S kým si porozumíte v sexu? Váhy s Beranem, Lvi s Vodnářem | Horoskopy Blesk.cz
Středa 30. září 2020
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 15°C

S kým si porozumíte v sexu? Váhy s Beranem, Lvi s Vodnářem

/
 • (Shutterstock)
  25. listopadu 2016 ● 06:00

  Můžete mít možná slabost pro toho chlapíka s obrovskými svaly, co nosí tak rád flanelovou košili, ovšem výběr sexuálního partnera možná lépe předpovědí hvězdy. Některá znamení k sobě prostě pasují lépe a chemie mezi nimi funguje na sto procent. Mezi kterými to silně doutná a vře, pokud jde o sexuální hrátky?

 • 1.

  Beran a Váhy

  ...

  Tato dvě znamení jsou energická a aktivní, takže když se spolu sejdou v posteli, může to být divoká jízda po celou noc. Beran miluje koketní kouzlo Váhy a Váha trošku brzdí tempo Berana, který to chce hned a okamžitě.

  Nejlepší místo pro milování: Nejdřív začněte ve stoje, pak se přesuňte do ložnice.

 • 2.

  Býk a Štír

  ...

  Oba jsou spíše pomalejší, ale za to vášnivá znamení, která mají ráda každý okamžik, který můžou strávit s tím druhým v erotických pozicích. Milují dlouhé pohledy do očí a ještě delší milostné předehry. Naprosto ideální spojení pro oba.

  Nejlepší místo pro milování: Napusťte si vanu plnou horké vody, zapalte svíčky a pak se oddejte smyslným intimním hrátkám, které zahrnují spousty pěny.

 • 3.

  Blíženci a Střelec

  ...

  Tihle dobrodruzi podle zvěrokruhu jsou k době přitahováni doslova magickou silou. Jsou zvídaví a nebojí se experimentovat, takže v jejich případě v sexu není skoro nic tabu.

  Nejlepší místo pro milování: Improvizované dostaveníčko na neobvyklých místech téhle dvojici naprosto vyhovuje. Můžou se milovat kdekoli, třeba ve výtahu, v bárce na moři nebo v prádelně na pračce.

   

  Video
  Bezdotyková stimulace klitorisu? Jde to, zkuste sexuální hračky pro páry • Adam Balažovič

   

 • 4.

  Rak a Kozoroh

  ...

  Jen si nemyslete, i když jsou tahle znamení zdánlivě chladná, spolu jim to půjde naprosto skvěle – za zavřenými dveřmi samozřejmě. Rak je super tajemný, a to divokého Kozoroha pěkně rozparádí. Plus, Kozoroh patří k jednomu z nejvíce výstředních a excentrických znamení a Rak je více než ochoten tohle vyzkoušet.

  Nejlepší místo pro milování: Sexuální hry na cokoli na podlaze.

 • 5.

  Lev a Vodnář

  ...

  Tahle dvě individualistická znamení moc dobře vědí, kdo jsou a co chtějí. Milují obdiv toho druhého a vychutnávají si štědře pozornost, kterou na sebe upírají. Ideálně během cesty do ložnice a z ní.

  Nejlepší místo pro milování: Někde, kde budou dost silné zdi, protože tihle dva jsou při sexu dost hlasití.

   

 • 6.

  Panna a Ryby

  ...

  Jsou to milenci a dárci zvěrokruhu, takže když se potkají, mohou se doslova ztratit jeden v druhém, jak jim to bude klapat.

  Nejlepší místo pro milování: Navrhujeme, aby si tahle dvě znamení našla svoje „tajná“ místa, kde budou mít dostatek intimity. Pak navrhujeme, aby začali objevovat až dosud ignorovaná erotogenní místa.

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz