Pondělí 14. června 2021
Svátek slaví Roland, zítra Vít
Jasno 23°C

Parádníci horoskopu: Nejen Lvi chtějí okouzlovat

/
 • Chcete být vždy perfektní?
  Chcete být vždy perfektní? (istock.com)
  11. května 2021 ● 12:03

   Jste si vždy vědomi toho, jak vypadáte bez ohledu na místo? Těchto 5 znamení zvěrokruhu si je mimořádně vědomo svého vzhledu a vždy se snaží vypadat co nejlépe. 

 • 1.

  Panna

  Panna
  Panny jsou perfekcionistky, a proto si jsou vždy vědomy svého vzhledu. Tito lidé také extrémně dbají na své zdraví. Pokud se tedy necítí sebejistě, vyhýbají se schůzkám.

 • 2.

  Lev

  Lev
  Lvi se vyžívají v pozornosti. Na veřejnosti tedy musí vypadat co nejlépe, jinak nemohou být středem pozornosti, a to nemají rádi. Milují nakupování a mají dobrý smysl pro módu. Proto neustále nakupují věci, aby zůstali krásní.

 • 3.

  Váhy

  Váhy
  Váhy jsou sofistikovaní lidé, kteří mají rádi nádherné a elegantní věci. A totéž platí i pro jejich vzhled. Nesnesou, když se necítí sebejistě. Chtějí vždy vypadat hezky, elegantně a sebevědomě, aby na ostatní působily dokonalým dojmem.

 • 4.

  Býk

  Býk
  Býky přitahují sofistikované materialistické věci. Vždy rádi žijí luxusní život. A to se týká i toho, jak se udržují. Rádi vypadají elegantně.

 • 5.

  Kozoroh

  Kozoroh
  Kozorozi se nezaměřují na svůj vzhled, ale velmi dbají na to, aby byli sebevědomí a reprezentativní. Vždy dbají na to, aby si vybrali správné oblečení a nosili ho správným způsobem, aby vypadali dokonale a byli okouzlující.  

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz