Pondělí 20. května 2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika
Polojasno, bouřka 23°C

Merkur přechází přes Slunce, něco si přejte. Znovu se setkají až v roce 2019

/
 • Konjunkce Merkura se Sluncem je ojedinělý jev.
  Konjunkce Merkura se Sluncem je ojedinělý jev. (profimedia.cz)
  9. května 2016 ● 09:40

  V pondělí 9. května 2016 dojde ke konjunkci, spojení Merkuru se Sluncem. Nemusíte se bát, tohle spojení přináší štěstí, úspěch a prosperitu.

 • 1.

  Konjunkce Merkura a Slunce

  a
  a
  Autor: profimedia.cz

   

  Z astronomického hlediska se jedná o poměrně vzácnou možnost sledovat přechod, s použitím speciálních filtrů, pokud nechceme přijít o zrak, se dá tento jev pozorovat nebo i fotografovat. K této vzácné konstelaci dochází vždy po několika letech kolem 10. května a 10. listopadu, naposledy to bylo 7. května 2003 a příště se můžeme těšit na 11. 11. 2019.

  TRANZIT MERKURU PŘES SLUNCE MŮŽETE SLEDOVAT >>> ZDE!!!

  Raven Argoni radí
  Přejete si potomstvo? Teď je ta pravá chvíle. Ve znamení Býka se totiž v pondělí nachází také Venuše, planeta štěstí, partnerství, plodnosti a sexu, tak všechny dvojice, které už dlouho čekají na potomka, a zrovna tak všichni, kteří potřebují, aby se na ně opět po dlouhé době usmálo štěstí, si mohou udělat mezi 12:13 hod. a západem Slunce menší rituálek na splnění svého přání.

 • 2.

  Kouzlo pro splnění přání

  s
  s
  Autor: profimedia.cz

   

  Stačí zapálit svíčku, napsat si své přání na papír, papírek spálit nebo si můžete své přání napsat i do počítače, zaheslovat do Wordu a ke konci tohoto roku 2016 si můžete zkontrolovat, jestli se splnilo. Při rituálech je nesmírně důležitý čas, kdy se rituál provádí. Odpoledne až do večera 9. 5. 2016 je k tomu jako stvořené. 

   

  Přechod Merkuru přes Slunce, na rozdíl od přechodů Měsíce přes Slunce, můžeme brát jako jednoznačně dobré znamení, kterého můžeme využít i pro svůj prospěch.

 • 3.

  Merkur v astrologii

  a
  a
  Autor: archiv
  Merkur je astrologického hlediska symbol komunikace, obchodu, financí, podnikání, šťastných investic a dobrých ekonomických začátků v jakémkoliv obchodu.

   

 • 4.

  Pondělí podle hvězd

  V pondělí 9. května 2016 dojde ke konjunkci, spojení Merkuru se Sluncem, podle astrologic v pondělí ve 13 hodin 12 minut.
  V pondělí 9. května 2016 dojde ke konjunkci, spojení Merkuru se Sluncem, podle astrologic v pondělí ve 13 hodin 12 minut.
  Autor: archiv

   

  - Dnes mají přání velkou sílu. Dejte si tedy na ně pozor, dobrá přání vyřkněte, špatná zažeňte, mohla by udělat škodu.

   

  - Budete plní energie, práce vám půjde od ruky. Užijte si pozitivní den, udělejte si něčím radost.

   

  - Večer věnujte zábavě, sejděte se s přáteli nebo si vyjděte s partnerem. Využijte přízně hvězd.

   

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz