„Když se Rak naštve, není vůbec dobré ho v ten daný moment oslovovat. Často se u nich mění nálady, jsou veselí a hned zase smutní. Když jsou uražení, tak se většinou ani nedozvíte proč. V ten daný moment je lepší je nechat,“ říká astroložka.

Raci a jejich životní poslání

Raci se narodili proto, aby ukázali světu, jak má vypadat láska rodičů k dětem. Často se ale setkávají s tím, že jejich děti mají na život úplně jiný názor než oni sami. Proto by se měli naučit názory svého potomka akceptovat. Pokud se jim to nepodaří, můžou se jejich vzájemné vztahy velmi zhoršit. To platí hlavně tam, kdy je ve znamení Raka dítě i rodič. 

Domov, jídlo, peníze

Jsou to lidé, kteří jsou opatrní na své peníze a mají rádi našetřeno. Milují útulný a krásný domov, kde se všichni mohou společně scházet. Takové místo je pro ně, s úplnou rodinou, nejvíc na světě. Raci bývají skvělí kuchaři, kteří mají rádi dobré jídlo. Velice často se zabývají i zdravým životním stylem a stravou.

Láska

Někteří Raci mají štěstí, že ve svém životě potkají nejenom partnera pro lásku, ale také i duchovního partnera. A tehdy jsou nejšťastnější. Kdo se k Rakovi nejvíc hodí a s kým mu to v životě klapat nebude? Jak to má toto znamení se sexem? Klikněte na články níže a dozvíte se to.