztahu já nar.27.5.1958 a on 19.10.1961.a dále mé zdraví a uvažuji o změně bydliště. Moc Vám děkuji a přeji vše krásné.Vlasta (Vlasta)
Foto
Vlasti, karty dobré, všechno dobré, takže sestra bude zase v pořádku, váš vztah bude pokračovat, nějaké změny budou ke konci roku, ale budou to spíše změny k vašemu dobru a spokojenosti, zdraví se ukazuje také v pořádku a stěhování bude určitě příští rok.
Milá Ariano, jmenuji se Jana a narodila jsem se ve znamení Vah 27.9.1975. Nedávno jsem nastoupila do zaměstnání (servírka - úplně mimo obor, pracovala jsem vždy v administrativě), no nejsem si jistá, jestli jsem udělala dobře, jsem z toho fyzicky velice "vyšťavená". Bydlím na horách, kde není úplně až tak jednoduché si práci v oboru najít, uvažovala jsem o tom, že bych začala podnikat, ale zase mi to "blokuje" ten můj strach.... Potřebovala bych nakoupnout, možná právě tahle práce bude to, co mě posune dál a pomůže na nové cestě, i když jsem "velká", stále se hledám. Jak jsem v procesu, jsem velice pracovitá. Momentálně cítím, že bych se měla poohlížet po něčem jiném, ale začátky jsou složité všude....Moc děkuji za odpověď a přeji pěkný den.  (Jana)
Foto
Jani, řešení je podle karet jednoduché, zatím zůstaňte u této práce, ale rozhlížejte se a hledejte, něco zajímavého najdete tak do dvou až tří měsíců.
DOBRÝ DEN ARIANKO. MOCCC VÁS PROSÍM O ODPOVĚD JSEM NA VOZÍKU. NAJDU DO KONCE PŘÍTELE. BUDEM SPOLU ŽÍT.KDE SE POTKÁME. BUDE PRACOVITÝ. BUDE MIMO JABLONEC.JSEM VE ZDRUŽENÍ PRO VOZÍKY MÁM ASISTENTA JEZDĚJ NA VÝLETY POTKÁM TAM PŘÁTELÉ. DĚKUJI A CO MOJE ZDRAVÍ. FINANCE BUDE NĚKDY SVATBA.STĚHOVÁNÍ.PŘEJÍ SLUNÍČKOVÉ DNY PLNÉ LÁSKY. KLÁRKA 1.5.75 BLÍŽÍ SE PAN BOŽSKÝ. DĚKUJI (KLÁRUŠ)
Foto
Kláruš, pan Božský se blíží a všechno se vám bude postupně plnit, chce to jen trpělivost,
Dobrý den, žiji v dlouhodobě nefunkčním vztahu. Změní se to, potkám lásku?  (Veronika)
Foto
Ano, změní, i když je pravda, že to může trvat ještě tak deset měsíců až rok, ale v příštím roce 2018 už budete mít jiný vztah. Funkční.
Budu mít Lasku 2017 (Dominik )
Foto
Jednoznačně ano, už tento rok, šlo to pomalu, ale už jsou na to dobré karty.
Dobrý den , chtěla by jsem se zeptat na dceru narozenou 3.3.1993 jestli letos v červnu řádně a úspěšně ukončí studium na VŠ a získá titul ? Taky jestli jí potká láska? Děkuji za odpověď a přeji Vám pěkné dny.  (Míša)
Foto
Studium ukončí, titul získá a láska, ta skutečná, dlouhodobá, ji potká příští rok v květnu.
Dobrý deň. Mám 50 rokov a nenaplnenú lásku 22 rokov. Chodíme okolo seba, doťahujeme sa slovíčkami, ale ani jeden neurobíme ten rozhodný krok. Zmení sa niečo tento rok? Ďakujem za odpoveď (Jana Jana)
Foto
Jani, něco by se mohlo změnit na přelomu srpen/září, ale na začátku té změny by mělo být něco jako pozvání na kafe nebo něco podobného, chtělo by to prostě trochu vážněji promluvit.
Milá Ariano, jak prosím dopadne vnuk, 2.10. 1999, v tomto škol. roce? Ukončí ho? Moc děkuji za předpoveď. S pozdravem Zdena. (Zdena)
Foto
Zdenko, dopadne to dobře, i když to možná zrovna teď tak nevypadá. Musíte se snažit všichni, on i rodina kolem.
Dobrý den, Ari, prosím, jak to bude se vztahy dcery, 9.12.77? Kdy už konečně přijde ten na celý život? Děkuji za odpověď (máma)
Foto
Tady jsou celkem zajímavé karty, takže někdo zajímavý na celý život by měl přijít celkem brzy - opět budou ve hře společné zájmy nebo společné podnikání.
Dobry den, rada by som sa Vas opytala co ma pre mna pripraveny osud na leto? (Lydia)
Foto
Lydia - v kartách máte dovolenou, dokonce i možnost podívat se ven, k moři, odpočinek, relax a harmonizaci vztahu, ve kterém je nyní menší krize.
Dobrý den,chtěla bych se Vas zeptat,jak to vypadá s mým dalším studiem. Děkuji Lucka 27.9.1994,13:35 (Lucka)
Foto
Lucko, v současné době to vypadá spíše na přerušení nebo vynechání jednoho roku, ale nemusí tomu tak být, snažte se využít všech možností, které máte a mělo by vyjít i to, že budete ve studie normálně pokračovat.
Budu ještě milována, budu ještě opravdu milovat? (Jarmila)
Foto
Jarmilko, samozřejmě že ano, karty jsou na to velmi nadějné, ukázala se dokonce i Dvojka Pohárů, karta Lásky - přijde muž, který bude nejdříve jako přítel, potom se z toho vyvina zajímavý a přínosný vztah.
Dobrý den,paní Arianko. Podaří se mi letos najít spřízněnou duši.Bude to někdo,koho již znám.Mám lovit, anebo se mám nechat ulovit :-) Děkuji a přeji jen to dobré :-) Tereza - 16.6.1993. (Terka)
Foto
Terazko, karty naznačují situaci, kdy se necháte ulovit, ale bude vás to bavit a bude vám k tomu svítit sluníčko a bude i romantika. Měl by vás lovit někdo, koho už znáte, ale bude to zajímavé.
Dobrý deň pani Ariana. Vidíte tento rok v mojom živote nejakého osudového muža? Prednedávnom mi stroskotal vzťah a osamelosťou trpím takmer celý život, neviem kde je problém. Ďakujem. (Lucia 1984)
Foto
Karty říkají, milá Lucko, že zajímavého muže potkáte v letním čase, kolem srpna, bude to náhoda, ale šťastná náhoda a bude to stát za to.
Prémiová otázka
Foto
Jani, váš dojem vás neklame, tento muž v tom skutečně vidí spíše flirt a nezávazné laškování, protože on má nějaký vztah, o kterém se možná ještě zapomněl zmínit, ale něco takového tam je. Smysl pokračovat - to je otázka, protože smysl byste do toho dávala vy sama, pokud by vás to bavilo a nic závažného byste od toho nečekala, potom by to smysl mělo. Pokud hledáte pespektivní vztah, tak by spíše stále za to si s dotyčným pohovořit trochu vážněji, aby i on řekl, co od toho vztahu očekává - a myslím, že by byl rychlý konec. V pracovní oblasti vás čeká změna, která se ale může uskutečnit až úplně na konci roku 2017. Může to být i změna práce jako takové.
Prémiová otázka
Foto
Helenko, klidně zkuste i to seznamování přes internet, karty vypadají slibně, objevila se dokonce i karta Milenci, takže to vypadá, že se kdosi blíží a mohl by z toho být vztah se vším všudy. Musíte teď prostě využít všech příležitostí, které se naskytnou. A vyjde to už brzy (jeden až dva měsíce).
Prémiová otázka
Foto
Ilko, finančně se budete mít lépe, v kartách je to jasné, bude to už ke konci tohoto roku a po celý rok 2018. Láska přijde hned, jak sama v sobě vyřešíte nějaké zbytky lásky předešlé, ještě se to nezdá být zcela zahojené a hotové.
Prémiová otázka
Foto
Libo, na "vině" byla nedostatečná komunikace, málo jste si s partnerem říkali všechno, co se vám líbí a co ne a jak byste chtěli cokoliv v partnerství změnít. Kdybyste více komunikovali a snažili byste se přijít ke společným řešením, tak by se vám vztah nerozpadl. Partner se potom zachoval ve vašich očích špatně, ale on sám před si tak nepřidapá. Možná by se to dalo ještě napravit, pokud uznáte, že to nejde, tak se objeví jiný muž, se kterým ale musíte více mluvit - ale i o něm a o jeho postojích a přáních.
Prémiová otázka
Foto
Radko, kurz vypadá v kartách dobře, práci zvládnete a bude tam i změna, všechno se odehraje v druhé polovině roku nebo spíše ke konci roku, může být i dost radikální změna práce k dobrému. Vztah vypadá také dobře, v rámci všech změn se seznámíte se zajímavým mužem, kterého budete mít hodně dlouho a budete spokojená.
Prémiová otázka
Foto
Jarmilko, ano, karty jsou vstřícné a přející, takže to vypadá na tento rok, druhá polovině je lepší než polovina tohoto roku, takže se něco zajímavého v této oblasti přihodí koncem srpna nebo v září - budou tam společné zájmy nebo společná práce, nebude to ale na stejném pracovišti.
Prémiová otázka
Foto
Obrna bude více souviset s hybností, ale má dobré karty, takže na duševní vývoj by to nemělo mít negativní vliv, a co se pohybu týká, cerebrální paréza se může projevovat individuálně, mohou přijít komplikace jako je například epilepsie, ale tady to vypadá tak, že by se stav neměl zhoršovat, čili z takového toho hlediska, jestli se s tím dá do budoucnosti pracovat, tak to vypadá, že ano.
Prémiová otázka
Foto
Katko, muž 1960 má větší šanci na to, být zajímavým partnerem, zatím budou hrát důležitou roku oba, potom ten druhý půjde svou vlastní životní cestou.
Prémiová otázka
Foto
Ani, to lepší nebude, počítejte raději s tím, že s velkou pravděpodobností budete práci ještě v listopadu nebo v prosinci měnit. Žádný zvláštní "vývoj k lepšímu" se bohužel do té doby nejeví.
Prémiová otázka
Foto
Lily, karty též tuší něco zajímavého v oblasti lásky - kolem konce června a v červenci tohoto roku se někdo zajímavý objeví, s tou rodinou by to potom bylo aktuální až v průběhu roku 2018.
Prémiová otázka
Foto
Mirko, vyjde, karty jsou na to velmi dobré, může z toho být vztah, který bude trvat hodně dlouho a může být i docela přínosný pro oba dva.
Prémiová otázka
Foto
Šárko, ještě se v kartách neukazuje konec, pravděpodobně jde o nějaký "syndrom vyhoření", který se ale má spravit, bude to chtít tak tři, možná čtyři měsíce, opět k sobě najdete cestu a manželství bude pokračovat.
Prémiová otázka
Foto
Jaroslavo, tady jsou karty trochu váhavé, ukazují vztah, který by mohl trvat půl roku nebo rok, ale potom, pokud se jeden z vás nepřestěhuje by mohl nastat celkem náhlý konec, takže pozor na to.
Prémiová otázka
Foto
Jani, karty mluví o harmonii a klidu, finance budou stabilní a dovolená proběhne v klidu a míru.
Prémiová otázka
Foto
Terezko, s tou prací to vypadá dobře, takže to s velkou pravděpodobností vyjde, ale z životním partnerem Martinem se dočkáte změny, karty naznačují v druhé polovině roku delší krizi a potom přijde někdo nový, ale to bude až ke konci tohoto roku.
Prémiová otázka
Foto
Marcelko, bude to dobrý, v kartách je Uskutečnění, není zde ale řečeno, jak dlouho to bude trvat, může to být na přechodnou dobu, ukazuje se mi tady do konce roku, potom asi bude konec vztahu, ale nebude z toho žádný "průšvih" nebo něco negativního.