Středa 28. února 2024
Svátek slaví Lumír, zítra Horymír
Oblačno 12°C

Denní horoskop na středu 28. 2. 2024: Váhy budou mít harmonický den, Blíženci budou ve velké výhodě!

/
 • Horoskop na středu 28.2.2024
  Horoskop na středu 28.2.2024 (istock.com)
  27. února 2024 ● 06:00

  Čeká vás dnes nějaké důležité rozhodnutí? Chystáte se na cesty či na dovolenou? Ať už na dnešek plánujete cokoliv, nechte si poradit od hvězd, na co byste se dnes měli zaměřit. 

 • 1.

  Beran (21. 3. - 20. 4.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Budete mít šanci projevit ve své práci kreativitu a originalitu. Vaše nadšení a energie vás přivedou k úspěchu. V lásce se nebojte riskovat a vyjádřit své city. Můžete potkat zajímavou osobu, která vás okouzlí.

   

   

   

   

 • 2.

  Býk (21. 4. - 21. 5.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Budete muset čelit některým výzvám a tlaku. Buďte trpěliví a pečliví a nakonec se vám odmění vaše úsilí. V lásce si užijte harmonie a klidu. Vaše vztahy budou stabilní a spokojené.

   

   

   

   

 • 3.

  Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Budete mít možnost rozšířit své obzory a naučit se něco nového. Vaše komunikační a intelektuální schopnosti vás zvýhodní. V lásce budete hledat vzrušení a dobrodružství. Buďte otevření a flexibilní. Můžete objevit nové stránky svého partnera.

   

   

   

   

 • 4.

  Rak (22. 6. - 22. 7.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Budete mít příležitost zvýšit své příjmy a zlepšit svou finanční situaci. Vaše intuice a citlivost vás povedou k správným rozhodnutím. V lásce budete potřebovat více něhy a péče. Vyjádřete své potřeby a očekávání. Dostanete to, co chcete.

   

   

   

   

 • 5.

  Lev (23. 7. - 22. 8.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Dnes budete mít štěstí a zažijete úspěch. Vaše charisma a sebevědomí vás udělají oblíbenými a respektovanými. V lásce budete zářit a přitahovat pozornost. Buďte štědří a velkorysí. Obdarujte svého partnera svou láskou a radostí.

   

   

   

   

 • 6.

  Panna (23. 8. - 22. 9.

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Budete mít možnost zlepšit své dovednosti a zvýšit svou efektivitu. Vaše pečlivost a pozornost k detailům vás odliší od ostatních. V lásce budete hledat dokonalost a soulad. Buďte realističtí, tolerantní a uvidíte, že nikdo není bez chyby

   

   

   

   

   

 • 7.

  Váhy (23. 9. - 23. 10.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Budete mít příležitost navázat nové kontakty a spolupráce. Vaše diplomatické a sociální schopnosti vás učiní oblíbenými. V lásce budete hledat rovnováhu a spravedlnost. Buďte upřímní a féroví. Budete mít harmonické a šťastné vztahy.

   

   

   

 • 8.

  Štír (24. 10. - 22. 11.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Budete mít možnost prohloubit své znalosti a odhalit nějaké tajemství. Vaše vášeň a intenzita vás přivedou k objevům a inovacím. V lásce budete hledat hloubku a intimitu. Buďte důvěřiví a budete mít silné a vášnivé vztahy.

   

   

   

 • 9.

  Střelec (23. 11. - 21. 12.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Budete mít možnost cestovat a poznávat nové kultury a lidi. Vaše optimismus a dobrodružná povaha vás učiní šťastnými a spokojenými. V lásce budete hledat svobodu a nezávislost. Buďte upřímní a loajální. Váš partner vám bude věrný a bude vám důvěřovat.

   

   

   

   

 • 10.

  Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Budete mít možnost dosáhnout svých cílů a získat uznání. Vaše ambice a vytrvalost vás dovedou k úspěchu. V lásce budete hledat zodpovědnost a závazky. Buďte citliví a empatičtí. V lásce váš čeká šťastný den.

   

   

   

 • 11.

  Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Budete mít možnost projevit svou originalitu a inovativnost. Vaše kreativita a nezávislost vás učiní jedinečnými a zajímavými. V lásce budete hledat přátelství a společné zájmy. Buďte otevření a tolerantní. Váš partner vás bude inspirovat!

   

   

   

   

   

 • 12.

  Ryby (21. 2. - 20. 3.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Budete mít možnost realizovat své sny a fantazie. Vaše intuice vás nezklame, dejte na ni. V lásce budete hledat romantiku a určitou magii. Buďte věrní a oddaní. Budete mít milujícího partnera.

   

   

   

   

   

Autor: Martina Miláčková

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz