Online chat
Dobrý den milá Petro, hrozně moc Vás zadám o pomoc. Prosim uz pul roku se schazim s jedním mužem, stale slibuje že budeme spolu až si vyřeší jisté veci, budeme opravdu spolu je mým budoucím partnerem? Prosim o vestbu, já narozena 22.7.1994 on 16.6.1978. Děkuji mockrát za pomoc a radu. (Kačka)
Foto
On je Blíženec, vy Rak, možná už máte i lví znaky... budete těžko nacházet společnou řeč. Počítejte s tím, že on vám říká to, co chcete slyšet, ale druhé straně taky. Rodina a vztah pro Blížence není prioritou. Zvažte to.
Dobrý den, zajímalo by mě, jestli se dám dohromady s osobou, která mi v poslední době leží v hlavě. Z nějakého důvodu mi stále přijde, že zájem je pouze jednostranný. Děkuji za odpověď.(Michaela)
Foto
Je. Je to jen váš zájem... a vaše hledisko. Čeká vás pěkné léto, ale pokud jde o ten vztah, vy nemůžete změnit city toho druhého, jen své.
Co trápí a z čeho má strach můj milovaný kamarád Daniel? Děkuji (Květuše alias Flor )
Foto
Jeho strachy jsou nějak propojené s dětstvím. Na rozsáhlejší odpověď mám málo údajů.
Proč jsem uzavrena?(Hana)
Foto
Nevěříte si. Čekáte, až vám vaši cenu potvrdí někdo jiný.
Dobrý den, paní Alraune. Ráda bych věděla, zda se na mne konečně usměje štěstí v oblasti partnerských vztahů, vůbec se mi nedaří najít si muže ve společnosti ani na seznamkach. Chtěla bych už konečně založit rodinu. Co pro to mohu udělat?(Eleonora)
Foto
Zdá se, že se dáte dohromady s nějakým starším mužem. Hodně štěstí
Dobrý den, Petro, je mi moc smutno, chci už být šťastná, budu? Děkuji..přeji krásné léto (Petra)
Foto
Budete :) Potěšující události nastanou poměrně brzo, ale čeká vás rozhodnutí. MOžná budete na svém životě něco změnit. Hodně štěstí
Dobrý den Petro, vydrží mi nový vztah s přítelem? Já 24.1.1985 a on 12.1.1978. Děkuji za odpověď. Dáša(Dáša)
Foto
Vodnář s Kozorohem, ještě s tímhle věkovým rozdílem, může trochu skřípat. Nepřekvapilo by mě, kdybyste si nakonec našla někoho věkově i prioritami bližšího.
Dobrý den, čeká mě pracovní pohovor na místo o které bych moc stála. Prosím, nevíte jak to dopadne? Hledám nové zaměstnání již delší dobu, zatím bez většího úspěchu. Začne se mi konečně dařit v tomto směru? Děkuji za odpověď.(Jarmila)
Foto
Nakonec budete mít štěstí, ale nejsem si jistá, jestli už u tohohle pohovoru. Rozhlédněte se kolem sebe, využijte přátel a známých. Ono se na vás štěstí usměje.
Jsem jiz 2 rok sama....pritel me opustil a vratil se k byvale...pry jim to snad klape....i presto se mi po nem styska...nevrati se ? Karin 1954(Karin)
Foto
Vztahově to u vás vypadá dobře, nemyslím, že se vrátí bývalý přítel, spíš někdo, koho znáte, o něco starší než vy, možná kamarád. To je ta správná volba. Hodně štěstí
Dobry den Petro, mam pritele, se kterym jsme meli pred 2 roky velkou krizi...odstehoval se a zil s jinou...pak jsem vazne onemocnela a on se vratil...a ted to funguje lepe nez drive...myslite, ze vztah bude i dal funkcni a budeme zit v klidu ? Dekuji Jitka(Jitka)
Foto
Rozchod nevidím, spíš posun vztahu. Ani zdravotně nevidím nic tragického. Hodně štěstí
Dobrý den, přítelův vztah ke mně ochladnul. Je to tím, že se hledá (jak říká), nebo má jinou? Vrátíme se k sobě? Jaký je jeho vztah ke mně? (Evka)
Foto
Nevypadá to, že má jinou, spíš ten vztah nebere příliš vážně, a je to pro něj spíš flirt, sexuální záležitost. Neupínejte se k němu.
Dobry den,chtela bych se zeptat,jak to bude s pritelem?dostane zpet penize,ktere dal jednomu pry na podnikani a ktery ho podvedl?dekuji predem za odpoved(Lenka)
Foto
No, pouze částečně a po velkém úsilí.
Zdravím Vás,milá Petro,můj pětiletý vztah s přítelem je jakoby v začarovaném kruhu.Neustále se rozcházime a scházime,já se pokaždé vracím a odpouštím k vůli 4 letému synovi , přítel mě několik krát podvedl(myslím nevěru),řeknete mi prosím Vás ,má tento náš vztah jakousi perspektivu?Moc Vám děkuji ,za odpověď,B.(Bára)
Foto
Po pravdě, spíš ne, brzdí vás od toho, abyste si našla přiměřenějšího partnera. Rozhlédněte se kolem sebe... otcem váš přítel být nepřestane, ale je nesmysl resignovat na vlastní život. Hodně štěstí
Dobrý den,milá Petro,byla bych moc ráda a šťastná s někým, kdo by mě měl rád a koho bych mohlo milovat i já.Jsem už 5 roků sama,chci toho moc? Co říkají prosím Vás karty? Děkuji,přeji Vám hodně lásky a radosti ze života,Ela(Ela)
Foto
Neupínejte se na velkou lásku, dopřejte si všech příjemností života. Choďte do společnosti, netrapte se... vztah přijde, ale nesmíte na něj mít hned ze začátku přehnané nároky. Hodně štěstí
Dobry den chci se zeptat ci letos najdu lasku.jsem narozen 14.9.1990.panna dekuji(Jirkaaa)
Foto
Ke konci roku by se měla objevit ta pravá, ale pozor, zkuste trochu slevit ze svého puntičkářství a nebuďte k ní zbytečně kritický, nebo jí zaplašíte. Hodně štěstí
Dobry den, Petro! Byla by jste tak hodna a podivala se mi do karet, jestli hv2dy preji otehotneni a pokud ano, kdy? Mejte krasne leto, dekuji, Sara(Sara)
Foto
V tomhle roce to na dítě nevypadá. Nebo spíš... budete se muset rozhodnout, hledat řešení. Jinak to ale nebude špatný rok. Hodně štěstí
Dobrý den, paní Petro. Chtěla bych Vás poprosit o věštbu na můj pracovní život. Mám pocit, že mi osud stále přikládá víc a více a já už to nezvládám, jelikož už více jak rok si hledám práci a už jsem z toho špatná a nebaví mě žít, protože se mi vůbec nedaří. Děkuji Vám. Tereza - 16.6.1993.(Terka)
Foto
Ve vašem okolí je někdo, kdo vám nepřeje, možná špatně radí. Je to mladší žena... každopádně vás čeká rozhodnutí, je možné, že práci najdete v jiné oblasti, než jste čekala... ale nakonec to dobře dopadne. Hodně štěstí
Milá Petro,mám v rodině velký problém a jsem z toho velice nešťastná.Pomůže mi letní slunovrat?Jsem na pokraji zhroucení.Narodila jsem se 28.4.1962 ve 23:55 hodin Děkuji moc za odpověď Viola.(Viola)
Foto
Jako Býk můžete z léta načerpat trochu energie. Vaše situace se každopádně změní, dojde ke změnám v rodině, ale není to nic tragického. Spíš si musíte uvědomit, co vlastně sama chcete a kam míříte. Hodně štěstí
Dobrý den,chci se zeptat jestli vydrží naše manželství.Já ročnik 1966,manžel ročník 1962.Taky se chci zeptat jestly mám změnit zaměstnání jestly to zvládnu.Předem děkuji za odpověd.(Zdena)
Foto
S manželstvím to nevypadá moc dobře, zdá se, že pro vás není prospěšné. Pokud jde o zaměstnání, neřešte všechno najednou, nejdřív si udělejte jasno v jedné věci, pak řešte druhou. Hodně štěstí
Petruško, a co láska a já.....děkuji(vava)
Foto
Vypadá to, že vás čeká stálý vztah, který se vyvine z přátelství, ale pozor, je tam něco patologického, možná špatné vzpomínky z minulosti, snažte se to překonat, překáží vám to v navázání spokojeného vztahu. Hodně štěstí