Úterý 27. února 2024
Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír
Oblačno 12°C

Denní horoskop na čtvrtek 22. 2. 2024: Střelci budou hýřit optimismem, Panny si musí dát dnes velký pozor!

/
 • Horoskop na čtvrtek 22.2.2024
  Horoskop na čtvrtek 22.2.2024 (istock.com)
  22. února 2024 ● 06:00

  Čeká vás dnes nějaké důležité rozhodnutí? Chystáte se na cesty či na dovolenou? Ať už na dnešek plánujete cokoliv, nechte si poradit od hvězd, na co byste se dnes měli zaměřit. 

 • 1.

  Beran (21.3. - 20.4.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Čeká vás zajímavý den plný překvapení a nových zkušeností. Buďte otevření změnám a nebojte se riskovat. V lásce se můžete těšit na romantické chvíle s partnerem nebo na nové seznámení. V práci se prokažte jako schopný a spolehlivý člen týmu. Zdraví je vaše silná stránka, ale nezanedbávejte prevenci a odpočinek.

   

   

   

   

 • 2.

  Býk (21.4. - 21.5.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Máte tendenci být příliš tvrdohlaví a nekompromisní. Zkuste být více flexibilní a tolerantní k názorům ostatních. V lásce se snažte být více citliví a pozorní k potřebám partnera. V práci se vám podaří dosáhnout svých cílů, pokud budete trpěliví a vytrvalí. -Zdraví je vaše slabá stránka, musíte si dávat pozor na stres a stravu.

   

   

   

   

 • 3.

  Blíženci (22.5. - 21.6.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Jste plní energie a elánu, který vás žene vpřed. Užijte si každou minutu tohoto dne a nechte se unášet proudem událostí. V lásce se můžete těšit na vzrušující a nezapomenutelné zážitky. V práci se vám podaří zaujmout svou kreativitou a komunikačními schopnostmi. Zdraví je vaše přednost, ale nezapomínejte na dostatek spánku a relaxace.

   

   

   

 • 4.

  Rak (22.6. - 22.7.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Jste citliví a emocionální, což vás činí zranitelnými. Hledejte oporu u svých blízkých a neuzavírejte se do sebe. V lásce se snažte být více otevření a upřímní k partnerovi. V práci se vám podaří získat uznání a důvěru nadřízených. Musíte si ale dávat pozor na náladovost a deprese.

   

   

   

 • 5.

  Lev (23.7. - 22.8.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Jste sebevědomí a charismatičtí, což vás činí oblíbenými a obdivovanými. Užijte si pozornost a obdiv, který vám lidé projevují, ale nebuďte arogantní a domýšliví. V lásce se můžete těšit na vášnivé a harmonické vztahy. V práci se vám podaří prosadit své nápady a vést své kolegy. Zdraví je vaše silná stránka, ale nezanedbávejte cvičení a pitný režim.

   

   

   

   

 • 6.

  Panna (23.8. - 22.9.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Jste praktičtí a analytičtí, což vás činí schopnými a efektivními. Využijte své logické myšlení a pečlivost k řešení problémů a úkolů. V lásce se snažte být více spontánní a hraví k partnerovi. V práci se vám podaří zlepšit své postavení a zvýšit svůj výkon. Zdraví je vaše slabá stránka, musíte si dávat pozor na nervozitu a alergie.

   

   

   

 • 7.

  Váhy (23.9. - 22.10.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Jste diplomatičtí a společenští, což vás činí oblíbenými a vyhledávanými. Využijte své šarmu a taktu k navazování nových kontaktů a přátelství. V lásce se můžete těšit na harmonické a vyrovnané vztahy. V práci se vám podaří vyjednat výhodné podmínky a kompromisy. Zdraví je vaše přednost, ale nezapomínejte na prevenci a psychohygienu.

   

   

   

 • 8.

  Štír (23.10. - 22.11.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Jste intenzivní a vášniví, což vás činí silnými a odhodlanými. Využijte své intuice a odvahy k prozkoumání neznámého a tajemného. V lásce se můžete těšit na hluboké a vášnivé vztahy. V práci se vám podaří odhalit pravdu a prokázat svou loajalitu. Zdraví je vaše slabina, musíte si dávat pozor na závislosti a infekce.

   

   

   

 • 9.

  Střelec (23.11. - 21.12.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Jste optimističtí a dobrodružní, což vás činí veselými a nadšenými. Využijte své nadšení a humor k zábavě a rozveselení ostatních. V lásce se můžete těšit příjemné chvíle. V práci se vám podaří inspirovat své kolegy a získat nové příležitosti. Zdraví je vaše silná stránka, ale nezanedbávejte bezpečnost a opatrnost.

   

   

   

 • 10.

  Kozoroh (22.12. - 20.1.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Jste ambiciózní a zodpovědní, což vás činí úspěšnými a respektovanými. Využijte své disciplíny a cílevědomosti k dosažení svých snů a plánů. V lásce se snažte být více citliví a něžní k partnerovi. V práci se vám podaří získat uznání a povýšení. Zdraví je vaše slabá stránka, musíte si dávat pozor na tlak a kosti.

   

   

   

 • 11.

  Vodnář (21.1. - 19.2.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Jste originální a vynalézaví, což vás činí jedinečnými a nezapomenutelnými. Využijte své kreativity a invence k vytváření nových a zajímavých věcí. V lásce se můžete těšit na nekonvenční a svobodné vztahy. V práci se vám podaří přinést nové nápady a změny.  Zdraví je vaše přednost, ale nezapomínejte na pravidelné prohlídky a očkování.

   

   

   

 • 12.

  Ryby (20.2. - 20.3.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Jste empatičtí, což vás činí milými a soucitnými. Využijte své fantazie a inspirace k uměleckému a duchovnímu vyjádření. V lásce se můžete těšit na romantické chvíle. V práci se vám podaří velmi pomoct nějakému kolegovi. Zdraví je vaše slabina, dávejte si pozor hlavně na různé virózy.

   

   

   

   

Autor: Martina Miláčková

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz