Úterý 27. února 2024
Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír
Oblačno 11°C

Horoskop na víkend 24.–25. 2. 2024: Lvi si musí dát pozor na dominanci, Vodnáře čekají zajímavé dny

/
 • Jaký bude víkend z pohledu hvězd?
  Jaký bude víkend z pohledu hvězd? (istock.com)
  23. února 2024 ● 06:00

  Plánujete aktivní víkend nebo se těšíte, že ho strávíte v poklidu doma? Pokud stále nejste rozhodnutí, možná vám pomůže náš horoskop. Na co by se měla jednotlivá znamení zvěrokruhu zaměřit právě tento víkend?

 • 1.

  Beran (21.3. - 20.4.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Tento víkend budete plní energie a odvahy. Využijte to k tomu, abyste se pustili do nových projektů, vyzkoušeli nové aktivity, nebo se seznámili s novými lidmi. Buďte ale opatrní, abyste nebyli příliš impulzivní nebo agresivní. Udržujte rovnováhu mezi akcí a odpočinkem.

   

   

   

   

 • 2.

  Býk (21.4. - 21.5.)

   

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Tento víkend budete chtít užívat si pohodlí. Dopřejte si něco dobrého k jídlu nebo si zajděte na masáž. Zkuste také zkrášlit svůj domov nebo si poříďte něco hezkého. Buďte ale opatrní, abyste nebyli příliš leniví nebo majetničtí. Udržujte rovnováhu mezi potěšením a zodpovědností.

   

   

   

   

 • 3.

  Blíženci (22.5. - 21.6.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Tento víkend budete zvídaví a komunikativní. Využijte to k tomu, abyste se naučili něco nového, prozkoumali nová místa, nebo si popovídali s novými lidmi. Buďte ale opatrní, abyste nebyli příliš roztržití nebo povrchní. Udržujte rovnováhu mezi lehkostí a soustředěním.

   

   

   

 • 4.

  Rak (22.6. - 22.7.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Tento víkend budete chtít pečovat o své blízké a svůj domov. Věnujte se své rodině, přátelům nebo domácím zvířatům. Zkuste také zútulnit svůj domov nebo si uvařit něco chutného. Buďte ale opatrní, abyste nebyli příliš citliví nebo závislí. Udržujte rovnováhu mezi péčí a svobodou.

   

   

   

 • 5.

  Lev (23.7. - 22.8.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Tento víkend budete chtít zářit a bavit se. Využijte to k tomu, abyste se zapojili do nějaké kreativní nebo zábavné aktivity, ukázali svůj talent a užijte si společenského života. Buďte ale opatrní, abyste nebyli příliš dominantní. Udržujte rovnováhu mezi sebevyjádřením a spoluprací.

   

   

   

 • 6.

  Panna (23.8. - 22.9.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Tento víkend budete chtít být užiteční a efektivní. Využijte to k tomu, abyste si udělali pořádek ve svých věcech, splnili nějaké úkoly a pomohli někomu, kdo to potřebuje. Zkuste také zlepšit své zdraví nebo dovednosti. Buďte ale opatrní, abyste nebyli příliš kritičtí nebo pedantní. Udržujte rovnováhu mezi prací a relaxací.

   

   

 • 7.

  Váhy (23.9. - 22.10.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Tento víkend se bude nést ve znamení harmonie. Využijte to k tomu, abyste si urovnali vztahy a vyjednali nějaké kompromisy. Zkuste také najít rovnováhu mezi svými potřebami a touhami. Buďte ale opatrní, abyste nebyli příliš váhaví nebo povolní. Udržujte rovnováhu mezi spoluprací a asertivitou.

   

   

   

 • 8.

  Štír (23.10. - 22.11.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Tento víkend budete mít energii naučit se něco nového. Využijte to k tomu, abyste se ponořili do nějakého zajímavého tématu, prozkoumali své emoce, nebo se věnovali nějaké své vášni. Zkuste také transformovat něco starého nebo negativního v něco nové a pozitivní. Buďte ale opatrní, abyste nebyli příliš podezíraví nebo manipulativní. Udržujte rovnováhu mezi tajemstvím a otevřeností.

   

   

   

 • 9.

  Střelec (23.11. - 21.12.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Tento víkend budete chtít být dobrodružní. Využijte to k tomu, abyste se vydali na nějaký výlet, zkusili něco nového a rozšířili si své obzory. Zkuste také sdílet své názory s ostatními. Buďte ale opatrní, abyste nebyli příliš nerealističtí nebo nezodpovědní. Udržujte rovnováhu mezi svobodou a závazky.

   

   

 • 10.

  Kozoroh (22.12. - 20.1.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Tento víkend budete chtít být ambiciózní a disciplinovaní. Využijte to k tomu, abyste si stanovili nějaké cíle, pracovali na svém postavení a dosáhli nějakého úspěchu. Čeká vás za to odměna. Buďte ale opatrní, abyste nebyli příliš tvrdí nebo konzervativní. Udržujte rovnováhu mezi ambicí a trpělivostí.

   

   

 • 11.

  Vodnář (21.1. - 19.2.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Tento víkend budete chtít být originální a progresivní. Využijte to k tomu, abyste se zapojili do nějakého inovativního nebo humanitárního projektu, vymysleli něco nového, připojili se k nějaké skupině nebo komunitě. Zkuste také projevit svou individualitu nebo originalitu. Buďte ale opatrní, abyste nebyli příliš rebelští nebo excentričtí. Udržujte rovnováhu mezi originalitou a společností.

   

   

   

 • 12.

  Ryby (20.2. - 20.3.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Tento víkend budete velmi soucitní. Využijte to k tomu, abyste se spojili se svou duší, meditovali, nebo se věnovali nějaké duchovní či umělecké aktivitě. Zkuste také pomoci někomu, kdo to potřebuje, projevte svou empatii nebo laskavost. Buďte ale opatrní, abyste nebyli až moc obětaví. Udržujte rovnováhu mezi duchovnem a realitou. 

   

   

   

Autor: Martina Miláčková

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz